Hey meiden, met Senne gaat het veel beter, alleen weer slecht nieuws, mijn broer is deze nacht bijna verongelukt met zijn moto, hij heeft een verbrijzelde schouder veel schaafwonden en moet morgen geopereerd worden het houdt gewoon niet op bij ons miss later meer xxx
@ Kitty, wat erg. Sterkte, hopelijk geneest hij snel. Vandaag heerlijk dagje gehad. Eerst lekker paard gereden, daarna manen weer eens geknipt van Crystal. Vanmiddag naar de merwelanden gefietst, daar emma lekker gespeeld, wij wat gedronken. Vanavond bij schoonouders gegeten en Emma achtergelaten om voor het eerst uitlogeren te gaan. Word een stille, moeilijke nacht voor ons.
kitty, wat heftig! veel sterkte! natahlie, ik ben benieuwd hoe t gaat met emma! hoop dat jullie wel lekker slapen. hier juist de omgekeerde wereld. we hebben n feestje gehad met de hele familie van teun, waren zo`n 16 achterkleinkinderen. voor noud werd t te laat, dus mijn ouders hebben hem opgehaald. toen straks gingen we hem weer ophalen, en tess wilde absoluut niet mee naar huis. NEEEE, hier slapen! niet thuis slapen!!!! was drama om haar mee te krijgen, maar ja, ze moet morgen al om 7.15 uur op t kdv zijn, dus was echt niet handig als ze daar bleef... wij hebben sinds kort n laptop, heerlijk. eindelijk wat meer tijd om hier wat meer topics te lezen enzo.
Gisteren alles goed gegaan met logeren van Emma bij opa en oma. Maar wat was ik blij dat ik haar weer op kon halen. Word straks erg moeilijk om haar 4 daagjes achter te moeten laten, maar ja ze kan niet mee met het bedrijfsweekendje weg. Straks weer gezellig naar de muziek met Emma, ze heeft er weer enorm veel zin in zo te merken.
@ellen: handig he! @nathalie: fijn dat het logeren goed ging. hier weinig te melden, ze is lekker vrolijk.
jups, hoewel de reden niet zo leuk was (flink bloedverlies, dus het we gingen eigenlijk uit van foute boel). Maar morgen mogen we weer ja toch spannend.
Maia: jeetje, wat een schrik weer. Gelukkig dat het hartje klopte! Hebben ze een vermoeden waar het bloedverlies vandaan kwam? Hopelijk zien jullie morgen nog steeds een kloppend hartje! Ik duim! Hier verder niet echt iets nieuws. Van onze middelste hebben we gisteren via het ac te horen gekregen dat zijn spraak/taal achterstand toch wel behoorlijk groot is. IQ is gelukkig wel normaal. Nu gaan ze een begeleidingsplan voor de huidige school opzetten (dat moet de school doen met begeleiding van een maatschappelijk werkster) en dan over 5 maandjes weer een uitgebreidere test en dan kijken of hij een indicatie krijgt. Dan moeten we gaan kiezen tussen extra begeleiding van een speciale school op zijn huidige school of toch een speciaal onderwijs. Op het speciaal onderwijs zitten dan allemaal kindjes die ook hetzelfde hebben als hij (taal/spraak achterstand) en kindjes met een normaal IQ. Maar de criteria om toegelaten te worden zijn behoorlijk zwaar wel. Dus nu aan het twijfelen wat we moeten doen. We willen natuurlijk heb beste voor onze snuiter. Mijn man is vooral bang dat als hij naar een andere school gaat en niet meer met zijn grote broer is (ze hangen best wel aan elkaar) dat hij zich nog meer gaat terug trekken enzo. Wat zouden jullie doen als jullie voor zo'n keuze stonden? Feit is natuurlijk ook dat ze gruwelijk gaan bezuinigen op het speciaal onderwijs en de begeleiding daarvan. Dus dadelijk glijd hij steeds verder af misschien.
Heftig allemaal hoor MvJ. wat is het ac trouwens? Ik weet niet wat ik zou doen, je moet even goed praten met de intern begeleider van zijn huidige school (neem aan dat ze die hebben). het bloedverlies: geen idee waar het van kwam. Maar ik werd duizelig, voelde wat lopen en nou ja, het droop eruit, echt heel erg veel. Dus we hadden meteen zoiets van "einde verhaal" en dus was het een verrassing dat we een kloppend hartje zagen. Ze zag verder geen bloed in de bm zitten dus het lijkt niet daar vandaan te komen, maar waar het dan van kwam (en vooral: zoveel) kon ze niet zeggen. Heb het ook niet meer gehad sindsdien. Maar ja, morgen weer een echo en als ik dan weer het hartje zie zal ik was rustiger zijn
Maia: ja, kan me goed voorstellen dat de schrik er goed in zat. Het ac betekend audiologisch centrum. Daar testen ze dus het gehoor met speciale uitgebreidere apparatuur. Ook hoeveel druk er zit enzo. Gisteren is hij ook helemaal logopedistisch getest en psychologisch. Dan kijken ze hoe groot zijn woordenschat is, of hij een verhaaltje kan vertellen enz en hoe zijn ontwikkeling is verder en of het gelijk loopt of voor of achter met andere leeftijdsgenootjes. Behoorlijk intensief onderzoek. Ik geloof wel dat ze bij ons een interne begeleider hebben en tutors, maar ik hoorde net van een andere moeder dat per 2013 het "rugzakje" verdwijnt en je kindje dan in principe maar aan zijn of haar lot wordt overgelaten (dat vertelde zij). Plus daarbij bij een specialistisch onderwijs bestaat de groep kinderen maar uit 8 en krijgen ze 2x in de week logopedie. Terwijl hij nu in een groep van minstens 18 a 20 kinderen zit. Een groot verschil, want in zijn klas zitten veel buitenlandse kindjes ook bijv. en die hebben ook nog best veel aandacht nodig i.v.m. het niet goed spreken van de taal. En idd heftig als je dat te horen krijgt. Het is toch je eigen kind! Ik hield het dan ook niet droog toen ze het zeiden. Terwijl we altijd wel het gevoel hebben gehad dat er iets niet klopte, maar toch is het dan heftig als je hoort hoeveel achterstand hij met praten/taalontwikkeling heeft.
