Oke weer een zorg minder dus . @princi hier een soort van thuismama met 1 kindje en ik ben na vandaag ook even niet vrolijk hoor . Dus zeker respect ook voor de thuisblijfmama's met 2 kindjes die werken want echt dat lijkt me loeizwaar!
Ik word zwaar ingemaakt door jullie alemaal haha.. Maar ik speel voor het leuke, kletsen gaat me daar niet makkelijk af met die rot-ipad. Sahi waar is Sahi eigenlijk ??
wat lief dat ik gemist werd, fmt Ik was bij mn vriendinnetje in de buurt van arnhem (Skatje van ZP is dat by the way) was super gezellig en Yanna had het ook naar haar zin. caatje: ik ben gaan kolven om de productie op gang te brengen en Yanna te finger feeden met mijn borstvoeding. Heel anders dus dan het 'normaal' gaat. Het was namelijk al binnen de 24 uur dat ik ben gaan kolven. lolly: ook irritant, als een ander zegt hoe geweldig haar eigen kind is... gold: die luiers heb ik nu ook in maat 3. @rollen: is Yanna dan de snelste? Ik ga er haast van blozen Ze rolt niet helemaal om trouwens, al kan het zomaar dat dit niet lang meer gaat duren. @bijvoeding: Yanna had nog dorst en mn petekindje (de flesweigeraar) snapte de fles met roosvicee niet (hij wil wel, maar snapt het gewoon echt niet). ik ben dus eigenlijk niet van het snel bijvoeden, maar heb Yanna nog wat roosvicee gegeven, omdat ze nog zo'n dorst had. En lekker dat ze het vond! Maar dit gaan we dus even niet te vaak doen, haha! morgen gaan de flessen naar 180/6, want ze heeft nu dus overduidelijk meer trek. misja: stom he, hoe je je ineens zo druk kan maken. geeft niet hoor! zeehondje: fijn dat het zo goed was op het CB. Bijvoeden adviseren ze nu steeds meer en eerder dan voorheen. Gewoon kijken waar Sophie aan toe is fmt: best spannend Veel plezier morgen! Yanna ligt net pas op bed, dus dat wordt uitslapen morgen denk ik. Morgen ga ik naar flessen van 180/6, want ze heeft steeds trek 's middags. 's avonds drinkt ze ze niet zo vlug leeg, dus even kijken hoe ik dat doe. verder weet ik even niet wat ik allemaal te melden heb, heb zoveel gedaan, dat het een te lang verhaal wordt dat niet boeiend is voor iedereen... Dus ik kom morgen weer even beppen Trusten!
Goeiemorgen dames. Hier even ego, ziek uit bed gekomen, kop thee en boterham op, F. slaapt alweer dus ik duik ook terug. Deze trotse mama heeft eindelijk eens 7 uur aan een stuk geslapen ons meisje is niet wakker geworden vannacht. Ik ga in bed uitsnotteren. Gold : ook beterschap Gejanne : Veel plezier vandaag met de vriendinnen @rest fijne dag gewenst Ik voel me ook zielig.
goedemorgen! Hier ook weer heerlijk geslapen. Heb joël on acht uur wakker gemaakt. Heerlijk. Verder vandaag de keuken schoonmaken, en de beneden verdieping dan heb.ik het hele huis gehad. Sorry als er spelfouten tussen zitten maar tikken op een tel met touchscreen valt niet mee. @ fmt en gold: beterschap @ Géjanne: fijne ochtend met je vriendinnen. @ sahi: ik zat echt in de piepzak, wat was ik bang terwijl ik zelf ook wel,wist dat zijn uiterlijk verder heel normaal is. Echt erg @ fmt: ja zorgen over je kindje zijn heel normaal hoor. Althans zou niet best zijn als je ze niet had. @ sjoon: ook goedemorgen.