Oktober 2011 uitgerekend deel 2

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door daanquinty, 25 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. elisabethbas

    elisabethbas Fanatiek lid

    2 feb 2011
    2.886
    2
    38
    't Gooi
    Goedemorgen! Rustig hier, qua activiteit en qua bezoekers... Wij hebben net het badritueel achter de rug, gaan nu zelf douchen en ontbijten. Vandaag gezellig vrienden op bezoek met hun zoontje van bijna 5, lekker even de hei op als het weer meewerkt.
     
  2. Wapje

    Wapje Bekend lid

    2 feb 2011
    773
    0
    0
    Bergen op zoom
    @ DQ kan r over mee praten hier ook vliezen gebroken bij 5 cm,de laatste 5 cm ging in 20 minuten!!! vond t echt verschrikkelijk! Weeen waren dan ook non stop, en dan zegt de vk dat je moet ontspannen!!!!!!!!!!

    @ meikie waar zit je meid???
     
  3. Guapetona

    Guapetona Fanatiek lid

    13 mrt 2008
    1.097
    0
    36
    therapeut
    zuidholland
    vanaf 8 uur milde menstruatieachtige krampjes, en een voorgevoel....

    maar ik kan de plank helemaal misslaan, natuurlijk :(

    Ik zal proberen jullie op de hoogte te houden als er serieuzere ontwikkelingen zijn!
     
  4. elisabethbas

    elisabethbas Fanatiek lid

    2 feb 2011
    2.886
    2
    38
    't Gooi
    Meikie slaapt denk ik nog, maar het voorgevoel van Guapetona is wel spannend. Toch nog een oktoberbeeb erbij??? Hou ons op de hoogte!
     
  5. mama05

    mama05 Fanatiek lid

    28 nov 2007
    1.142
    0
    0
    overrijsel
    ik heb het bij onze eerste en tweede allebei gebruikt bij de eerste zodat de voeding dikker werd zodat ze beter sliep in de nacht:D
    En bij kyana omdat ze reflux had en ik vond het echt super spul, je kunt dan namelijk zelf kijken doe dik je het maakt, als je begint dan moet je het niet gelijk te dik maken maar langzaam dikker en als je merkt dat het beter gaat met spugen en als de kleine niet meer zo veel slikt heb je het dik genoeg,

    doordat we langzaam zijn begonnen met jbpm had zij toendertijd geen last van de ontlasting

    guap spannend!!!! ben benieuwd hopelijk zet het door!!
    en de banner klopt helaas niet dat de volgens die methode op 30 10 zou bevallen!!
     
  6. Meikie

    Meikie Fanatiek lid

    4 jan 2011
    1.530
    0
    0
    Verpleegkundige
    Zuidholland
    Hier inderdaad weer uitgeslapen, en helaas weer wakker geworden zonder dat er iets veranderd is....

    Gisterenavond wel steekjes en vannacht wat krampen, maar dit heeft helaas niet doorgezet. Dus morgen toch maar strippen denk ik en hopen dat het dan gaat doorzetten....
    Maar ik gok dat ik een novemberkindje ga krijgen, mag ik dan nog wel bij jullie blijven....??? :p

    Guap, ik mag pas om 14.30 uur. Dus als het bij jou nu niet doorzet ben je morgen eerder aan de beurt dan ik en kun je me vertellen hoe het was...;)
    Maar natuurlijk hoop ik voor je dat je kleintje zich vandaag gaat melden ;)

    Hier maar weer het gewone ochtendritueel volgen, even Mickey uitlaten. En straks even Chico verschonen en samen met vriendje lief het plankje in de kamer van de beeb ophangen die hij nog heeft gemaakt:D

    @ Wapje, je vroeg pas nog naar onze gaai toch? Die is nog steeds zo gek als een deur hoor, hahaha. Kwebbelt de oren van onze kop en word helemaal blij als aan het einde van de middag zijn baasje thuis komt. Dan heeft hij mij weer lang genoeg gezien, hahaha :)
     
  7. Wapje

    Wapje Bekend lid

    2 feb 2011
    773
    0
    0
    Bergen op zoom
    @ guapetona ik hou mn gsm in de gaten hoor!

