rrianne: Yes, wat goed dat het beter lijkt te gaan! Ik duim voor jullie dat het goed blijft gaan!! dolfijnjes: en nu lekker relaxen na je werk! LA: de eemhof is leuk he Zijn wij in januari geweest haha, nou als het echt weer met bakken terug komt, mag je het hebben hoor Alhoewel, dan mag Yanna het hebben denk ik Maar voorlopig even niks stimuleren hier. Nu Yanna overal op kauwt ga ik ook niet weer proberen met aanleggen en alles, daar ben ik nu wel klaar mee... babyr: heerlijk he, dat eigenwijze AV: ach, als het huishouden blijft liggen is geen ramp hoor, we zijn nog niet verwaarloosd, dus een dagje minder hard werken is geen ramp vandaag had ik er weer helemaal zin in, dus weer even een flinke inhaalslag gemaakt. Alleen de was kan niet sneller, want we hebben geen droger. Normaal geen probleem, maar nu is het duidelijk dat ik van de week moe en lui was... Vandaag wilde ze de fruithap bij mij op schoot, gegeven door papa. Ze heeft blijkbaar lekker knuffeltijd nodig in het weekend De lieverd heb mn melk-vraag even voorgelegd aan de LK hier op t forum, maar ik kan natuurlijk alsnog maandag naar mn 'eigen' LK bellen. Even afwachten wat er gebeurd. vriendje dacht dat ik misschien zwanger was, maar dat kan bijna niet lijkt me, ben net weer ongesteld geweest, afgelopen week, heb een spiraal, dus lijkt me echt sterk... hier druk bezig in huis en straks mn broertje op visite. Helemaal goed Yanna sloeg vanmorgen weer haar dutje over, is al dagenlang steeds wakker van 7 tot 13 zo'n beetje. Dus blijkbaar alleen 1 slaapje overdag nog... Nou ja, best
Nou meiden, wij zijn vanmorgen naar babypark geweest om ons te verdiepen in een volgend auto stoeltje.... Dat valt niet mee hoor... We wilden in eerste instantie gaan voor de die draaiende maxicosi. Maar de tobi is veiliger samen met datzelfde model van de römer (die heeft dan onze voorkeur aangezien die een bredere zitting heeft). Maar er is ook nog een kiddie, met een andere zit bevestiging, deze was nog veiliger getest. Dus we hebben Jordy in beidde gezet en in de kiddie zat ie te lachen en in de römer te huilen.... We hebben nog niks gekocht aangeziend e verkoopster ons ook aanraadde om tegen de tijd dat hij echt in zo'n stoeltje moet er een te kopen. Dan kun je goed zien in wat voor stoeltje hij lekker zit. Maar genoeg keuze..... En weer genoeg om over na te denken @ Rrianne, hoera hoera hoera!!!! Wat een kanjes die l van jullie!!! Fijn is dat he als je kunt bijslapen @ AV, ze mogen in de maxicosi tot 12 kilo, 9 maanden of totdat hun hoofdje aan de bovenkant gaat uitsteken @ Daantje, welkom terug. Wat fijn dat de vakantie zo goed is gegaan!!! @ Dolfijntjes, waarom vouw jij je wasmachine op??? @ Sahi, vreemd dat je ineens weer bv krijgt.... Ben benieuwd wat de lk ervan zegt.... Hier gaat het nog steeds heel goed. Jordy vanmiddag weer lekker een hele boterham op en daarna nog een hele fles... Maar goed als hij het op eet/drink zal hij het nodig hebben Vanmiddag als het lukt Jordy zijn ledikant in elkaar zetten en dan gaat ie langzaam aan naar zijn eigen kamertje.... Zal hem wel heel erg missen hoor 's nachts naast me.... Is Jordy de enigste die nog bij zijn pappie en mammie slaapt? Nou ik ga nog even ruimen hier, see you later!!!
Dag dames, hier is alles gepakt en klaar voor vertrek. Timo heeft vanmiddag 3 uur geslapen dus die heeft het ons makkelijk gemaakt en is lekker bijgetankt voor morgen. We hebben internet in ons vakantiehuis, dus ik lees jullie verhalen wel vanuit Portugal!
