Er is weer lekker gekletst hier @ sammie Ik heb ook maar 1x zelf getest, de 2e test was met een vrouw van MvM Heb nog wel zo'n digitale die ga ik morgen of dit weekend even doen. Beetje zonde om hem te laten liggen @ esmaralda Good job! Is inderdaad duidelijker zo. Welke 9masnden agenda hebben jullie gekocht?
Ik heb de ZwangerZAPnotities van Mariel Croon. Je hebt voor elke dag 10 regels die je vol kan pennen. Bij elke week staat er hoe je kindje groeit die week. En je hebt ruimte om echo foto's op te plakken. Ik vind hem wel leuk
Marieke, wat erg!! Heel veel sterkte meid!! Sammie, zou m niet weg gooien.. heb t 9maanden boek van forever friends. Maar dr komt was n andere. Hij is heel mooi, en leuk, maar ben niet zo'n penner, en vriend al helemaal niet!! wil gewoon n simpele maar kan straks natuurlijk alles zo overschrijven.
Marieke De tranen sprongen in mijn ogen toen ik jouw berichtje las. Zo oneerlijk. Heel veel sterkte gewenst. Ilayda Wat leuk op dezelfde dag uitgerekend! Danielle Welkom en gefeliciteerd! Lijkt me inderdaad verstandig om naar een andere groep te gaan met je werk. aasiya Jij ook welkom en gefeliciteerd! Sweetchocolate Gefeliciteerd met je zwangerschap en welkom! We hebben op dezelfde dag een afspraak, alleen ga ik naar het ziekenhuis ipv naar de verloskundige. Spannend hè? Esmeralda Wat leuk, nog iemand voor de 20e uitgerekend! Dat zijn er al drie! Sammie Na ruim twee jaar en vlak voor de IVF was het voor mij heel moeilijk te geloven dat ik spontaan zwanger was! Maar bij de tweede test durfde ik het een klein beetje te gaan geloven. Ik ben nog steeds bang dat het een droom is en dat ik ieder moment wakker kan worden. Ik heb het negen maanden dagboek van Pauline Oud. Daar kun je foto's inplakken van je buik iedere maand. Die zwangerzapnotities klinkt ook wel goed... misschien ga ik die ook nog halen!
dames ff een vraagje, we zouden deze zomer voor 4 weken op vakantie gaan. we hebben 2 bruiloften waar we bij willen zijn. nu zegt me man zullen we morgen boeken? we gaan eind juni t/m eind juli. Ik weer natuurlijk niet hoe ik me zal voelen. zal ik gewoon boeken of niet. hoelanger we wachten, hoe duurder de tickets worden zien we. kom er ff niet uit dames help!
Bevallingsdata: 04-10-2012: Sammie1 (21), 1e kindje 12-10-2012: Brondy (27), 1e kindje, liefst thuis 15-10-2012: Beebiewens (29), 1e kindje, ziekenhuisbevalling 15-10-2012: Sweetchocolate (25), 2e kindje, ziekenhuisbevalling 16-10-2012: Kimmeding (28), 2e kindje, thuisbevalling 18-10-2012: Melanie1986 (25), 2de kindje, thuis bevallen 18-10-2012: Juul (34) 1e kindje, ziekenhuisbevalling 19-10-2012: Marieke (28), 1e kindje, ziekenhuisbevalling 20-10-2012: Ilayda (28), 1e kindje, ziekenhuisbevalling 20-10-2012: Aislyn (31), 1e kindje, liefst thuis 20-10-2012: Esmaralda (24), 2e kindje, ziekenhuisbevalling (keizersnee) 21-10-2012: MinnieMe (21), 2e kindje, liefst ziekenhuisbevalling 23-10-2012: Danielle86 (25), 1e kindje Afspraken: 22-02-2012: Beebiewens: gyn 27-02-2012: Melanie1986: intake & 1e echo 01-03-2012: Ilayda: echo 02-03-2012: Brondy: intake vk 05-03-2012: Aislyn: 7 weken echo 05-03-2012: Sweetchocolate: 1e echo & Intake VK 06-03-2012: Esmaralda: Eerst afspraak vk 08-03-2012: Ilayda: gyn 09-03-2012: Sammie1: 1e echo & intake 12-03-2012: Brondy: 1e echo 27-03-2012: MinnieMe: 1e echo & intake Even mijn naam aangepast hoor, was een letter weggevallen. Maar is wel een stuk duidelijk zo!
Ilayda Het tweede trimester is het meest geschikt om op vakantie te gaan. Je voelt je dan waarschijnlijk beter, maar je buik is nog niet supergroot. Dus dan zit je denk ik net goed.
Goede morgen dames, @ Ilayda ik zou wel boeken. Je voelt je beter dan in het begin. Ook heb je meer energie. Waar gaat de reis heen?
