@ Ukkie, wat fijn dat het op vakantie zo goed gaat! Geniet er lekker van met z'n drietjes! @ Lycka, jeetje wat een kdv zeg, snap heel goed dat je kwaad bent. Fijn dat je wat werk hebt. @ Engeltje, jeetje meis ik kan me heel goed voorstellen dat je die 1,5 week nodig hebt. Echt heel erg rot dat de situatie nu anders is geworden. Fijn dat de therapie werkt. Hopelijk kan je snel ECHT de rust pakken, want je verdient het! En jeetje zeg, wat gaat Quinten hard!! Hier blijft het nog bij het proberen te kruipen. Zijn knietjes glijden steeds weg dus het lukt nog niet echt hihi. En wat een super foto! Hier alles goed. Zo komt mijn zwager op bezoek die in Ierland woont. Geen zin in. Hij is even in Nederland en wij zijn dan zo'n verplicht nummertje, zo voelt het. Heb sinds kerst niks van die knakker gehoord. Maar goed, het is de broer van mijn vriend dus ik doe maar even heel aardig .
@engeltje jullie lijken sprekend! (Links ben jij toch he?) Wat fijn dat de therapie lijkt te werken! Het moet natuurlijk allemaal even de tijd hebben maar fijn dat het begin goed voelt. Ik vind het ook een goede beslissing om bog even te wachten met medicatie , dit kan altijd nog lijkt me! Wel knap dat je dat hebt durven aangeven @penny, oh leuk die verplichte bezoekjes maar goed, als je vriend het gezellig/leuk vindt dan moet je er maar ff doorheen. @hier vandaag veel regen hele dag in de caravan gebleven want het weer was enorm! Bliksem en hele straten blank. Dus spelletjes gedaan lekker gegeten maar uiteindelijk ook gepraat. Een hele dag op elkaars lip zitten is uiteindelijk best lastig als er van beide kanten toch wat kleine frustraties blijkbaar zijn... Kortom even flink gesnauwd, daarna flink veel tranen maar wel ieder z'n zegje ff kunnen doen. Waar een dag regen al niet goed voor is Nu liggen ml en L te slapen op de bank, zo maar ff pizza halen!
@ penny: thnx voor je lieve woorden! En ja, Quinten gaat echt heel hard, maar dat kruipen gaat hij ook nu pas een beetje doen hoor. Tijgeren gaat sneller en staan is veel interessanter vindt hij haha Heb je het bezoekje vanmiddag overleefd? Ik ken dat soort verplichte nummertjes, niks aan! @ ukkie: thnx!!! Linksboven ben ik, onder mijn man en rechts het resultaat van ons tweetjes Quinten is echt een mengelmoesje vind ik. T neusje en de ogen en wenkbrauwen heeft hij van mij, maar het mondje en de bouw van zijn gezicht heeft hij weer van ml. En balen zeg zo'n dagje! Gelukkig hebben jullie goed gepraat en na regen komt weer zonneschijn toch? Hopelijk hebben jullie de rest van de vakantie wel weer lekker weer
Goeieavond! Wow Engeltje, hij lijkt wel heeel erg op jullie zeg! Hij is niet van de melkboer haha En fijn dat het eerste gesprek meeviel, al was het wel heftig! Ik kan me voorstellen dat het een domper is om nu niet weg te kunnen vanwege ml werk. Lastig zeg! Hopelijk valt er iets te regelen zodat het toch nog door kan gaan. @ Ukkie, o dat is minder zeg! Hopelijk was de pizza wel lekker Wel fijn dat jullie je hart weer hebben gelucht, soms is dat gewoon nodig! @ Penny, En is je zwager nog langs geweest?
@ Sammie: ja echt he! Iedereen zegt altijd dat hij alleen op m'n man lijkt, maar dit is toch echt het bewijs dat hij toch ook wel heeel veel op mij lijkt! En het is niet dat we helemaal niet gaan hoor.... Alleen t eerste weekend is t heel druk met de hele familie, dus weinig rust en daarna dus maar 2 daagjes rust...