Meikie, hahaha jeetje in één x een hele boterham. Hier nu de 3e dag dat L. een boterham heeft gehad, het gaat nu beter. Vanmiddag bijna een halve boterham met wat fruit als beleg. Ik ben overigens begonnen met lichtbruin brood. Linda, fijn familie-weekend. Tuitbeker, snapt L. nog helemaal niks van. Uit een bekertje drinken vind hij leuker. Sahi, ben benieuwd hoe het komt dat BV weer wat op gang komt?! Geef je fruit ook ala rapley? Rica, hahah moet wel lachen hoor om het eigen willetje van je meisje. Hier is dat nog niet zo aanwezig in het nee schudden en huilen als ik hem iets afpak. Het is wel meteen brullen als meneer iets niet zint. Is het gelukt met de foto? Hier nog geen tandjes te bekennen, ben benieuwd. La, wat lekker dat jullie zo genoten hebben. Dolfijnjes, gefeliciteerd met manlief. Leuke dag gehad? Eb, super! Heel veel plezier en lekker genieten Daantje, super dat jullie zo genoten hebben. L. eet zo een potje op hoor, meestal geen probleem Fles, L. drinkt nog steeds uit een 1 speen. 2 speen wil opzich ook prima, maar geeft dan juist veel terug. Ik doe er 1,5 sch rijstebloem door en hij drinkt hem als hij zin heeft in 10 min leeg. Hij mag ook erg graag met de fles spelen.. Supermom, gebroken nachten, volgens mij went het nooit hoor. Alhoewel ik nu echt slaap wandel voor een speentje. Eerder was ik dan klaar wakker. Wat slaapt N. lekker trouwens. Zijn beide mannetje weer helemaal fit? Vaneke, jaa, denk het ook hoor! Geduld is het juiste woord Goed joh van je kilo's, vind het echt knap. Karine, M. weer een btje van de drukte bekomen?
Oh wat super fijn voor je zeg (rianne!!) ik hoop dat hij dit zo volhoudt voor jullie! Nja het bewijs was er vanmiddag wel weer, was vanmiddag bij de action en had een zak met knoflookbroodjes op haar schoot gelegt. (makkelijk hoor dat winkelen met wandelwagen). dat moest dus wel even gescant worden, snel afgepakt, en daar kwam het weer ALARM! snel weer terug gegeven en toen was het weer oke. Maar volgens mij kan ik hier beter niet aan toe geven....hmm zag vandaag en jongetje die persee een fietshelm wou hebben, die heeft heel wat uit de stelling gegooit uit woede omdat het niet mocht. poeh sta je daar ook mooi als vader! eb ohh heeeeeerlijk zeg!! ik ga volgend weekend een weekendje weg, heb er zin in!! zeker na deze ontzettend drukke week! even niks geen gepoets enzo! meikie slaapt jordy nog steeds bij jullie? ohh ja hier na 2,5 week al niet meer.... ben benieuwf hoe hij het gaat vinden
Hey dames! @Sahi: Ja heel leuk park, alleen beetje nadeel dat de market niet overdekt is. Maar zal wel gezelliger zijn als het zomer is. Ze is best veel wakker overdag dus! Nou ja, zolang ze vrolijk is maakt het niet uit hè. Hier echt een slaapkopje de laatste dagen, op zich wel fijn dat ik even andere dingetjes kan doen. @Rrianne: Wat fijn zeg! Lekker even bijslapen, zal zeker goed doen! @Dolfijnjes: Alvast gefeliciteerd met manlief! @Meikie: Jeetje, wat een keuze zeg. Wij kunnen denk ik nog wel een tijdje met de maxi cosi doen. Het verkleinkussentje zit er zelfs nog in maar gaan we binnenkort er wel uit moeten gooien hoor. En M. slaapt sinds deze week in zijn eigen kamertje, daarvoor tussen ons in, was wel even wennen hoor! Maar denk meer voor mij dan voor hem want hij slaapt heerlijk in zijn eigen bedje en moet eerlijk toegeven dat ik ook beetje beter slaap nu. @EB: Heel veel plezier, lekker genieten! @Eten: Wat hebben jullie lekker etertjes zeg! Ik heb vandaag een potje (had ik gratis in zo'n doos gekregen ) worteltjes met aardappel geprobeerd. En dit vond hij blijkbaar wel lekker! Hij heeft toch een paar lepeltjes gegeten, helemaal blij! Vanavond broccoli à la Rapley gegeven maar dat vond hij echt smerig, alles op de grond dus. Morgen naar de schoonouders, hopelijk is de hond beetje rustig, denk dat hij beetje jaloers is. Fijn weekend dames!
