Sterkte disneymama! Das inderdaad al een mooi buikje mayson! Hier net weer terug uit het ziekenhuis. Kloppend hartje en een goed gegroeid. Mag nu naar de vk.
Ohhh, kun jij je echo laten zien? Van die van vandaag van 8 weken en 3 dagen? Want ik heb met 8 weken en 2 dagen een echo en ben benieuwd wat je dan gaat zien!
Bij ons was het een beetje spannend ivm het lastig opmeten de vorige keer. Het zou ook kunnen zijn dat het kindje wat "groeiachterstand had, vandaar de extra echo. Hoe kan ik de foto toevoegen in het bericht?
Dat kun je doen door "plaats bericht" Dan kun je boven het type gedeelte op de "paperclip" te klikken. Dan een "bestand zoeken" en "uploaden"
Hierbij de echo van vandaag zoals beloofd pittaya. Beetje onduidelijke foto want was lastig er een foto van te maken.
Ja, wij hopen ook zulke mooie foto's hier te kunnen laten zien. Jemig, vandaag weer erg onzeker. Gisteren en eergisteren erg misselijk en nu vandaag weer niks.
Owjah, het bloedprikken wat moet voor de 12de week heb ik maandag ook al gelijk laten doen. Zie er altijd tegen op om bloed te laten prikken dus wilde hier niet mee wachten. Anders maak ik me weer druk om niets. Ik kreeg een verwijzing van de VK tijdens het eerste gesprek. Het bloedprikken moest nuchter. Aangezien ik helemaal geen last heb van misselijkheid was dit niet zo erg voor mij. Hiervoor moest ik bloed laten prikken: Clucose Bloedgroep Resusfactor Hb gehalte (bloedarmoede) Hepatitis B Irregulaire antistoffen 5de ziekte Per ding moest een buisje bloed afgenomen worden. 7 buisjes bloed was het bij dus
jipje: super leuke echo!! pitahaya: ben ook uit t groepje.. zelfde gevoel als jou en begon me eraan te storen mayson: zoveel bloed? bij mij heeft de HA dat al allemaal nagekeken toen ik ging omdat ik dacht zwanger te zijn. ik neem gewoon die bloeduitslag mee naar de gyn hopelijk hoef ik dan niet opnieuw bloed te laten prikken @hier: gisteren avond wat bruin verlies (licht bruin) was wel weer even schrikken! tot nu toe is het weer weg.. gelukkig morgen echo en bevestiging!
Eindelijk tijd gehad om alles bij te lezen. Wat een verschrikkeling nieuws zeg dames (Lieke 86 en Disneymama). Sterkte met het verwerken en hopelijk heel snel weer een positieve test. Kan mezelf ook helemaal gek maken. Rare steken in m'n buik bij het slapen, redelijk plattevruchtzak op de 1e echo en behalve m'n borsten eigenlijk nergens last van. Ben eigenlijk ook niet eens heel moe meer. Nog 8 dagen tot m'n volgende echo en ziet alles er goed uit. Jipje84, lastig te zien he die echo foto's. Die van mij is ook nog zo onduidelijk. Maar mooi dat alles er goed uit ziet.
Hoi meiden! Zou ik hier mee mogen kletsen? Ik ben Chantal, 32 jaar en zwanger van ons 2e kindje. Wel onverwachts zwanger, maar niet ongewenst. Ik weet niet hoe ver ik ben, maar ik denk 5,5/ 6wk. En dat ik dan nog net in oktober val met de uitgerekende datum. Donderdag volgende week een echo om te kijken hoe ver ik ben. ... spannend