Ja, opzich was de uitslag goed. Geen verbetering alleen t.o.v. de vorige keer. En mag nog niet afbouwen met de medicatie en daar baal ik dan toch wel weer van. Nu over 6-8 weken weer prikken en als het dan nog steeds stabiel is, dan misschien wel afbouwen. Baal er best wel van. Mja, voel mij nu wel goed dus moet het maar even zo aanhouden. Hopelijk wel straks afbouwen! Wil gewoon van die medicijnen af. Plus dat als we voor een tweede willen gaan, dan wil ik weer gezond zijn. Beetje teleurgesteld dus. Wat spannend lianne. Voel jij wel je ovulatie?
Haha ja, sinds eind mei. Maar nog steeds in de eerste ronde. Zul je altijd zien, de hele tijd heb ik een verbazingwekkende prima cyclus sinds de bevalling en dan net nu.. Maarja, geef nog borstvoeding dus denk niet dat er iets aan te doen is. Ja je hebt gelijk. Ben gewoon bang om iets verkeerds te zeggen/het verkeerd te brengen, denk ik. Lekker laten kletsen hoor, dat CB! Komt vast vanzelf. Gets wat rot zeg, dat je er nog steeds zo'n last mee hebt. Hoop dat het niet lang meer duurt voor het stabiel blijft en je geen last meer hebt. Hier moest ik zo om lachen, sorry. Zie het al helemaal voor me. Wat goed! En heerlijk dat zitten bij de speelgoedkist. Wauw wat veel al, knapperd! Zo zielig als ze er last van hebben. Nee joh, gewoon komen binnenvallen hoor! Alles 'inhalen' is zo goed als onmogelijk. En nog bedankt voor je pendel, moet er nu opeens weer aan denken! Zal het je laten weten haha. Ik vind het lastig. In principe heb ik er nooit moeite mee gehad, dus gebruik gewoon de namen en woonplaats (beiden lekker herkenbaar haha ). Maar sinds ik mot heb gehad met een groepje op FB merk ik wel dat ik steeds meer oplet wat ik schrijf, vind ik wel jammer.. Maar dat waren mensen van ZP, dus herkenbaarheid had daarbij niet zoveel verschil gemaakt.. (Behalve dat ik ze dan waarschijnlijk nooit op FB had gehad ) Spanneeeend He verdorie, wat rot.
Sorry voor het megabericht weer, probeer de stukjes altijd in te korten tot hetgene waarop ik reageer, maar het blijft een hele lap. Over hier: - Slapen: Gaat niet echt van een leien dakje haha. Ik hoop maar dat het inderdaad aan het warme weer ligt. - Vakantie: Het tripje naar Nederland in juni was onze vakantie. Mijn zus is bijna twee weken hier geweest tot afgelopen vrijdag en dat voelde ook wel een beetje als vakantie. Jullie bestemmingen klinken erg gaaf! - 'CB': Wij moeten 26 augustus weer. Ben er altijd een beetje zenuwachtig voor maar gelukkig tot nu toe nog geen nare/gekke opmerkingen gehad.. - Ontwikkelingen: Logan trekt zich overal aan op en stapt dan heen en weer aan de rand. En hij trekt alle kastjes open. Kruipen begint nu langzaamaan een beetje te komen, hij schuift in ieder geval niet meer over z'n buik maar is nog wel trager dan een slak. Z'n twee boventandjes zijn eeeindelijk door. Qua praten eigenlijk nog niks, er komt wel 'papa' 'mama' 'Neeeej' uit maar ik heb niet het idee dat het echt al 'gericht' is zegmaar. En dan nog even showen. Links is van half juni, rechts van afgelopen donderdag.
Wow, wat een prachtige foto's zeg!! Ook die tweede, heel erg mooi!! En Michann, wow, jij ook al voor een tweede? Ben benieuwd wie het eerste zwanger raakt... Hier beetje in een dipje. Loop maar te vreten de hele dag. Echt suiker-kicks. En wil die zwangerschapskilo's er aan de andere kant zo graag vanaf hebben. Ook door die schildklier veel aangekomen. Ik heb nu de weegschaal op zolder gezet en ga mij focussen op gezond eten en niet op afvallen. Heb ook bikini's online op zalando besteld, hoop maar dat dat mij staat. Geniet soms te weinig van R. heb k het idee. Nu ligt hij boven en hij moet slapen maar hij gaat maar niet slapen. En daar word ik echt kriegel van. Ik ging net naar hem toe en zei: Mama heeft even tijd voor zichzelf nodig, ga jij nou even slapen!! Dan baal ik van mezelf dat ik zo doe. Bleghhh. Lekker zeur bericht weer.
