Hallooo Zijn er nog mama's van kindjes uit sept/okt/nov 2011 die lekker willen kletsen. Ik heb een dochter geboren 21 september. Hopelijk zijn er wat meiden die zin hebben om te kletsen. Groeten.
Ja, ik meld me aan!! Hier een dochter van 12 november!! Gezellig Hopelijk komen er meer meiden mee kletsen!
@Misja gezellig dat je mee komt kletsen Gaat alles goed met Joël? Lang geleden dat ik jou op het forum gezien heb . Hier zojuist op cb geweest, Fae weegt 6150 gram en doet het hartstikke goed. Elke keer als ze op het cb komt moet ze huilen als die wijkverpleegkundige haar aankijkt. Zou dat iets betekenen hahaha.. Hier lekker aan het eten beginnen vandaag maak ik een ovenschotel met prei en gehakt, die uit een pakketje maar ook een beetje van mijzelf.
Hé dames, waarom komen jullie niet gezellig met ons cluppie meekletsen? http://www.zwangerschapspagina.nl/de-mamas/313014-oktober-2011-mamas.html Sjoon heeft zich hier ook al gemeld. Ook bij ons zijn veel mensen afgevallen, maar we hebben een vaste kern van ik denk 20 dames die heel geregeld langskomen. En het is altijd gezellig. Jullie zijn welkom hoor!
Mag ik ook gezellig meekletsen?! Ik "ken" jullie al een beetje, was een mee-lezer.... Ik heb een zoontje Pepijn van 30 september! Zware bevalling geweest. Pepijn zat vast achter mijn schaambeen en heeft helaas zijn sleutelbeentje gebroken..... Gaat nu heel goed... Pepijn groeit goed en begint al op zijn buik te rollen. Enne, we gaan al voor een brusje..... Eind deze week is m'n NOD, wel spannend! Ben al wel heel misselijk.... Als jullie nog iets willen weten.... Vraag maar raak!! Groetjes, Duckertje
wauw duckertje, heel spannend hoor! mijn zoontje (2008) had ook zijn sleutelbeentje gebroken tijdens de bevalling, gelukkig heelt het heel snel bij de kleintjes!
@elisabethbas superlief dat je dat aanbiedt, ik heb een paar dagen meegelezen bij jullie (door Sjoon) misschien als het hier dan niet gaat lopen ik me alsnog bij jullie aansluit, ik moet wel eerlijk bekennen dat ik het wel moeilijk vind om in zo'n grote groep in te vallen aangezien ik ook erg verlegen kan zijn . @duckertje welkom ik zal me hier gedragen hoor (als je het gelezen hebt hihi).. Ik zag vaak meelezers waaronder jij en dacht dus, als ik een nieuw topic open komen er vast wel wat dames op af. . Misselijk is goed toch , of misschien van de zenuwen. Hopelijk hoeven jullie niet lang te wachten op een broertje of zusje voor Pepijn.
Fmt, niet nodig hoor. Sjoon ken je al en Karine en mij niet, maar ik heb wel af en tie met jullie meegelezen dus ken jou wel een beetje...
Helleu !!!!!!!!!!!!!!!! ff snel want ik wou net op de bank gaan liggen lekker languit haha ik heb een zoon die afgelopen zaterdag 4 is geworden en vandaag was dus ook zijn eerste schooldag vandaar de uitputting en onze dochter lisa is van 18-9-2011 een heeeeeeeeeeel lief meissie wat de hele dag maar ligt te schaterlachen .. sjee ik wist niet dat dat kon zo veel lachen .. maar gezelligerd die overal bij wil zijn zware zwangerschap zware bevallig zware starte en elke dag genieten .. en nog steeds ..
@fmt: ja om eerlijk te bekennen was ik het een beetje zat in het oude topic! Ergenissen! en daarbij tijd gebrek! Werk, gezin, huishouden! Druk dus. Maar hopelijk kunnen we hier een nieuwe frisse.start maken! Voor iedereen verder welkom en hopelijk.krijgen we het gezellig!
Ik had niet verwacht dat er nog september/oktober/november-mama's te vinden waren en dat ik helemaal alleen zou zitten hier haha. @Duckertje hoe is het met je nog steeds misselijk ? Nog een paar vragen ben je alweer aan het werk of blijf je thuismama? En hoe oud ben je ? Niet dat dat uitmaakt hoor maar ik ben gewoon nieuwsgierig Ik ben 28 en ik moet wel een beetje werken en ben aan het solliciteren. @gejanne welkom terug ook jou een lange tijd gemist. Andere nieuwe dames zijn ook welkom hoor Hier echt een brakke nacht gehad, volgende x bind ik die tut vast met tape (grapje natuurlijk) @misja kan je vertellen wat die ergenissen waren ? Mag ook prive hoor maar misschien dat we dat in dit topic kunnen voorkomen ? Ontzettend lekker zonnetje dat schijnt ook al voel ik me brak ik ga zeker vandaag wandelen naar de supermarkt. Gisteren een sollicitatie als opticien weggedaan hahaha.. Ik had bovenaan in de brief gezet : Stopt u met zoeken want hier ben ik. Hahaha..
Zeker gezellig hier (hoop ik haha). FmT: tja, was idd een tijd geleden, maar had t andere topic wel gezien zo onderhand, gewoon geen zin meer in Ben benieuwd wat je op de sollicitatie gaat horen Hier is geen zon te bekennen! Vandaag weer een dagje werken, vroeg dag dan! Dus Sjoon, geen Draw Something voor mij vandaag Zooo verslavend
Duckertje ik vind het superleuk dat je trouwens hier mee komt kletsen, mag wel ff gezegd worden. Als jij vragen aan mij hebt moet je ze ook stellen he, ik weet namelijk niet hoe goed jij mij kent haha @gejanne we gaan hier gewoon weer een leuk topic van maken, hopelijk nog wat meer nieuwe dames die echt welkom zijn hoor. Hoe is het met Dinand ?
FmT: we gaan idd voor een leuk topic Gaat goed met Dinand, alleen afgelopen twee nachten weer verkouden, dus dan is het nog wel eens huilen. Gisteravond rond 12 uur een keer hard krijsen, gaf toen ook wat over (maar dat doet hij vrij vaak) daarna eigenlijk wel goed doorgeslapen volgens mij (hoor niet alles ) En met F. ook alles goed?