@ mum, het valt mij elke keer weer op dat jij kennelijk niet dement bent geworden. Je reageert echt op iedereen haha. Of lees je 10 keer terug? Als ik alle verhalen heb gelezen kan ik nog maar op drie man reageren en de rest kan ik niet onthouden .
Zo boodschappen weer binnen! @Waterlelie, das fijn!!!! @Dolfijntje, dat je weinig voorweeen hebt, hoeft volgens de vlos niks te zeggen! Het kan zo opeens beginnen... @Meikie spannend zeg, khad ook wel zin in een feesie.
Maandag krijg ik mn nieuwe telefoon en dan kan ik ook word feud spelen!!!!!!!!!! jippie! wow dat is snel mama, dus nog lekker opgeruimd en je bleek toen al 10 te hebben!? gut dan zie ik mijzelf bij 5 cm tieren en doen haha...wat is dat verschillend bij iedereen zeg. eb met vreemden op een kamer zonder je man ja kan me er wel wat bij voorstellen ja dat dat rot is! gelukkig heb je hem weer even gezien! waterlelie rommelen...? spannend...de lijst wordt aardig langer !
Huh, ik zie nu pas dat mijn nieuwe banner niet werkt. Hij blijft steken op 37 weken en 3 dagen... meikie, wat gaaf dat je een feestje krijgt. Wow, nog meer cadeautjes
@ Dolfijnjes: haha even je mannetje verleiden vanavond! @ Daantje: Haha dat zou ik echt niet kunnen hoor als ik niet een document van kladblok open had staan en deze naast het scherm van ZP zet, op ZP lees ik, en in kladblok antwoord ik meteen.. als mijn reactie compleet is is het een kwestie van knippen en plakken @ Waterlelie: Fijn dat beebje zich heeft laten voelen! hmm beetje jammer van je banner!
Jij had het toch druk.... Je bent welkom hoor, hahaha.... Ben alleen zo bang dat mijn huis vanavond een rommeltje is en ik alles weer moet opruimen, wil niet ondankbaar zijn hoor, maar toch... Hoop eigenlijk ook niet op te veel drukte... En nog minder dat het ineens gaat doorbreken.... Wat is dat erg zeg als je dan zo aan het denken bent, zullen dat nou die hormonen zijn???
Je mannetje zal je vast wel helpen. Komt vast wel goed. En anders na het feestje lekker op bed en dan morgen weer een dag (nu ik dit zo typ zou ik het zelf het liefste ook alles eerst aan de kant willen hebben) Als het maar gezellig is. Nu eerst maar lekker rustig aan doen en dan je vanavond maar lekker laten verrassen
@EB veel sterkte! En logisch dat je je zo voelt! Fijn dat je in ieder geval weer ff bij je kleine man hebt kunnen zijn vanochtend. @dolfijntjes hier ook geen gerommel of niks, geen voorwerk en ook weinig harde buiken en ik ben morgen 40 weken. Ik hoop inderdaad maar dat het allemaal niks zegt! @sandra en prutsje succes dit weekend! Haha @meikie klinkt leuk feestje! Veel plezier! En probeer je niet te druk te maken over de zaken er om heen maar probeer te genieten! Er zijn vast mensen die je naderhand wel ff meehelpen. @mama05 fijn dat het allemaal goed gaat! En klinkt als een snelle heftige bevalling. Meer is er ff niet blijven hangen haha.
@ meikie voor n feestje heb ik wel tijd hoor jij hebt ook vast wel een box staan waar onze mica in kan want jou beeb moet nog ff lekker blijven zitten! en kom ik je helpen opruimen waahaahah Hm heb t nu nog steeds dat ik geen zin heb in visite enz hoor heb ook nog steeds last van hormonen!! Heel erg soms! Kan soms echt brullen om niks @ Rica ik heb ook pas t zh bij elkaar geroepen vd pijn bij 8 cm bij 5 cm was ik ook nog thuis lekker aan t opruimen enz denk dat iedereen het verschillend voelt hoor. Ze zeggen tegen mij dat t zo fijn is om zo snel te bevallen maar iedereen vergeet dat je net zoveel pijn hebt alleen in n veel kortere tijd! Ik heb volgens mij ook wel hard geroepen! T stomme is dat je die pijn zo weer vergeten ben! Behalve als ik ga zitten hoor dan word ik er goed aan herrinnerd!
joepie, heb de fotoshoot foto's binnen. Ben helemaal happy zijn super mooi geworden . Zal een paar in m'n map plaatsen.