Dankjewel! Ben er ook echt heel blij mee, beide gemaakt door m'n zus. Ik kan helaas lang niet zulke mooie foto's maken, altijd onscherp of een rommelige achtergrond ofzo, haha.. Derde. Ben ook heel benieuwd! Hoop voor iedereen die bezig is dat het niet lang duurt. Ikzelf heb er niet zo'n moeite mee als het wat langer duurt, ga weer uit van minstens net zo lang als bij Logan en zelfs dat viel uiteindelijk wel mee (net geen negen maanden) en daarom wat aan de vroege kant begonnen. Maar zit nu op dag 79 dus ik gok hier voorlopig geen babynieuws. He, wat vervelend! Dikke knuffel, goed dat de weegschaal naar boven is verhuisd. Oh leuk bikini's, hopelijk bevallen ze! Da's geen zeuren hoor (vind ik ), en ik herken het wel.. Af en toe denk ik: lieve jongen, slaap nou toch eens. En als ie dan eindelijk slaapt maar na een half uurtje weer wakker is, grrr..
Wauw dit is lang geleden! Ik weet niet of jullie mij nog herkennen? Ik schreef mee in het uitgerekend in oktober 2015 forum. En in een miskraam clubje met Pita. Ook nog even hier in het begin mee geschreven. Ik heb een stukje terug gelezen maar het is echt te veel om alles te lezen. Ik hoop het vanaf nu weer wat meer mee te lezen en te schrijven Wij zijn zelf na de geboorte van onze dochter in okt niet meer aan de anticonceptie gegaan. En helaas nog steeds niet zwanger! Ik hoop dat het niet lang meer duurt, we willen zo graag!!
Pita, had je vlak na de bevalling zo'n last gekregen van je gezondheid en is het nog steeds niet onder controle?
Micchan wat leuk dat jullie ook voor een derde kindje gaan! Moet je cyclus wel mee gaan werken en wat een leuke foto's!
Leuk je weer te lezen Marjo, zeker herken ik je nog! Wat rot dat het nog niet gelukt is, dat is alweer een tijdje.. Hopelijk is het snel zover! Dankjewel. En ja, dat zou best handig zijn he haha.
@Marjo: Gezellig joh, ik herken je nog wel hoor! Wij waren op den duur als enigen nog niet bevallen Leuk dat jullie alweer voor een derde willen gaan! Wij vinden voorlopig 2 genoeg. Ik vind 2 kindjes binnen 2 jaar best pittig en begin nu eindelijk wat relaxter te worden en meer te genieten. @Micchan: heel mooi, je foto's! Die ene foto met het licht op je buik is heel speciaal, alsof je al zwanger bent Wel knap dat je kleintje al 'langsloopt'! Dat gebeurt hier nog niet hoor! @Pita: héél knap dat de weegschaal op zolder staat! Die kilo's zeggen lang niet alles! Als je kleding maar mooi staat en je je prettig voelt in je lichaam. Ik durf trouwens geen bikini meer aan, teveel striae Ik heb nu deze: Push-up badpak | Abrikoos | Ladies | H&M NL en dan nog heb ik het idee dat iedereen naar me kijkt, waha! Ik heb overigens soms ook het idee dat ik meer kan/moet genieten! Ik kan mezelf erg druk maken om het huishouden of, indd, een momentje voor mezelf. Maar gaat wel beter de laatste tijd! @hier: Lastig, die regenachtige dagen! Mijn dochter kan zich dan zo moeilijk zelf vermaken, en broertje slaapt maar, dus we kunnen ook niet echt weg Vanochtend maar eens mijn oude barbieverzameling van zolder gehaald. Ze vond het gelukkig fantastisch! Broertje is momenteel erg verliefd op me. Hij kan niet even de keuken uitlopen, want dan zet hij een keel op. Is nog eens extra in een onbekende omgeving, beetje verlatingsangst ofzo. Ik hem em zodoende veel op de arm of op schoot.
