nathalie, fijn dat emma weer beter is! veel zwemplezier. maia, succes met t bakken van de taarten! lekker in t leven: hier viel hij zojuist weer opde mat, kon de pampers-bonnen wel gebruiken!!!
leuk curly, en meteen testen natuurlijk? vandaag is mijn vader jarig, gaan er vanavond voetbal kijken met de hele familie. hij krijgt n symbolisch, handig kadootje, een bobike fietsstoel-bevestigingsblok (leuk woord voor galgje!) ik gooi ons stoeltje ff achterin de auto, kan hij meteen een rondje doen met tess. daar verheugt hij zich al op sinds ik zwanger was!
Lekker in het leven: Hier nog niet binnen! Ellen wat leuk zo'n kinderopvang! Hier straks hetzelfde, alleen zitten ze nu nog in units omdat het pas in Januari af is.. Wat leuk he dat fietsen. Wat een geweldige foto's! Mooi gezinnetje inderdaad. En wat een lekker moppie is het toch. Keek Tess ook elke auto na? Dat ze haar hoedje trouwens ophoudt, hier wordtie er binnen 5 minuten weer afgetrokken. Odess, balen! Werkze meid. Maia, is het geen idee om dat thuis ook te doen dan? Natalieh, wat knap van Emma! Hopelijk gaat het snel weer helemaal goed met de kleine meid. Wedstrijd: Gaan jullie vanavond nog kijken? En waar? Wij gaan met het hele gezin en vrienden bij mijn ouders achterthuis kijken op scherm. Spannend! Hier: Gooed!! Tara's buikje zit veel meer onder dan gisteren en ze heeft er nu ook wat in dr nekje/hals en armpjes. Haar temp is: 37,6 dus dat is ook prima. Ze lijkt er geen last van te hebben. Alleen is slapen nu een hele strijd ( behalve snachts gelukkig ) want madam vind het leuker om in bed te staan en te zitten... Ben dus con-stant bezig om haar neer te leggen, dan begint ze te huilen en in dr oogjes te wrijven omdat ze zo moe is. Maar zogauw ik de deur uit ben... staat ze weer...
ha dames. hier helaas toch het bericht gehad dat dylan een koeimelkallergie heeft nu een half jaar alles koeimelkvrij geven volg maaand naar de dieetiste en dan over een half jaar weer testen! nu weer hard aan het werk heb het gelukkig erg druk in mijn salon! en tamale jaaaaa vanaaf weer voetbal hier ga ik de kroeg in! manlief geeft er weinig om en ik ben oranje gek haha.
jaja, balen meid! maar nu weet je wel hoe je ervoor kunt zorgen dat dylan zo vrolijk en gezellig blijft! succes! tamale, thnx! fijn dat tara zo weinig kast heeft van de pokken! veelplezier vanavond! hier is t fruit tijd, madame sliep heel lang, dus alles wat later dan normaal... wil nu gaan doorzetten met potjes met stukjes, zal wel weer een strijd worden...
balen jaja, maar nu weten jullie het tenminste. @tamale: misschien is het zeker een idee, hoewel ik het niet heel erg vind om om 7 uur op te staan. @wedstrijd: weet het nog niet. Manlief is thuis dus moet nog even kijken of ik het kan zien of niet.
Ola, Hier weer ff tijd! Want Britt heeft nu vakantie en meneer Boaz vraagt ook wat meer tijd/aandacht! Wel alles gelezen maar geen zin/tijd om te reageren... Hier nog 2 dagen werken en dan vrijdag op vakantie! Heel veel zin in! Maar......nog een hoop te doen! Koffers pakken voor de kids en mezelf, wassen, strijken, boodschappen doen etc.... Boaz is de laatste paar avonden na 3 kwartier weer wakker en gaat dan tot 22:00 niet meer slapen! Snap er geen hout van! Overdag slaapt hij keurig 2 keer 2 uur.... Verder wil hij het liefst de hele dag staan en mag je niet weglopen of hem zomaar neerzetten op de grond! Hoe haal ik het in mijn hoofd! Dus hij vraagt wel ff wat aandacht! Verder de lekker in 't leven bonnen in huis incl. pamper bonnen. Heb net voor de vakantie 3 pak voor 25 euro gekocht! Maar wacht nu op de actie 3 voor 20 euro!!! Luna: Mocht ik niet meer reageren hier dan wil ik je bij deze alvast een onwijs fijne trouwdag toewensen!! Geniet ervan samen met je aanstaande man en je kleine mooie man!
ellen, gefeliciteerd met je vader. Hier ook een opa die niks liever wilt dan fietsen met z'n kleindochter. Het zitje zit inmiddels op de fiets en als Britt straks wakker is, gaan we even een rondje doen. Tamale, tara wil dus geen hoedjes op? Bij britt kan ik alles op haar hoofd zetten en ze laat het gewoon zitten (gelukkig). Joenka, succes met de vakantievoorbereidingen. voetbal, wij gaan bij vrienden eten en daar voetbal kijken!