@ maxi cosi: ze mogen er tot 12 of 15 kg in dacht ik, zolang het hoofdje maar niet uitsteekt. LA: ja ze is echt veel wakker, vandaag ook weer. Morgen gaan we na t ontbijt weg met de auto, dan zal ze wel in slaap vallen. Hier heerlijk gegeten en gezellig ook maar nu komt in eens een verkoudheid keihard binnen, wat gaar zeg! Zo lekker naar bedje toe Trusten!
Goedemorgen meiden, bleh dit zijn toch geen tijden om in het weekend te moeten werken... Maar goed, het is niet anders. @ Rrianne, wij willen als dit halve brood op is ook overstappen op lichtbruin. En dan voorzichtig aan smeerkaas ed introduceren. Vind L het ook zo lekker? Jordy eet bijna mijn vingers erbij op hahaha @ Rica, wat een lekker eigenwijs ding heb jij zeg hahaha Ja Jordy slaapt nog bij ons. We hadden afgesproken zolang hij in zijn wieg paste hij erbij mocht blijven. Helaas word de wieg nu echt te klein dus gaat hij naar zijn eigen kamertje. Maar we vinden het eigenlijk veel te gezellig bij ons op de kamer @ EB, fijne vakantie geniet ervan met Jordy!!! @ LA, wat een klein meissie hebben jullie zeg... Jordy als na een of twee maanden geen verkleiner meer in de maxi cosi... @ Sahi, verkouden... Blah. Beterschap!!! Nou meiden ik spring op mijn fiets (goed he!!!). Fijne dag allemaal en tot vanavond!!!
Rica, hahaha geweldig! Ja overduidelijk. Ben benieuwd wanneer dat bij L. komt. La, veel plezier bij souders. Meikie, ik durfde niet aan de witbrood, omdat zn ontlasting nog zo wisselend is van hard tot normaal. Dacht begin maar gelijk met tarwe. Droog brood vond hij helemaal niks, nu ik er een laagje fruit op smeer, wordt het al wat week en vind hij het een lekkerder, maar geloof dat hij toch eerder kiest voor een hapje fruit.
Rrianne: fruit geven we gepureerd. Yanna is ook heel wisselend in wat ze wil. Gisteren wilde ze het avondeten Per se zelf ten, dus een pizzakorst gegeven. De groenteprutjes uit de vriezer zijn allemaal gepureerd. Maar soms vint ze puree prima. Eb: heel veel plezier op vakantie! Yanna slaapt al op haar kamer sinds ze 2 weken oud is. Vriendje moest toen weer gaan werken en Yanna maakt veel geluidjes in haar slaap. Als we uit logeren zijn ligt ze wel bij ons en dan horen we haar dus regelmatig en dan slaap je voor geen meter. Meikie: werkse! Wij zitten in de auto naar een opdtimer gebeuren. Ik twijfelde eerst, maar nu gaat het wel weer allemaal. En als het niet gaat, gaan we weer naar huis. Fijne zondag meiden!
Sahi, veel plezier! Vraagje over de babycook; Zijn er meer waarbij er viezigheid tussen de bak (doorzichtige gedeelte) en de onderkant (het groene gedeelte) gaat zitten? Kun je dit loshalen? Ook in de vaatwasser wordt het niet schoon, vind dit echt vies.