Ik zou gewoon boeken, wel een goede anuleringsverzekering nemen. Wij gaan de 1e 2 weken van augustus nog met de auto naar zuid frankrijk. Weet niet wat me bezielde toen we van t weekend gingen boeken, whahaha! Maar goed, als ik me nog net zo goed voel als bij de jongens dan is er niets aan de hand. Sowieso doen we er dit keer wel 2 dagen over om er te komen. Ik heb dit boek. Erg leuk, hoef alleen maar antwoord te geven op de vragen.
dankje dames, reis gaat richting turkije. 2 bruiloften hebben we. 2 neven van me man gaan trouwen. mijn schoonouders wonen in turkije denk dat ze het wel leuk vinden als we komen. dan maken ze ook iets van me zwangerschap mee.
Oh Marieke waarom..... Heel erg veel sterkte en succes straks weer. Oh hou op over vakanties. Vorig jaar een vouwwagen gekocht en de bedoeling is om dit jaar in de zomer er mee weg te gaan. Ben dan alleen wel 30 weken zwanger hahahaha. Ik weet dus ook niet wat te doen.......
Ja dat boek heb ik dus ook Runner. Vind het ook wel leuk, die vragen invullen, je gaat overal over nadenken enzo. Alleen kun je de echo's er niet inplakken.
@ ilayda En? Al geboekt? Ik zou ook gewoon gaan. Wij gaan altijd met de tent. Maar wij moeten rekening houden met de sport van manlief. Kans is groot dat wij dit jaar al in juni gaan. Als ik nu niet zwanger was geweest werd t einde augustus, maar dat lijkt mij nu niet zo slim @ 9maandendagboek Thanks Ladies, morgenavond maar even kijken welke mij t leukst lijkt.
@Sweetchocolate: Ik heb dr gister overheen gelezen, maar wat grappig dat onze zoontjes maar zo weinig schelen! @Minnieme: En wat kwam er uit de digitale test? @9 maandendagboek: Dat vind ik eigenlijk wel heel leuk! Ik heb bij mijn zoon geprobeerd elke keer wat te schrijven, maar ben ergens blijven haken met 20 weken ofzo. Heel jammer, maar als je gewoon dingen moet invullen lijkt me dat wel leuk! Ga er eens naar kijken @Brondy: Heb jij die test ook vanochtend gedaan of later? Ben altijd wel benieuwd wat eruit komt @Marieke: Hoe gaat het nu met je? Is het doorgezet? Want las ergens dat het nog moest komen. Veel sterkte in ieder geval @Aislyn: Ja leuk he! We zijn met zijn 3tjes nu! Alhoewel ik niet de 20ste echt ga bevallen, want krijg rond 39 weken een keizersnee. @Ilayda: Ik zou het gewoon doen, ze hebben daar ook wel ziekenhuizen, en vaak voel je je in die termijn heel goed. Echt leuk, lekker naar Turkije en dan ook nog naar familie, ik zou het doen @Runner: Leuk 9 maandendagboek, ik heb daar het kraambezoekboek van haha. Maar denk dat het best wel kan om lekker op vakantie te gaan hoor. @Kimmeding: Ik denk dat het wel kan, met 30 weken kun je best nog wel weg en op vakantie. Alleen rustig aan doen. @Hier: Ik had gister echt een soort van buikpijn, beetje zeurend. Had gister ook een drukke dag gehad, maar nu is het weg. Hebben jullie dat ook? Verder heb ik de vk nog even gebeld, want een vriendin van mij is net iets verder zwanger en mocht bij de eerste afspraak al een afspraak voor een echo maken. De vk had hier niks over gezegd, dus had het even gevraagd. Ze vertelde mij dat dat tijdens de eerste afspraak aan bod zou komen en dat ik nog pril zwanger ben. Nouja ik ga zo gewoon bellen, dan heb ik die afspraak tenminste.
@ Esmaralda, ik vroeg me af hoe het komt dat je nu al weet dat je een keizersnede krijgt? Sorry ben miss een beetje blond maar ik heb echt geen flauw idee Ik heb trouwens met 10 weken m'n intake en gelijk de eerste echo. Duurt nog ff maar dan kunnen we wel het hartje horen (als t allemaal goed gaat) Anders blijft m'n man ook vrij nemen he, haha Vind het wel prima zo
@Sammie: Haha nee dat kan je ook niet weten, maar ik heb een heupafwijking en daardoor kan ik niet normaal bevallen. Ik heb met mijn zoon ook een keizersnee gehad en die krijg ik nu weer. De vk behandeld mij tot 30 weken en dan draagt ze mij over naar de gynaecoloog.
O oké, dat doen ze dus alleen als het niet anders kan. Ik dacht al je kan toch niet nu al zeggen, "doe mij maar een keizersnede"