R. is vandaag precies 10 maanden. Toch wel weer een mijlpaal! En herkenbaar hoor, die verlatingsangst. Dat heeft hij ook. Kan dan soms mijn kont niet keren. Marjo! Je bent weer terug!! Maar wow, zijn jullie dan meteen na de bevalling alweer voor een nieuwe zwangerschap gegaan? Ik loop inderdaad sinds de bevalling te $$#$ met mijn gezondheid. Eerst te snelle schildklier, toen een extreem te langzame schildklier en nu lijkt hij langzaam aan vanzelf weer te herstellen maar zit nog steeds aan de medicatie. Nu over 6 weken weer bloedprikken. Als mijn waardes nog steeds stabiel zijn dan mag ik langzaam afbouwen met de medicijnen. Maar dan is het helemaal spannend of mijn lijf het dan wel vanzelf gaat oppakken. Ik hoop het zo! Ik voel mij wel alweer beter. Minder moe dan eerst, dus dat is fijn. Vandaag weer een betere dag. Vanochtend kwam een vriendin langs om lekker even thee te drinken en vanmiddag ben ik naar 2 meiden van de zwangerschapsyoga gegaan en kon R. lekker met de andere twee kindjes spelen. Dan zie ik hem altijd heerlijk genieten! Zo fijn!
Lastig he, hier ook! Gisteren wilde ze ook echt net naar bed. om 23.15 pas slapen spannend weer mooie foto's!! Vervelend zeg! Hopelijk wordt het snel beter. ja ik voel het wel. denk dat het net weer geweest is gaan morgen op vakantie dus meld me zo rond mijn NOD wel weer
Hè dames daar ben ik weer... Even weer in het werkritme moeten komen pfff tis zo druk daar... maar wel lekker hoor. Eindelijk weer begonnen met mijn nee onze hobby paardrijden dus savonds in de benen en op het paard. Ook ik had veel zwangerschapskilo's eraan. Na de 2 mannen eigenlijk weinig afgevallen en voor Edjéhra 5 miskramen incl de extra kilo's maarrrrrr ben nu 23 kilo kwijt joepie.... vandaag voor het eerst weer een spijkerbroek gekocht maat 40 was zo trots.... nog 10 te gaan dan ben ik weer de oude... Edjéhra heeft ondertussen 3 tandjes. Het is ons zonnestraaltje.. altijd vrolijk altijd lachen zo heerlijk. Kruipt trekt zich op en wil van de bank naar de tafel lopen maar snapt niet dat je dan ook je voetjes moet verzetten pff dat is wel pittig hoor je moet overal achteraan rennen. De spiegel vind ze prachtig ziet graag zichzelf en haar broers en zussen. Na een hoop trammelant staat nu voor 26 augustus weer een ct gepland. Zijn terug bij af nml het hevacon team men verwacht toch dat er sprake is van vaat-malformaties dwz afwijkingen aan de bloedvaten in het bot. Nou we zullen maar weer zien want men tast echt in het duister... eten gaat redelijk als het maar geen stukjes zijn met groente en fruit. Zo raar want brood etc is geen probleem. Zo even een ego verhaal moet even bijlezen hoor.
Edith1987: Dankjewel! Zo had ik er nog niet naar gekeken, zou wel gaaf zijn geweest. Ja, ik schrok me ook echt wild de eerste keer dat hij dat deed. Hij ging ook echt als een speer toen, van een beetje rollen en vanaf een verhoging in z'n rug zelf omhoog komen, naar kruipen, staan en aan de rand lopen binnen een week of drie. Dus het kan echt heel snel gaan opeens.. Nu is het voor mij wel weer even genoeg eigenlijk, ze worden al zo snel groot.. Ai, da's inderdaad lastig! Wat leuk dat de Barbies een succes zijn. Van broertje klinkt ook erg pittig (al klinkt het ook wel een beetje schattig ), hoort geloof ik wel een beetje bij de leeftijd? Pitahaya: Pff alweer tien maanden, snel he! Ik krijg echt al kriebels in m'n buik als ik aan de eerste verjaardag denk.. Ben al een beetje aan het zoeken naar een cadeau, ben er nog niet over uit haha. Ik hoop dat je waardes over zes weken nog steeds stabiel zijn! Ben blij dat je je wel al wat beter voelt. LianneE: Dankje, en zeker spannend. Fijne vakantie en oeh, spannend je NOD. Sorraya41: Fijn je weer te lezen! Wauw wat onwijs goed, al 23 kilo kwijt! Daar mag je zeker heel trots op zijn. Wat heerlijk dat ze zo vrolijk is en dat van die spiegel klinkt megaschattig haha. Oh nee toch, wat vreselijk weer terug bij af.. Hele hele hele dikke knuffel. Wat een lieve foto en wauw wat een haar!