hoi meiden, vrijdag naar cb geweest. J is nu 62cm en weegt 6030. moeten nu naar 3 flessen en een heel potje olvarit of gelijkwaardig koken. zoveel eet ze nooit! was wel goed aangekomen maar zit nog onder t lijntje (denk niet dat dat ooit gaat veranderen) toen ik terug kwam van cb belde man lief. opa gaat slecht ha was geweest maar ze gaan niets meer opstarten. hij heeft aangegeven dat het goed is geweest hij wilt volhouden tot morgen dan is mn moeder jarig. daarna is t klaar wat hem betreft. heel veel huilen natuurlijk en her beleving van 5 maanden geleden toen mn andere opa overleed. J is zo lief voor hem wil de hele tijd bij hem liggen en aaien. zo aandoenlijk. heb nog mooie fotos van hun beide en morgen weer ff naartoe natuurlijk, mn moeder is nu elke nacht aan het waken ze heeft t zwaar maar wilt niet dat iemand t van haar overneemt. ik zelf weet t allemaal ff niet meer. van de week vast handafdrukje van haar hand maken, die moet straks mee de kist in. vind t zo dubbel, en zo moeilijk. als t ff tegenzit heeft ze binnen een half jaar 2 begrafenissen mee gemaakt. moet er niet aan denken hoopte ergens stiekum dat hij t nog een half jaar vol zou houden maar dat is te vergeefse hoop. en ook nu komt er weer een nieuw leven aan mn schoonzus is bijna uitgerekend zo dubbel allemaal.
rustig hier! Allemaal een fijne zondag gehad? mbtc: Jeetje heel veel sterkte met opa! zeker een kleintje! En dan naar 3 flessen? Ik ben in ieder geval erg fan van 'op verzoek' en 'naar behoefte'. rrianne: ik gebruik geen babycook hier helemaal versleten, terwijl we helemaal niet zo veel bijzonders hebben gedaan. Lekker op tijd naar bed
Rrianne, fijn dat het beter gaat. Mbtc, Sterkte met opa! Sahi, slaap lekker! Hier weer een heel verkouden meisje.. Nachten gaan weer prut helaas Hopen dat het weer snel over gaat Woensdag laat ik extensions zetten, ben benieuwd.
@sahi, geef ook op verzoek en naar behoefte. maar haar verzoek is tussen de 3.5 en 4u. en tja groente nog maar 2 weken bezig geloof ik dus nu al heel potje gaat er niet in hoor (zeker zo'n grote niet!) fruit ook niet (maak ik overigens zelf en groente als t even kan ook)
Jeetje, wat zijn wij geschrokken vanavond! Ik wil graag proberen eten op de rapley manier aan te bieden. Gisteren broccoli geprobeerd maar lustte hij niet en vandaag een worteltje gegeven. Maar hij begon te kokhalzen dus wij hem voorover gezet, kwam er een stuk van een paar cm uit, echt schrikken en zo eng en zielig om te zien! Ik vond het al beetje eng om te doen maar ben wel voor die natuurlijke manier van leren eten en had filmpjes op internet bekeken en het leek wel mee te vallen dus toch maar geprobeerd. Blijf toch maar een tijdje gepureerd eten geven hoor. @mbtc: Heel veel sterkte meid! Fijn dat je mooie foto's van hen samen hebt. @Babyr: Veel beterschap voor je meisje! @Sahi: Slaap lekker! @Meikie: Ahum, we hebben een kleine jongen! En het verkleinkussen hebben we er vandaag toch maar uit gedaan want hij leek wel een opgerold egeltje, het werd tijd dus.
goede morgen meiden, Hier is alles goed na een druk weekend. Zaterdag dubbel feest. Mirthe is alweer een half jaar oud en we vierden manlief z'n verjaardag die vandaag jarig is. 's Ochtends had ik gelukkig hulp van sm. Die heeft even opgepast zodat ik bezig kon met de hapjes. Ze heeft me gelukkig ook nog even geholpen maar dat scheelde een hele hoop. Vanaf 3 uur kwam de visite. Mirthe heeft het super gedaan. Wel weinig geslapen maar dan is het veel te gezellig . Op een gegeven moment had ik het huis helemaal vol +/- 20 man en wat kids (dat het paste ). Maar het was super gezellig. De laatsten waren rond 1 uur weg. Dus nog even opruimen en op bed. Helaas voor ons was ze om half 8 al weer wakker maar nog even bij ons in bed genomen en bij me op de buik gelegd en zijn we weer in slaap gevallen tot half 9. Dus haar toen de borst gegeven. Dus dat was wel heerlijk. Middags nog even weg in de auto naar een auto meeting in dronten. Hier zijn we even geweest vanwege het slechte weer. Daarna nog even langs de orchideenhoeve voor nieuwe bloemen en op naar huis. Nog even bij m'n ouders langs, hier is mirthe gebleven en hebben wij ff bij geslapen . Ze is kwart over 6 weer thuis gebracht. Dus dat was wel heerlijk. Voor de rest niet veel meer gedaan. Nou alweer een heel verhaal. Zal kijken of ik vanmiddag op iedereen weer kan reageren. Wel alles al gelezen. Zal het meisje van bed af halen. Moet zo weer werken.