Sinds gisteravond heeft L een temperatuur van 38.9 graden. Na een zetpil zakt het naar 37.3 maar na een paar uur gaat het weer omhoog. Ook heeft ze 1 rode wang dus ik denk dat t tandjes zijn. Overdag wat minder fit maar niet de hele dag, sommige momenten is ze lekker aanwezig. Heeft iemand tips? Ik laat r vaak drinken en af en toe een fles extra. Kan ik nog meer doen? Of denken jullie aan iets anders?
@ ukkie: heb je gengigel of dentinox of iets dergelijks bij je? Dan dat even op haar tandvlees smeren. Een waterijsje kan je misschien ook nog proberen, geeft ook verkoeling voor haar tandvlees. Quinten heeft ook behoorlijk last van zijn tanden gehad de afgelopen dagen en volgens mij gaat er nu naast zijn twee tandjes nog 1 doorkomen! Gisteren beet hij echt op alles wat hij maar tegenkwam! Mijn man was een biertje aan het drinken met hem op schoot en voor hij het wist zette Quinten zijn tanden in het flesje. Kwaad dat hij was toen dat niet mocht! Ben blij dat ik Quinten z'n bijttandenborstel heb meegenomen op vak! Het slapen in t campingbedje gaat ook best goed, alleen was hij ipv 8.00 om 6.00 al wakker door een poepbroek....
@engeltje,vervelend zo vroeg wakker, maar als t lekker weer is is t niet zo erg toch? Hoe gaat t verder? Hier ook de bijtring en bij spulle mee gelukkig!mini opblaasbad voor bij t zwembad trouwens ook! Hoef je niet hele tijd t water in maar kan L toch lekker met water spelen! De koorts was na twee volle dagen over maar geen tanden Of komt dat niet meteen erna? Ik had chamodent bij me maar daar werd ze erg suf van, hielp wel tijdelijk Hier trouwens snachts vaker drinken dan thuis 2-3x per nacht, zal ook wel met alle indrukken te maken hebben. Thuis alle tijd om ons ritme terug te vinden
@Ukkie, Bij Sofie zag ik wel aan haar tandvlees dat er echt tandjes aan zaten te komen. Als dat er niet geïrriteerd uit ziet, denk ik niet dat de tandjes komen. Jammer dat ze vaker komt drinken in je vakantie. Het lijkt er op dat ik weinig keus heb wat betreft de kinderopvang. Naar die gastouder of thuis houden. En als ik het vanuit Ruben bekijk is het toch beter als hij met zijn vriendjes daar kan spelen.
Goedenavond Engeltje hij lijkt idd op beide hoor! Lekker mengelmoesje!! En wat een heerlijk snel ventje is hij toch! Lycka wat vervelend en lastig... mbt gastouder en kdv Hier nog steeds drukdrukdruk hihiih. Laatste schoolweekje is ingegaan. Tis echt voorbij gevlogen, en amper een jaar op school en mijn moppie gaat nu alweer naar groep 2! Spannend hoor! Vrijdag gaan we weekendje weg met opa en oma en dan maandag naar de volgende camping voor midweekje met gezin! Langleve vakantieveilingen Echt even aan toe!! Kleine B is niet echt in zijn hum... snel huilerig en kan niet echt zelf spelen... Sprongetje miss... verder zo nu en dan flink last van bovenkaak, al kan ik nog niet echt iets ´spotten´... Verder is hij lekker aan het tijgeren en de ruimtes aan t verkennen... wonen gelijkvloers dus alles is interessant! hihi
Wat een lieve foto Ukkie! Fijn dat het weer beter gaat Succes met de laatste loodjes voor de vakantie Jedabo! Lekker hoor, een weekend weg Geniet ervan!!
