@engeltje succes! Fijn dat hoezo snel terecht kunt. Het prikken gaat vast goed! Wel spannend natuurlijk! @lycka wauw wat een mooie mond vol tanden! (Hier nog steeds 0 ) en -10 lekker hoor! Ik hou van kou,als t droog is tenminste. Heerlijk ski kleding aan en erop uit. Kan niet wachten! Hier gaat t met mij even wat minder. Heb veel pijn de laatste tijd (reumatoïde artritis).ik denk dat m'n medicijn vrije periode aan z'n einde begint te komen. Loop alweer een paar weken bij de fysio met weinig langdurig resultaat en slik weer iedere dag pijnstillers. Kwartje viel eigenlijk vandaag pas.. Pijn, moe, moe van de pijn enz. Iedereen had er een reden voor; weer wennen aan werken, verkeerd bureau/stoel, te weinig beweging, verkeerde voeding of gewoon het moeder zijn wat vermoeiend is. Maar heb er eens goed over nagedacht wanneer de pijn er is enz en denk dat t gewoon de reuma is en ik m'n medicatie mis. Dus heb m'n contactpersoon gemaild van t ziekenhuis dus krijg morgen bericht hoe of wat.. Spannend want ik hoop niet dat dit een voorteken is van de crohn die opkomt. Volgend jaar wilden we namelijk voor een tweede gaan Maar goed, misschien valt het mee. Sorry voor de ego post
@ ukkie: he wat vervelend zeg meis! Al bericht gehad van het zh ondertussen? Dikke knuf! Nou t bloedprikken is echt reuze meegevallen!! Quinten was echt woest dat er aan z'n arm gezeten werd en zette alleen daardoor echt de boel op stelten, maar heb hem samen met een assistent in de houdgreep genomen en van de prik heeft hij dus echt gewoon niks gemerkt! Hihi kleine driftkikker! Het grootste probleem was dus de eenkennigheid en dat was dan ook gelijk over toen we uit t kamertje liepen
@Ukkie, dat is balen zeg! Hoe lang heb je geen medicijnen hoeven nemen voor de reuma? @Engeltje, haha wat een boef! Wanneer krijgen jullie de uitslag? Sofie is een beetje aan het schuiven met haar slaapjes overdag. Hoe vaak en hoe lang slapen jullie kindjes overdag?
Ik kan 14 januari in het ziekenhuis terecht ivm drukte. Wel Moet ik meteen bloed en ontlasting inleveren(laatste is voor de crohn omdat t vaak gepaard gaat) en gaan ze overleggen of ik niet eerder moet/mag starten met medicatie. @lycka met 30 weken zwangerschap ben ik gestopt dus ben al een dik jaar medicijnvrij. Eigenlijk super lang dus mag niet klagen Maar ja stiekem hoop je dat t voor altijd is.. @slaapjes. Hier ook flink aan t schuiven. Soms twee keer 2uur. Andere keer 2x een uur. Of soms maar 1 slaapje. Snap er niks meer van @engeltje wat fijn dat t is meegevallen. Nu ff geduld tot de uitslag er is. Hoe lang moet je wachten?
@Ukkie, misschien probeert je lichaam je te vertellen dat het weer tijd is om zwanger te worden Hielpen dezelfde medicijnen die je voor de crohn gebruikte ook voor de reuma? Duurt best lang zeg voordat je langs kan komen, maar gelukkig wordt er wel vast onderzoek gedaan.
