mwa niet echt grote kans van slagen, vooral doordat hij dus niet is ingedaald. hij ligt wel vlak boven t bekken (beweeglijk boven bekken), voel hem er ook soms opliggen.pijnlijk met lopen. Maarja..vrijdag ff bespreken. Als ze het toch weinig kans van slagen geeft dan maar liever niet Haha nog even doorlopen dan Salapio voor een pondje extra misschien
Morgen weer naar de VK. Hij was vorige keer al vast in het bekken. Issie dan al ingedaald? Ik heb namelijk niet het gevoel dat ik een sinaasappel in mn doos heb ofzo Wel een hele gespannen, volle buik vandaag. Uk is ook vrij druk en ik vind eigenlijk dat ie niet meer past, maar kennelijk denkt ie daar zelf anders over. Pffff... Ik vind het wel mooi hoor, dat voeden op verzoek. Maar ja, daar kan je dan ongetwijfeld heel druk mee zijn. Je staat echt volledig in dienst van je kindje he
Doorliggen zou dan beter zijn... maar ja... vinden MTS niet zo fijn . Hoewel ik ze nu voor de tv heb geparkeerd en zelf languit kan liggen... pedagogisch niet zo verantwoord maar mag wel na wandeling, busavontuur, 8 kilo kastanjes rapen, plassen stampen, broodje eten in de stad etc. Was wel een heel fijne dag trouwens!
Je hebt bewegelijk in bekken, vast in bekken en diep. Hier inmiddels diep en dat is echt een ander gevoel...
Alle verse mamas gefeliciteerd!! Hele mooie namen zeg! Bijkomen en lekker genieten nu. Hier slechter nieuws. Ik lig in het zh na eiwitten in mn urine etc. Ik moet nu 24 urine opvangen om te kijken hoeveel eiwitten het zijn. Dan besluiten ze of ik ingeleid wordt of dat ik weer naar huis mag. Net is er al misgeprikt voor infuus door de enorme hoeveelheid vocht in mn handen. Dus nu heb ik een extra dikke zere hand! Pff Ik vind het ff niet leuk meer. Klaagklaag. Ik wacht het allemaal maar af. Keep you posted.
Gister was ik voor mijn gevoel inderdaad tot een uur of 3 heel druk bezig geweest in huis, maar had achteraf vrij weinig gedaan. Dat komt dan inderdaad omdat je kindje steeds tussendoor komt. Soms lastig, maar ach, voeden is toch leuker dan stofzuigen of dweilen en ook nuttig Als ie gaat huilen denk ik soms "toch niet alweer?!", maar zodra hij aan m'n borst hangt, alleen maar gevoelens van liefde (lang leve de hormonen).
Heel herkenbaar lilib! Ben nu aan het voeden... 3 1/2 uur ertussen. De rest van de dag 2 uur. Zat te denken dat nw nu regeldag heeft... was hier nog niet voorgekomen
He Muspoes, wat vervelend dat je nu in het ziekenhuis ligt! Ik hoop maar dat je vanavond gewoon lekker naar huis mag en in ieder geval nog lekker een weekje door mag. Of valt de beslissing om naar huis te mogen sowieso pas morgen? Sterkte in ieder geval en ik hoop dat t meevalt. Enne... ff klagen mag best he!
Muspoes... sterkte! Lili... ha! Zeker is voeden leuker dan dweilen... ook nog van toepassing bij dreumessen, peuters, kleuters en volwassenen
Ja het voelt een beetje alsof ik alleen nog maar klaag op dit forum Ik moet sowieso twee nachten blijven. En dan beslissen ze of ik ingeleid moet worden of dat ik naar huis mag. De gyn dacht dat ik het ziekenhuis niet meer zonder baby ging verlaten maar mn bloeddruk is al gezakt van 140/90 naar 130/70 dus eigenlijk is het gewoon afwachten. Eerste zh opname in mn leven. Beetje gekkig. Ik kan ook niet wachten tot ik mee kan praten over voeden en knuffelen! En wie weet kan dat al over een paar dagen! Haha Stiekem hoop ik dat. Mn misgeprikte hand is inmiddels een bokshandschoen en pijnlijk. Het kon dus nog erger Fijne avond allemaal! Fleur me maar op met babynieuws meiden!