Ff kort berichtje! Heb toch besloten om nog met de kleine man in t vakantiehuisje te blijven. Ml is vanmorgen richting huis/werk vertrokken en komt ons vrijdag weer ophalen. Quinten doet het echt hartstikke goed, is alleen maar aan het lachen en slaapt heel goed in het campingbedje. Verder is zijn derde tandje nu door en zitten er nog 3 grote bobbels in zijn mond die echt op springen staan. Naast t tijgeren en staan heeft hij nu ook het kruipen helemaal ontdekt!! Pfff wat gaat t toch ontzettend snel! Nog maar 3 maandjes en dan is meneertje alweer 1 jaar oud!!
Wat een goeie keuze Engeltje! Hopelijk wordt het weer beter weer dan kan je lekker naar buiten met hem. Oei dat wordt nog wat met die tandjes haha Veel plezier nog!
goedemorgen dames! Even niet geweest hier, heel druk gehad. Afgelopen weekend zijn Jan en ik een nachtje weggeweest samen omdat we vandaag 5 jaar getrouwd zijn. Dus Fleur en Tim hebben 2 nachtjes gelogeerd bij mijn ouders, ging hartstikke goed. Heb ze maandag weer opgehaald en toen met Tim naar het CB. Hij is nu 74 cm en 9100 gram ongeveer. Lekkere vent En verder heeft hij vorige week zijn laatste zakje forlax gehad. Dus dat was spannend. Maar buiten gisteren heeft hij elke dag gepoept dus ben er erg blij om. Maar vind het wel spannend, want hij heeft de forlax sinds hij een maand oud is gekregen. Zag verder wat mooie foto's langskomen hier, leuk zeg hoe ze al zo groot worden! @lycka: jammer dat je weinig keus hebt m.b.t. opvang. wel gek geregeld daar in Zweden vind ik. @engeltje: groot gelijk dat je nog even bent gebleven. lekker nog een weekje genieten he.
@Jadebo, heerlijk even er tussenuit. Geniet ervan! @Ukkie, leuke foto @Engeltje, geniet nog even lekker van je vakantie. Hoe gaat het met de tandjes? @Maia, gefeliciteerd met je trouwdag! Fijn dat het logeren goed ging en jullie lekker een weekendje weg konden. Tim is goed gegroeid! Het is hier zeker raar geregeld wat betreft de kinderopvang. Ik denk doordat het vanuit de gemeente geregeld is en er dus geen concurrentie is. Anders was ik namelijk al lang naar een ander gegaan. Nu gaat de dorpsvereniging onderhandelen met de gemeente over de huur van het lokaaltje hier of ze er toch in kunnen blijven. Ik hoop het maar. Het is ook niet ideaal, maar beter dan bij die vrouw thuis. Vandaag is zijn laatste dag voor de zomersluiting De nachten gaan hier redelijk momenteel. Sofie slaapt door tot 4 of 5 uur en dan na de voeding nog 2 tot 3 uurtjes. Eten gaat ook goed, maar brood wil nog niet zo. Ze vindt het wel lekker, maar krijgt het niet zo goed weg. Ik zoek nog naar voedzame alternatieven, maar kom al gauw bij pap of yoghurt uit. Ik zoek eigenlijk naar iets zonder zuivel. Rollen doet ze nog steeds niet. Ze wil graag zitten. En het staan is ze ook aan het ontdekken. Haar ontwikkeling staat zeker niet stil.Moet ik me daar zorgen over gaan maken?
@lycka, ik hoop dat er iets uit gaat komen met onderhandelen! Wat betreft brood, doe je er genoeg boter of olijfolie op? Zonder krijgt L het namelijk ook niet weg. En (tegen advies van cb in ) zonder korsten kleine stukjes. Dan gaat er goed. Rollen is er hier ook niet meer bij ze zit alleen nog maar (wel alleen trouwens) ik denk ook dat ze zittend gat kruipen ipv tijgeren. Ook is ze eindelijk haar benen aan t ontdekken, duwen strekken staan, ben benieuwd! @maia gefeliciteerd! Lekker even weg met z'n tweeën heerlijk! Hier vannacht alweer twee op een rij drama. Om de 1,5-2 uur wakker, gillen krijsen drinken en dan weer slapen word er zo moe can! Nu trillen har beentjes soms als ze zo krijst. Groeispurtje misschien?