@MvJ, beterschap! @Reacties op 'slome Sam' . Op zich vind ik niet echt dat hij heel erg achterloopt, alleen ik merk wel veel verschillen als ik jullie verhalen lees. Hij slaapt echt nog drie keer per dag, staat nog niet los en dus ook geen stapjes. Ik maak me er ook geen zorgen over, maar ooit voelt het een beetje als mosterd na de maaltijd om hier te melden dat ie wat kan, terwijl jullie kindjes dat al maanden doen . @Joenka, succes met Britt! Ik hoop dat het niets ernstigs is, maar inderdaad maar even laten uitsluiten! Veel succes! Liefs, Josien P.S.: sinds wanneer staan wij op pagina 2 ?
@Gusam, wat een rijkdom! 2 van die prachtige meiden..... Wat zul je daar trots op zijn... @Josien, uhm, jij vind Sam ''langzaam''???? Jou kind kan tenminste zelf gaan staan haha en ergens langs lopen
@Joenka.... HIEPERDEPIEP....HOERAAAAAAAAAAA Boaz ook al 1 jaar! En wat sneu voor Britt, dat ze zoveel pijn heeft. @Nathalie, beterschap
gusam: hele leuke foto! geniet er lekker van. josien: niks mosterd gewoon melden hoor je bent toch super trots als je ventje wat nieuws doet ieder op zn eigen tempo hoor! en mijn ventje inmiddels bijna 13 maanden en pas 4 tandjes haha en die van jou al 13 las ik! wen: aah wat zag je meid erg toch mooi uit! en groot geworden! joenka: GEFELICITEERD!!!!!!!!!!!!!!!! en een hele fijne dag! mvj: hoop dat het snel weer beter gaat! beterschap!
efe showen hoor! men ventje die los loopt hij wandeld nu echt heel het huis door! en nu al gek van een voetbal haha.
hoeraaaa Boaz 1 jaar!gefeliciteerd!!! Josien;Sam doet t toch super!Hij en Dyoon hebben een beetje hetzelfde tempo hihi Gusam;heerlijk geniet van die meiden van je!Gaat alles goed?Ook met de bv? mvj;hoe is het er nu mee? curly;leuk welke 3wieler is het?
@joenka: gefeliciteerd! Boaz fijne verjaardag! @jaja: geweldige foto! @gusam: mooi hoor je gezinnetje! @josien: Sam is helemaal niet langzaam, hij heeft gewoon zijn eigen tempo! Hij eet met de pot mee en ik ben al blij als ik er bij megan een boterham in krijg ipv een flesje sap! Alle kindjes zijn snel op hun eigen manier Hier denk ik dat er kiezen aan zitten te komen........gister 7poep luiers en nu vanaf 7uur al weer 4poep luiers! Ze is verder niet ziek geen koorts......we gaan het zien Fijne dag iedereeen!
@Boaz: gefeliciteerd met je verjaardag @Gusam: wat een prachtige foto's zo! Heerlijk zo je gezinnetje! @jaja: al los, wat goed, wat een leuke foto! @josien: wel gewoon melden hoor ieder kindje doet zijn eigen tempo. Fleur is ook niet de snelste maar precies gemiddeld. Kan er de ontwikkelingsboekjes bijna naastleggen. Met Fleur gaat alles goed. Maandag zette ik haar neer, liet haar los en bleef ze staan. Heel trots was ze (en nog steeds als we dat doen). Zelf gaan staan durft ze nog niet maar ze kan het dus wel was wel ontroerd hihi. Met mezelf is het wat minder. Heb een flinke keelontsteking en ben ook maar thuisgebleven van mijn werk vandaag. Net bij de dokter geweest en een ab-kuurtje meegekregen van een week en hoop dat het snel over is want manlief en ik zouden dit weekend uit eten gaan enz dus ik hoop dat het door kan gaan. Maar tot nu toe kan ik niets eten en ademen gaat moeilijk dus ik heb al sinds zondag niet meer geslapen dus ik ben een beetje moe. Gaat ook wel weer over, heb deze kuur een half jaar geleden ook gehad en toen merkte ik met 1 dag al wat beterschap dus ik hoop nu ook.
Ff snel! Thanx allemaal voor jullie felicitaties!!! Wel raar hoor! Straks vanaf 15:00 komt de visite.... Ben benieuwd hoe hij het volhoudt! Hij heeft tot nu toe nog helemaal niet geslapen, dus hoop dat hij straks nog wel ff 1,5 meepakt! tot laterzzz Odess: Superfoto!!!
Joenka van harte met Boaz!! Dank jullie wel Ik ben 2 dagen terug gezet en ben nu 8 wk 1 dag zwanger. Mini was 1,84 cm terwijl we bij Elise ook 8+1 waren en zij was toen 1,74 cm. Ach het zal he