    @ meikie haha wel gezellig zo'n gaai in huis denk ik :)
     
  8. Meikie

    Meikie Fanatiek lid

    4 jan 2011
    1.530
    0
    0
    Verpleegkundige
    Zuidholland
    Hij is echt super gezellig, het is maar zelden stil hier in huis :D
    Heb voor de liefhebbers een paar foto's van mijn beestjes in mijn album gezet ;)
    Moet je alleen even vriendjes met me worden :)
     
  9. Guapetona

    Guapetona Fanatiek lid

    13 mrt 2008
    1.097
    0
    36
    therapeut
    zuidholland
    Hi ladies,

    Het lijkt erop dat het gaat doorzetten. Ik heb weeën om de 5/6 minuten.Als het zo doorgaat, kan ik over een paar uurtjes de VK bellen, denk ik.

    Oef, ja nu weet ik weer hoe dat voelde, weeën, au!
    Het lijkt zich wel veel sneller te ontwikkelen dan met F. dus wie weet hebben we vanavond ons babietje in de armen! Duimen jullie voor ons????

    Nou ja gelukkig kan ik weer een beetje door de neus ademen.
    De rest van de info zal van manlief via sms naar wapje komen, denk ik.
     
  10. Meikie

    Meikie Fanatiek lid

    4 jan 2011
    1.530
    0
    0
    Verpleegkundige
    Zuidholland
    Jeeeej, spannend hoor!!!!
    Zet hem op he!!! Toch nog ene oktober-beebje erbij!!!!

    En voor mij de taak als hekkensluiter....
     
  11. Guapetona

    Guapetona Fanatiek lid

    13 mrt 2008
    1.097
    0
    36
    therapeut
    zuidholland
    Jij ook Meikie, misschien haal je me nog in????
     
  12. mama05

    mama05 Fanatiek lid

    28 nov 2007
    1.142
    0
    0
    overrijsel
    guap Spannend!! ja als je weeen krijgt dan weet je gelijk weer JA dat zijn ze!!!
    succes ga de site in de gaten houden!!

    succes!!
     
  13. Prutsje

    Prutsje Bekend lid

    3 feb 2011
    882
    0
    0
    Groepsleidster KDV
    Onder de zon
    Gua!!! Zet m op!!! En meikie, hoop voor jou dat t ook snel komt meis!!!!
     
  14. karine

    karine Fanatiek lid

    13 mei 2007
    3.694
    0
    0
    Hey meiden!


    Even een snel bericht van mij.

    Hier alles goed. Het is een heftige bevalling geweest!!
    Op vrijdagochtend weeën, vk gebeld, 3 cm...
    6 uur later nog steeds 3 cm... vliezen gebroken om 13.45 uur. Weeën volgden snel op elkaar... Om 17.00 uur had ik 6 cm ontsluiting, om 18.00 uur rugweeën begonnen nu ook...
    Om 18.20 "pas" (;)) 8 cm ontsluiting... eigenlijk ook gelijk persdrang en om 18.35 uur is Micah geboren

    Hij had de navelstreng om zijn nek en was dus wat blauw én zat ook nog eens een beetje vast met zijn schoudertje, dus de VK heeft hem eruit getrokken :$ Nu 5 hechtingen, maar gaat goed, ben alweer mobiel ;)


    Nu snel naar m'n mannetje toe.... Tot snel weer ;)
    Liefs


    @ Guap: Zet 'm op meis!!!

    @ Meikie: Novemberkindje is ook prima ;) En hekkensluiter... Zeer belangrijke taak :) ;) *knuf*
     
  15. Meikie

    Meikie Fanatiek lid

    4 jan 2011
    1.530
    0
    0
    Verpleegkundige
    Zuidholland
    #1835 Meikie, 30 okt 2011
    Laatst bewerkt: 30 okt 2011
    Mijn vriend zegt net zo mooi: save the best for last!!! :D
    Dus daar hou ik me nu maar aan vast ;)

    Net het plankje in de babykamer nog opgehangen, er staat een foto in mijn album van de babykamer voor de nieuwsschierigen onder ons!!! :)

    @ Karine, goed wat van je te lezen en wat fijn dat jullie het beidde goed maken, dat is uiteindelijk toch het belangrijkste ;)
    Ik zie net trouwens dat je beidde kindjes van de 28e zijn, hahaha!!!
    Wij zitten hier stiekem een beetje te denken aan de 3e van de maand. Ik ben namelijk van 3/1, mijn vriend van 3/9 dus zou het wel grappig zijn als onze pruts van 3/11 word, hahaha :)

    Belde net mijn schoonouders.... Ze gingen even weg, dus of hier alles nog rustig is..... Daar krijg je toch een punthoofd van, gelukkig voor hun nam mijn vriend op, ik denk dat ik inmiddels niet meer zo rustig had gereageerd...:$