Ja ik slikte twee soorten waarvan er een een onstekingsremmend iets is, azathioperine. Die is zowel voor de reuma als voor de crohn. Zwanger zijn is idd vaak een goede periode dus wat dat betreft.. Maar ik wil eigenlijk eerst kijken of t werk blijvend is.. Wil niet al na drie maand zeggen dat ik zwanger ben, en t risico lopen dat ze me niet verlengen. In m'n contract is vast gelegd dat ik in mei bij verlenging een vast contract krijg dus wil dat nog ff afwachten... Lastig want we willen wel weer graag
Dat is imuran toch? Dan is het inderdaad beter om nog even te wachten. (Mijn timing met Sofie was echt waardeloos )
Eik bizar dat wij als vrouw zijnde daar rekening mee moeten houden he? Werk... Daardoor je wens in de ijskast moeten zetten... Pfff belachelijk eigenlijk en discriminatie!! Ondanks dat t niet mag word idd daarvoor je contract niet verlengd :s Pff bah!! *zucht*
@ ukkie: nou hopelijk gaat t meevallen meis! En lastig dan he die situatie zo met je werk! Maar idd beter even verstandig wachten dan maar, want met twee ukjes wil je financieel toch wel een beetje zekerheid hebben! ( voorzover zekerheid nog kan in deze wereld ) @ lycka: Quinten slaapt over het algemeen 1 x nog per dag en dat varieert van een half uur ( gelukkig zelden ) tot 2.5 uur, maar gemiddeld genomen is dat zo'n 2 uur Ja echt fijn dat t zo mee viel! Als het mee zit krijgen we volgende week de uitslag, maar omdat dat tegen de feestdagen aan zit en t erg druk is kan het ook pas 3 januari zijn, maar dat is de uiterste datum.
Sofie heeft gisteren op het kinderdagverblijf 1x geslapen. 1 uur en 45 minuten. En vannacht heeft ze doorgeslapen, de klok rond! Zelf heb ik wel wat onrustig geslapen, omdat het onwijs gestormd heeft hier. @Engeltje, hopelijk zit het mee en weet je voor de feestdagen al meer. Maandag moeten we met Sofie naar de kinderarts voor haar navelbreukje. (Dit keer gaan we naar het goede ziekenhuis )
Goedemorgen Engeltje toch soort van fijn dat het meeviel het bloedprikken! Hoop dat jullie snel de uitslag hebben! Lycka wat fijn dat ze klokje rond geslapen heeft! b doet niet anders, heerlijk!! Kimm tis idd belachelijk dat we er rekening mee moeten houden... pure discriminatie! ukkie sterkte meissie! Hier gaat t wel... kwaaltjes beginnen enorm toe te nemen... ben nu alweer gesloopt en heb nog nauwelijks iets gedaan. Voel me ook echt ontzettend misselijk nu blegh!! En dat nu gezegt te hebben, ruik ik een on aangename geur... B is een volle luier aan het produceren bah! Ga zo maar lopend naar school, hopend dat de frisse lucht mij even goed doet! Hier heeft b in paar dagen tijd 3 tandjes erbij... dus van 6 naar 9... ook zie/voel ik meerdere bobbels! Arm ventje is ook nog eens ontzettend verkouden!
@ lycka: succes alvast in het zh! Ben benieuwd wat ze zeggen over haar navelbreukje! @ mjdb: vervelend dat de kwaaltjes beginnen toe te nemen! Hopelijk heeft de frisse lucht je gister goed gedaan! Quinten heeft eindelijk weer twee nachten doorgeslapen! Werd wel eens tijd ook na 4 weken gemiddeld 3 tot 4 uur wakker geweest te zijn snachts. Het begon me nu ook echt wel op te breken moet ik zeggen hoor! Werk natuurlijk ook weer 34 uur per week, dus heb ook geen tijd om tussendoor ff een tukje te doen. Vanmorgen heb ik hem voor de allerlaatste keer bv gegeven, ben er wel een beetje emo door hoor, maar ik heb gewoon echt niet genoeg meer! Oh en zo lief.... Hij gaf er na een kusje op m'n borst! ( doet hij anders echt nooit! ) Verder net een flink stuk wezen fietsen met hem, had gehoopt daar ff wat energie van te krijgen, maar ben nu helemaal doodop! Blij dat ik t eten alvast heb gemaakt voor vanavond Zo nu m'n kleine puberende dreumes ff knuffelen want hij zit een beetje met zichzelf in de knoop...