Ik kwam ff spieken, tis rustig iedereen aan de wordfeut Hier ook alles rustig, wel beetje baaldagje, ben niet chagerijnig ofzo, maar gewoon, down en nergens zin in. Verveel me al de hele dag met die regen en zonder kids En wat zullen we eten straks???? Geen idee!
helleuw.. rustig hier idd.. @ Prutsje: ja idd.. wat moeten we eten. heb echt nergens trek in, blegh! heb net nog even wat buikfoto's gemaakt, zal ze ff bewerken en dan spam ik hier wel wat!
idd heeeeel erg stil hier! heb ik eens tijd om op t forum te zijn !!! Is iedereen gewoon sjago of aan t rommelen!? Wil wel even ruilen met jullie meiden, mis het zwanger zijn...erg he want ik was zo ziek geweest! En die buik zat me giga in de weg...en toch mis ik het heeeeeeeeeeeel erg! Misschien omdat het de laatste keer was en ik weet dat ik dat gevoel nooit meer zal krijgen. Bah word er sjago van!
@ Wapje: owww dat lijkt mij ook echt vreselijk.. de wetenschap dat je nooit meer zo'n klein mensje in je voelt groeien knuff! Mijn bijna 38 weken buikje: Bekijk bijlage 188813
hier ook rustig niks doe dagje gehouden...hubbie beetje geassisteerd met in orde maken van adressenlijst voor geboortekaartjes...bleek nog heel wat werk...gelukkig kon ik regelmatig wat vragen vanaop bed antwoorden Tussendoor lekker wat wordfeud gedaan ja...lekker relaxt, gelukkig niet zozeer down maar gewoon ontspannen met voeten omhoog lekker niks doen! zometeen lekker uit eten...stond gisteren al op de planning maar toen overal tre druk...als soort van "afsluiter"van met ons 2tjes samen...dus wat mij betreft kan ie na vanavond helemaal komen... @ pruts...heb nieuw spelletje opgestart, no problemo dat ie mis ging hoor...hoewel ik wel erg veel voor stond hahaha..grapje hoor @ mumtobe, mooie buik zeg!!
@ Sandra: Thnx! Patatjes.. normaal zou ik zeggen jammmmmmm maar blegh, ook daar heb ik geen trek in @ VanEke: Ow lekker uiteten! geniet ervan de laatste keer saampjes! Thnx!
Wapje, toen ik bevallen was van de oudste had ik dat ook, ik was gewoon echt jaloers op zwangere vrouwen!!!!!! Ik wilde dat ook weer voelen in mijn buik. Bij de twins had ik daar geen tijd voor en nu weet ik het niet zo goed wat ik moet voelen.... ben blij dat het er bijna op zit, ik wil mn beebje in mijn armen. Ik weet ook niet of het echt de laatste gaat zijn, mijn vriend zei dat hij een definitieve stap, steriliseren oid niet al ziet zitten omdat hij ook niet zeker weet of hij niet nog 1 van ons samen wil.... We zijn er gewoon nog niet uit Wij gaan zo nog ergens een hapje eten, ik weet t, erg luxe aangezien we gisteren ook zijn geweest, maar goed, we genieten er nu nog maar ff van Verder is het rustig in mijn buik, heb wel t gevoel dat ie weer gegroeid is.... Wordfeud, ik weet niet hoe t kan, maar ik druk steeds op resign.... grrrrrrrrrrrrrrrr! Batterij gaat er wel erg snel leeg van....
Mum, je buik is prachtig en je hebt ook nog een mooi lijfje zo te zien Hier net nasi gegeten en ben ook een beetje sjaggo en heb nergens zin in. Vriendlief had gisteren wel bij bol een blue ray Black Swan besteld...die gaan we straks eff bekijken