Twee nachtjes is dan gelijk best lang, als je nooit in het ziekenhuis gelegen hebt! (anders ook wel, vind ik). Hoop dat je een beetje lekker ligt en ze lief voor je zijn. Vervelend van die hand hoor! Enne, ik klaag ook wel hoor. Ik heb dan wel geen lichamelijke klachten, maar wat andersoortige twijfels. En ik hoor ook af en toe mensen klagen over slechte nachtrust etc. Hoort erbij. Gooi het eruit. Tis ook niet niks om ineens naar het ziekenhuis te moeten en mogelijk ineens eerder te gaan bevallen.
wow wat een drukte hier vandaag! wat vervelend dat je in het ziekenhuis ligt zeg, lijkt me echt een domper, Het strippen zelf voelde absoluut niet prettig, maar deed niet echt erg pijn. Nu heb ik wel echt pijn, maar lees op internet ook veel dat strippen niets uithaalt, anders woensdag weer.. ik hoop dat beebje zich snel aandiend, ik ben het echt zat om te wachten..
Alle nieuwe mama's gefeliciteerd!! Muspoes, balen zeg! Zou een fijn idee zijn als je niet meer zonder baby naar huis gaat. Tulp en man, wat een heftige bevalling zeg. Wat eng ook. Gelukkig gaat alles nu goed! Hier; gaat alles weer goed. Nathan is alweer een weekje terug uit het ziekenhuis. Uitgerekende datum is ook geweest inmiddels. Er zijn alweer een dagopname en een poli-bezoek geweest en komende week eerste vaccinaties op het bureau alweer! Hij krijgt nog altijd afgekolfde BV via fles. Ik ben erg trots op mezelf dat hij dat al 8 weken krijgt terwijl ik niet eens van plan was het te gaan geven. Inmiddels is het wel erg vermoeiend en sinds Nathan thuis is lukt het me ook niet om nog 6 keer per dag te kolven, en blijkt 5 keer het maximaal haalbare, maar een boodschap doen blijkt al zo'n allemachtig geplan en naast de vermoeidheid en het logistieke probleem dat mijn vriezer het niet meer aankan (en dan heb ik 2 grote lades vol liggen, uitwijken naar buren lijkt dan enigszins overdreven) heb ik besloten om naar 4 keer kolven te gaan per dag. Ik hoop dan de productie te hebben die hij drinkt zodat ik niet meer extra in hoef te vriezen. Het helpt ook mee dat hij niet goed groeit op de BV. Hij komt niet lekker aan en er moet steeds BMF aan zijn fles toegevoegd worden (breast milk fortifier). Hij is nu 8,5 week. Hij is gecorrigeerd 4 dagen oud en hij weegt 3 kilo precies en is 50,5 cm. Maar verder zijn we supertrots op onze mooie kanjer!
Oo smelt!! Ik hoop voor je dat vier keer kolven genoeg is. En t klinkt alsof je al een hele voorraad hebt! Hier is de kolf onderweg! Vandaag of morgen komt ie binnen. Zo vermoeiend als de nacht gisteren was zo lekker lijkt t nu te gaan. Is vandaag ook naar twee borsten per voeding gegaan en blijft daarbij ook goed wakker. T zal wel een soort tussenregeldagje geweest zijn. Slaapt nu ook weer ruim drie uur soms vier door.. Kijken of ik nu weer snel kan slapen.. Trusten!
Goedemorgen hier om 23u voeding gehad en nu 5.30 weer.. moest haar wakker maken. Werd wakker in een plas melk dus wil graag wat kwijt
Jennifer hopelijk waren de pijntjes echt voorwerk Mega wat een lieve foto. Hopelijk lukt het met 4x kolven. Humpy fijn van het betere drinken Juud wat een topnacht!
Heeel even snel. Ben gisteren ontslagen uit het ziekenhuis. Ilse drinkt Nog niet goed uit borst, Is ook nog niet goed op gang. Drinkt nu wel uit cupje kunstvoeding Ik kolf Veel. Uitgebreider bevalling verhaal volgt. Zit nu voor het eerst te poepen dus ik dacht even snel wat typen!