@MJDB, gewoon die vent van je aan het werk zetten en zelf wat rustiger aan doen Hopelijk nemen de kwalen ook snel weer af straks. @Engeltje, je mag trots op jezelf zijn dat je ondanks alles ruim een jaar borstvoeding hebt gegeven! Morgen weer lekker kaas op je brood? Sofie heeft vannacht ook doorgeslapen! Vandaag voor het eerst met haar gezwommen. Ze keek haar ogen uit! Vanavond had ze helaas koorts 38.7, ben benieuwd hoe de nacht gaat
@ lycka: heerlijk he dat zwemmen! Hopelijk gaat ze niet ziekjes worden en slaapt ze vannacht ook lekker door! Ja ben zeker trots en heb vandaag al kwark ( viel eerlijk gezegd tegen de smaak ) en lekkere kruidenboter op een stokbroodje op hihi dat was wel lekker
Ja ik vond het echt genieten in het water met dat lijfje tegen je aan, heerlijk! Jammer dat de kwark tegen viel, kan me wel voorstellen dat je er naar uit keek. Misschien te hoge verwachtingen gehad
Engeltje, je mag trots zijn op jezelf dat je de bv zo lang hebt volgehouden! Het lijkt mij ook vreselijk emotioneel, de laatste keer. Hopelijk duurt dat hier nog even. Lycka hoe is de nacht gegaan?
Sofie heeft nog steeds koorts. De nacht ging gelukkig wel redelijk. Ze kwam om 02:15u voor een voeding en sliep daarna tot 07:15u. Ze houdt zich goed, speelt en is vrolijk. Wel iets sneller verdrietig en sneller moe. Misschien een verkoudheidsvirusje of tandjes. Verder natte sneeuw hier, bleh. Een kwakkelwinter Hopelijk volgende week echte sneeuw voor een witte kerst! @Aislyn, hoe gaan jouw nachten?
Ze is een beetje verkouden, dus het gaat momenteel iets minder. Maar de afgelopen weken daarvoor sliep ze telkens door, dus gaat de goede kant op. Ze kán het in ieder geval. Gisteravond was ik zelf heel moe, dus samen in slaap gevallen. Vanochtend lag ze met haar hoofd op mijn been. Weet niet hoe ze dat voor elkaar heeft gekregen. Per ongeluk uitgeslapen tot 10 uur (ze was om 6 uur wel wakker voor een voeding). Nou ja, ik had het even nodig. Gisteren ook eindelijk haar kerstoutfitje gescoord na lang twijfelen. Het is iets wat ik waarschijnlijk niet vaker aan zal trekken bij haar, maar ik wilde toch iets leuks hebben.
Slaapt ze altijd nog bij jou of was het een uitzondering? Wat heerlijk dat ze doorslaapt als ze niet ziekjes is! Ik zat ook te twijfelen of ik een kerstjurkje zou kopen, ik zag zulke leuke kleertjes, maar toch maar niet gedaan. Ze heeft leuke jurkjes in de kast hangen. Het slapen was vanmiddag geen succes. 2x geprobeerd maar ze ging niet slapen. Uiteindelijk tijdens een wandeling in de wagen in slaap gevallen voor een half uurtje. En nu is het ook drama
Ze slaapt in principe niet meer bij mij, maar ze valt wel iedere avond in slaap bij mij aan de borst en dan draag ik haar naar haar eigen kamer. Dat gaat prima, behalve als ik zelf ook in slaap val, hihi. Gisteren netjes naar haar eigen bed gebracht en ze lag vanochtend om 7.30 uur nog keurig te slapen. Ik heb haar dus wakker moeten maken. Vanochtend naar het cb geweest. Ze is weer lekker gegroeid, keurig volgens haar eigen lijntje. Ook kreeg ze volop applaus omdat ze zo goed kan lopen en zelf een bal weg kan gooien en weer pakken. Ook de borstvoeding was helemaal prima, en ze vond dat ik vooral door moest gaan als ik me er goed bij voelde. Even kijken of ik de curves kan uploaden. Ze is nu dus 9760 gram en 75 cm.