    Nu nog even een paar foto lijstjes ophangen en dan gaat mijn vriend zo de film Sint halen. Gaan we weer lekker filmpje kijken, gaat de tijd ook lekker snel :p
     
  16. natalie78

    natalie78 Actief lid

    5 aug 2009
    380
    0
    0
    Gisteren naar mijn schoonouders geweest wat zijn ze trots.
    Lekker gegeten daar altijd gezellig als we daar zijn.
    Jesse weegt bijna 5 en een halve kilo en zal niet lang in de maxi cosi passen.
    Gisteren ook nog een paar kado's gehad.
    Zo naar de politie de buurjongen had gezegd tegen Naomi ik ga je broertje vermoorden dus nu een afspraak met de wijkagent.
     
  17. dolfijnjes

    dolfijnjes Bekend lid

    24 feb 2011
    938
    0
    0
    NULL
    Friesland
    Weer ff bij gelezen.

    Spannend guap, gaat het toch beginnen. Ze zeggen niet voor niks dat het met een 2e sneller gaat. Heel veel suc6 meid. Zet hem op.

    Voor de rest wel goed om te lezen dat het bij iedereen zo goed gaat ondanks de krampjes.

    @meikie, Hopen dat het morgen wat uit haalt het strippen. En anders hoop ik voor je op 3/11. Moet je nog wel even wachten maar zou wel leuk zijn. Ik had met Mirthe wel heel erg een voorgevoel dat ik de vrijdags ging bevallen en dat is ook nog zo uitgekomen. De laatste loodjes meid. Je kunt het. Een dikke knuf voor jou.

    Hier verder een rustig weekend. Vanochtend lekker gedoucht met Mirthe (wat is dat een fijn gevoel :)). Verder is m'n zusje geweest met haar vriend. Dus een lekker weekendje met z'n 3 en (wat ik ook graag wilde). Morgen komt hier de wijkverpleegkundige langs. Ben benieuwd.

    Ga weer, zal tegen de avond wel weer even spieken. Ben wel nieuwsgierig naar nieuws van Guap:):)
     
  18. Rrianne

    Rrianne Fanatiek lid

    5 nov 2010
    2.614
    0
    36
    Prutsje, dat heb je knap volgehouden! En hij ook, 4 uur er tussen, netjes hoor. Wat dit z'n eerste nachtje op zijn eigen slaapkamer?
    Jaaaa, veel moeilijker. Logisch ook natuurlijk, en is het nu ook zo nu dit je vierde kindje is, dat je er al veel makkelijker mee omgaat als met je eerste?

    Guap, spannend. Duim voor je dat de strippoging morgen zoweizo niet nodig is;). Jaaaa, lees nu dat eht doorzet. Zet hem op meis!

    Meikie, leuk ga je foto's dadelijk even bekijken. Mannen blijven altijd positief he;), mijn vriend heeft me er ook echt door heen gesleept. Brrrr, vreselijk die telefoontjes!

    Natalie78, hihi wat een lekkere 'grote' vent heb je! Pfff wat een taal zeg, hoe oud is de buurjongen?

    Mama05, bedankt voor de info. Ga het morgen dan wrsch toch maar eens in huis halen. Het is idd wel handig dat je het zelf kunt regelen qua hoeveelheid.

    Lars lijkt iets rustiger vandaag, hij slaapt in elk geval lekker. Tussendoor wel veel huilen en hij meld zich toch echt al na 2 uur voor de volgende voeding. Na zijn voeding is hij zo ontspannen. Morgen zowiezo bellen met de HA, en om advies vragen. Zit namelijk steeds te dubben. Moet ik hem nu juist de hele dag door kleine hoeveelheden geven (om de 2 uur 70 cc) of toch de standaardhoeveelheid (135 ml om de 4 uur, als hij dat red?!)?
    Geef hem nu om de 3 uur 100cc (maar het laatste uur moet ik hem echt 'zoet' houden, vind dat zo sneu). Lastig hoor!
     
  19. elisabethbas

    elisabethbas Fanatiek lid

    2 feb 2011
    2.886
    2
    38
    't Gooi
    Guap, zet um op!

    Reageer zo verder, ben ventje aan het voeden...
     