Hi meiden, Sorrie lukt mij weer niet jullie goed bij te houden en te reageren. Ben nu ook kapot.... N.oam wordt volgende week alweer 6 maanden, maar doorslapen ho maar. Vannacht toen hij voor de zoveelste keer brulde, ging ik echt vloekend mijn bed uit: "ik ben het zat, spuugzat!". Zucht. OP de creche vandaag mogen ze nutrilon gaan geven. Ik ben er echt klaar mee. Ga deze week beginnen met het kolven overdag op het werk af te bouwen naar 1 x ipv 2x. En we gaan meer avondeten aanbieden. Ga mij eens verdiepen in wat hij nu allemaal mag. Lees ook al we het het een-en-ander bij jullie. Maar ik ben er ook verdrietig over, gut dat kleine is alweer bijna voorbij, over een maand of 4 rent het achter een karretje door mijn woonkamer heen! (althans als hij net zo snel is als zijn grote broer). Op schoot wil hij de laatste tijd alleen maar staan, heel leuk natuurlijk, maar ook heel vermoeiend... Weegt toch alweer een kilo of 8 denk ik. Nou ik ga weer, moet echt even mijn rust pakken vandaag, echt een gevoel van dat ik aangereden ben door een vrachtauto ofzo vannacht, kennen jullie dat? Pfff, morgen begint mijn werkweek weer. Veel liefs aan iedereen!
Mbtc, heel veel sterkte te komende tijd. Snap trouwens niet dat ze naar 3 flessen moet terwijl ze op de onderlijn zit en nog niet geweldig veel van dr hapjes eet. Sahi, lekker bij getankt? Babyr, leuk! Langer/volume of ander kleurtje? Ben benieuwd. Wil ook weer naar de kapper, maar lukt me niet om er tijd voor te vinden. LA, kan me voorstellen dat je je kapot schrikt. Ik hou hem ook bij gemalen eten hoor om een hart verzakking te voorkomen. Dolfijnjes, klinkt als een druk maar gezellig weekend. Hahah tot half 8? Ben beneiuwd tot hoelaat ze normaal slaapt? Guap, helemaal niet herkenbaar. Zo vervelend als je er even helemaal door zit. Hoop dat overstap op flesvoeding helpt met het doorslapen, knuff! L. heeft 3 nachten achter elkaar doorgeslapen (super), vannacht weer aan eht rommelen geweest. Maar we kunnen dr weer even tegen aan en gaan vannacht weer voor een goede nacht. Verder geen bijzonder. Mannetje zit lekker in zn velletje, dus dan gaat het met mams ook goed
dolfijnjes: heeej wij waren ook in dronten zondag! Olditmer Opel meeting? wij waren ook snel vanwege de regen, kleine oldtimer die lekt een heel de tijd schuilen in de auto... niet echt erg fijn en nog gefeliciteerd met je vriend! guap: hele dikke knuffel meid!! ik heb dan geen gebroken nachten, maar merk dat ik het onvermoeibare begin kwijt te raken (ontzwangeren). Die korte nachten kan je de eerste maanden goed hebben met de hormoontjes, maar dat gaat weer over... lekker op tijd naar bed! Sterkte meis! rrianne: mwah, nog wel wat moe. Mijn collega's zagen 't zelfs vannochtend en herkennen het als ontzwangeren. Klinkt wel logisch... fijn dat jij er weer even lekker tegenaan kan! Yanna begint te mopperen, dus die wil vast een fles. Ze ging vandaag bij de oppas heel goed oefenen met zitten! Heeft een poosje los gezeten, knapperd!!