Zo moeders heeft even lekker een keer voor zichzelf geshopt!(Ei ik heb je niet gezien)Okee ook een paar dingen voor Dyoni hahahaha @ellen;dat klinkt wel heel super zeg waar t kdv nu heen gaat!Wat een vrolijke foto!Wat een leuk kadootje voor opa! @Odes;pff weer zon nacht @maia;je had nog een berichtje via hyves hihi, succes met bakken!Hier is Nijntje favo,wordt ze helemaal wild @nathalie;hopelijk slaat de zalf snel aan @tamale;ach pokjes, wat een klein eigenwijsje die Tara hihih @jaja;balen zeg, succes bij de dietiste en veel plezier vanaaf! @joenka;goh herkenbaar, mag jij ook al niet weglopen haha
weglopen: hier t zelfde verhaal. als ze lekker speelt en ik loop langs -> schreeuwen!!! ze is wel stil als ik praat als ik bv naar de keuken loop. dat scheelt. ik heb eindelijk iets wat tess lekker vindt, een ligapapje! ik los een liga op in een laagje water, iets diksap erbij, en smullen maar! je moet t wel lepelen, maar ze vindt t heerlijk!heeft ze in ieder geval wat vocht binnen. wat eten we vandaag? hier knor ovengeheimen, vlinderpasta met spekjes, italiaanse groente, ui en kaas erover. heb m al eens eerder gehad, erg lekker!!!!
curly,mooie foto! tamale, tess vindt t wel prima als ik wat op dr hoofd zet, maar dit hoedje strik ik wel onder dr kin hoor! lukt dat ook niet bij tara?
@curly, leuke foto! Britt zit er gemakkelijk bij zo te zien. @Ellen, dat ziet er lekker uit jou hapje! Wij hebben een kapsalonnetje gegeten. J @Baby, wat heb je gekocht? Ben beniewd!! @Tamale, aaah arme Taartje! O en dat van hyves dan zal ik het alleen neergetypt hebben en niet opgeslagen onder je filmpje. Haha. Ik had neergetypt: ze kunnen niet vroeg genoeg beginnen.. @jaja, wat vervelend een koemelkalergie. Maar wel fijn dat je het nu weet en er iets aan kunt doen. @Joenka, Bedankt, lief dat je eraan denkt zeg. En wat knap dat hij al de hele dag wil staan haha. Jij ook, geniet van je vakantie!! @Ellen, ook een erg leuke foto zo op de fiets hoor! Leuk gezinnetje. @maia, leuk hé die eigen persoonlijkheid die ze nu ontwikkelen. @Natalieh, o arme meisje, fijn dat het weer beter gaat. @Syl, alles goed met de 3 dames? @Rose, leuk weekendje gehad lees ik. Fijn!!
Ellen wat een leuke foto's van jullie op de fiets. Hier ook de bonnen binnen vandaag Gefeliciteerd met je vader. Klinkt lekker smakelijk alvast! Hier gebakken aardappels sla en snitzel. Odess hoop dat jullie snel weer lekker kunnen slapen. Maia succes met bakken, je hebt aardig wat te bakken Gelukkig is het geen 35 graden. Nathalie beterschap met jullie meisje! Tamale fijne avond! Je meisje kan in iedergeval het elftal al goed aanmoedigen op de vuvuzela Jaja23 wat vervelend voor Dylan. Veel plezier vanavond! Joenka lekker vooruitzicht nog maar 2 dagen werken Succes met de voorbereiding voor de vakantie. Baby lekker wezen shoppen voor jezelf, moet ik ook maar weer een keertje gaan doen Curly leuke foto Luna hoi hoi! Al lekker zin in de bruiloft? Danjo hoe is het met jullie? Hier vanavond lekker bij vrienden voetbal kijken. Hoop wel dat ze gaan winnen
Curly, wat een super pic!! Jaja, wat jammer meid! Die foto's van gisteren zijn wel helemaal top, wat een snelle vent hebben jullie toch! Maia, succes met bakken Ehm... HIER ZOMETEEN VOETBAL
zo, was ik ook weer.. vandaag had ik vrij en christian moest vanmorgen werken...... dacht ik.... had hij 2 weken geleden geregeld dat de meiden vandaag ook naar de gastouder gingen! hij had een leuk dagje voor ons gepland namelijk.. hebben eerst bij de hema koffie gedronken en daarna zijn we naar deventer gereden en hebben we daar heerlijk een paar uur gezwommen.. daarna bij de babydump een nieuwe fles gekocht voor maureen en een autostoel! daarna heerlijk een ijsje gegeten bij een ijssalon en toen nog ff thee gedronken bij mijn schoonouders.. al met al een hele gezellige dag!