  20. elisabethbas

    elisabethbas Fanatiek lid

    2 feb 2011
    2.886
    2
    38
    't Gooi
    Bezoek aan VK of gyn:
    31 okt:
    Meikie (strippen)

    Uitgerekend

    27 oktober 2011: Meikie (Jongen)
    28 oktober 2011 : Guapetona (verrassing)

    Oktober baby's
    GEBOREN:

    13-09-2011: Stijn zoontje van Poookie, weegt 2060 gram, 45cm (36w+3)
    15-09-2011: Davey zoontje van Wherona, weegt 3125 gram, ... cm (34w+3)
    19-09-2011: T. zoontje van boerderijmama, weegt 2675 gram, 51cm (36w+6)
    23-09-2011: Loïs dochter van Rica, weegt 2895 gram, 49 cm (38w+4)
    26-09-2011: Mica dochter van Wapje, weegt 3430 gram. 50 cm, (38w+1)
    03-10-2011: Lily dochter van Princess01, weegt 3670, 50 cm, (38weken)
    05-10-2011: Jesse zoontje van Nathalie78, weegt 5155, 57 cm, (39 weken)
    06-10-2011: Timo zoontje van Elisabethbas, weegt 4890, 56,5cm, (40w+4)
    07-10-2011: Jairo zoontje van mama05, weegt 4300, 55cm, (41 weken)
    08-10-2011: L.ars zoontje van Rrianne, weegt 3470, .... cm, (39 weken)
    09-10-2011: Gijs Alexander zoontje van Linda0509, weegt 3600 gram, 50 cm, (40 weken)
    10-10-2011: Thijs zoontje van sandra2, weegt 4500 gram, 56cm, (40+2 weken)
    10-10-2011: D.elani zoontje van mumtobe, weegt 2970 , 51 cm, (38 weken)
    10-10-2011: Luna dochter van Muts76, weegt 3120 gram, 50 cm, (39wk+3)
    11-10-2011: Elke dochter van VanEke, weegt...., ..cm, (39wk+2)
    13-10-2011: Nienke dochter van Wendyw80, weegt 3990, 52cm (39wk+6)
    14-10-2011: Xavi zoontje van Prutsje, weegt 4166, 53 cm (40+5)
    16-10-2011: Jan zoontje van Hannes, weegt ...., .. cm ()
    17-10-2011: Jade Jasmin dochter van Lindada, weegt 3050, 50 cm (39+4)
    19-10-2011: S.ofie dochter van Waterlelie, weegt 3225, 50 cm (39+1)
    21-10-2011: Mirthe dochter van Dolfijnjes, weegt 3630, 49 cm, (40+3)
    27-10-2011: Feline Sophie dochter van Daantje2011, weegt 3640, .. cm (39+2)
    27-10-2011: Jarey zoontje van Daanquinty, weegt 4000, 54 cm (41+2)
    28-10-2011: Micah Toni Leon zoontje van Karine, weegt 3760, 52 cm (40+2)

    Al 14 Jongetjes en 10 Meisjes geboren

    Extra info
    Poookie - 21 jaar - Overijssel
    Dolfijnjes - 24 jaar - Friesland
    Rrianne - 24 jaar - Groningen
    Mumtobe21 - 24 jaar - Noord-Brabant
    Sandra2 - 25 jaar - Overijssel
    Princess01 - 26 jaar - Overijssel

    boerderijmama - 28jaar - België (nabij Turnhout)
    Linda0509 - 28 jaar - Den Bosch
    Daantje2011 - 28 jaar - Noord-Holland

    Meikie - 28 jaar - Boskoop
    Lindada - 29 jaar - Omgeving Breda
    daanquinty - 30 jaar - Zoetermeer
    Wendyw80 - 30 jaar - Sint Maartensdijk
    Waterlelie81 - 30 jaar - Amsterdam
    Wherona - 30 jaar - Zandvoort
    Karine - 31 jaar - Lelystad
    Wapje - 32 jaar - Bergen op zoom
    Elisabethbas - 32 jaar - Hilversum
    Prutsje - 32 jaar - Terneuzen
    Natalie78 - 33 jaar - Goes
    mama05 - 33 jaar - Overijssel
    Muts76 - 35 jaar- Amsterdam

    Buddy's
    Natalie78 <--> Meikie <--> Rica
    Rrianne < --> Meikie
    Guapetona <-->Wapje

    Meeting
    1. Mumtobe21
    2. Waterlelie81
    3. Wendyw80
    4. Meikie
    5. Prutsje
    6. Wapje
    7. Princess01
    8. Elisabethbas
    9. Daantje2011
    10. Linda0509
    11. Dolfijntjes
    12. Vaneke
    13. Wherona
    14. Mama05

    Meetinglijst aangevuld
     

Deel Deze Pagina