Fijn om weer even van je te lezen! Je hebt niet stilgezeten zeg, 23 kg Heel erg knap! Volg je een bepaald dieet? Ik zou, voor het mooie, nog een kg of 3 kwijt moeten. Verder vooral: strakker! Wat een schatje om te zien, Edjéhra! En wat een bos haar! Dr kan vast al een speldje oid in, of trekt ze dat gelijk eruit? Ze ontwikkelt wel supergoed gelukkig! Spannend, je leeft weer de volgende CT toe, kan ik me voorstellen!
Pitahaya wat een tijd heb je dan achter de rug! Gelukkig gaat het wel iets beter nu. We zijn inderdaad meteen weer voor een nieuwe zwangerschap gegaan. Maar ook iets meer met het idee van; ik weet dat ik niet snel zwanger wordt dus laat de natuur maar zijn gang gaan. Ik piep er weer even tussenuit. Had gehoopt actief mee te kunnen schrijven maar ons huis is opgeleverd en ik ben zo druk met klussen en verhuizen. Als alles hier weer rustig is dan schrijf ik graag weer met jullie mee!
@micchan, oh wat leuk dat jullie er alweer voor gaan, ik hoop dat het redelijk snel zal lukken, we zullen elkaar vast ergens op het forum wel tegenkomen @ marjo en lianne, ik hoop ook voor jullie dat het snel zal lukken @ pita ik heb gemerkt dat ik dat bij mijn eerste het moeilijkste vond ... Maar Google voor de gein eens op het consultatie bureau, ze zijn vaak zo stug en zo volgens de boekjes en maken vooral jonge ouders snel onzeker over de ontwikkelingen van hun kind, probeer het los te laten, elk kind is zijn eigen ik, zijn eigen unieke persoontje die dingen in eigen tempo wil doen, als hij met 1,5 jaar nog niets Doet kun je je altijd nog zorgen maken. @sorraya,ik volg jou in je eigen topic, ik hoop echt dat er heel gauw meer duidelijkheid komt, vind het echt niet normaal hoe de artsen dit oppakken @ hier, M gaat als een speer, roept papa en mama en als Hij iets niet lekker vind roept hij bah, hij zwaait zegt dag dag en bij hiep hiep zegt hij oeaaa ( hoera) en gooit zijn handen in de lucht echt super leuk om te zien ! Soms tijgert hij en soms kruipt hij, hij kan zelf gaan zitten en hij trekt zich overal aan op tot staan en langs de bank en tafel loopt hij al, hij probeert soms van tafel naar bank te gaan met zijn handen maar dat is net te ver waardoor hij voor over Kuikelt
Hippo!!! Jeeej! Ben je er weer!!?? We hebben je gemist (althans, ik ) Hoe gaat het allemaal met jou? Jou mannetje gaat als een speer he? Bedoel je met tijgeren op zijn buik naar voren gaan zeg maar ? Dat doet R. nu namelijk ook en dan gaat hij als een speer. Het huis is niet meer veilig. Haha. Moet alles in eens opruimen en hij wil steeds aan de planten zitten. Vind het zo negatief om steeds nee te roepen, maarja, wat moet je anders? Dan zit hij mij lachend aan te kijken van ik doe het lekker toch. Pf ik heb verder echt mijn momenten niet. Ben echt beetje depri weer. Weet niet wat ik heb. We gaan over 2 weken op vakantie misschien heb ik dat gewoon even nodig. Waarschijnlijk wel weer precies ongesteld dan. Komt weer lekker uit allemaal. Jemig, sommige kindjes worden al bijna 1 he? Echt bizar. Gaat zo snel allemaal. @Marjo: Succes met klussen!!