mvj, heftig zeg. ik begrijp niet uit je verhaal of hij ook een gehoorverlies heeft? ik ben zelf slechthorend, heb altijd op gewone scholen gezeten. ik kreeg vanuit een doven/slechthorendenschool een ambulant begeleider, die kwam eens in de zoveel tijd langs. heel fijn. als Yannick mee kan komen op deze school, zou mijn keuze zijn hem daar te laten. overstappen naar een andere school kan altijd nog. mits ze wel genoeg tijd en energie steken in zijn begeleiding natuurlijk. moeilijk hoor, zoals je al zei, t is toch je kind... maia, wat fijn dat t hartje klopt! spannende tijd voor jullie... ik duim. morgen weer n echo, spannend... en leuk!!!! nathalie, super dat t logeren zo goed ging.
Maia hoe is het nu met de echo gegaan? Ik las dat je flink bloedverlies had gehad. Eng zeg!!! Toen ik zwanger was van Mike heb ik met 11 weken ongeveer ook flink, bloedverlies gehad, was ik ook van mening dat het goed mis was. Ook niks gevonden van oorzaak. En gelukkig was het de enige keer. Maar ik schrok me ook rot. Hoop dat alles goed is met beeb iig. speciaal onderwijs, lastig ik weet het ook niet wat ik zou doen. Zou denk ik zo op t 1e gevoel de huidige school laten ivm broer enzo, en hij is daar bekend. En evt buiten school zelf bijles, of extra begeleiding gaan regelen. Hier is laura weer beter van eht spugen, Mike heeft oorontsteking dus een kuurtje. Ja je blijft bezig zo
goedenavond! Echo vandaag ging goed, gisteren echo gehad, daar zagen ze wat vocht rond m'n linker eileider dus doorgestuurd naar de gyn, die vandaag echo gedaan, het lijkt mee te vallen maar moet over 2 weken weer terugkomen voor een controle echo, kijken of het vocht minder of jujist erger is geworden. Maar het hartje klopte nog prima @MvJ: en je hebt nog geen gesprek met de ib'er gehad? M'n moeder is ib'er en ik weet dat zij eigenlijk altijd bij dit soort vraagstellingen betrokken wordt, helemaal als het over rugzakje of eventuele overplaatsing gaat. En ja er gaat veel veranderen (ze is woest, ze heeft ook gestaakt ) en er is altijd kans dat als je hem nu naar het speciaal onderwijs doet hij dan bij wijze van weer terug moet naar het regulier onderwijs enzovoorts, dus laat je vooral goed informeren. @anas: beterschap voor de kids!
@ MvJ, heftig om zoiets te horen te krijgen. Hopelijk kunnen jullie een juiste oplossing voor hem vinden. Zeker voor de toekomst. @ Anas, beterschap bij jullie @ Maia, toch wel even schrikken geweest zeker. We duimen dat het goed blijft gaan. Wel super dat het hartje goed klopt. Hier nog niets bijzonders te melden.
leo, gefeliciteerd! maia, fijn dat de echo goed was. wat een spanning... nu hopen dat je de rest van de zwangerschap echt kunt genieten! hier gaat weer ff niet zo lekker, twee nachten met Noud lopen leuren, weer koorts en veel huilen. ons ventje is gewoon zo vatbaar, zo zielig. morgen weer vrij genomen, kon daarnet nog inval gaan regelen. dat is gelukkig gelukt, dus kan met n gerust hart thuis blijven bij mijn kereltje. we gaan volgend weekend een weekend weg naar landal, dus hopelijk knapt hij snel op.
Gefeliciteerd, Leo! Balen, ellen dat het met Noud niet lekker gaat. Hopelijk is hij voor het weekendje weg opgeknapt. Vanmiddag met z'n drieetje met de trein naar opa & oma in zwijndrecht geweest. Wat vond ze dat geweldig, ze had het maar over vakantie en wilde niet naar huis. Nu lekker even nog op de bank zitten en dan weer naar bed voor een goede nachtrust voor een nieuwe week.
@leo: ook hier nog even gefeliciteerd @ellen: wat balen dat het met noud niet zo lekker loopt weer. hopelijk knapt hij snel op @kitty: hoe is het met je broer?
Ellen hoe is het met Noud? Kunnen het niet zijn oortjes zijn? Maia geen bloedverlies of andere gekke dingen meer gehad.? Hier alles verder goed, vandaag weer tante geworden, weer een nichtje erbij Verder kan mike de K niet uitspreken.. Koe is Toe en kip is tip zeg maar.. ben benieuwd of dat nog eens goedkomt