hele lage stand, zo kun je m niet verbranden. Gewoon telkens eruit, schudden en voelen. ALs je geen afmeetding hebt dan staat er mss nog een vaag streepje in de warmer en anders zet je de fles erin en schenk je wat water erbij, zal niet veel nodig zijn. Koud idd, maar niet uit de koelkast, zeker als je t als toetje geeft. Denk niet dat de kleine dat zo fijn vind, ook t maagje niet. Kamertemp kan prima. Dus ook als je t ff 15 sec in de magnetron ofzo doet zou je t al kunnen geven. Magnetron is gewoon even proberen, ligt eraan hoeveel er in de fles zit en welke fles je hebt. Ik had de difrax s fles met dat rubber ding onderin. Dat duurde in de warmer eeuwen en in de magnetron ook net iets langer als andere flessen zonder die rubber ontluchting. Ppff ik ben echt extreem moe. Die moeheid overviel me vanmiddag opeens. Heel vreemd. Bah
ow yukl, jij hebt ook die van Prenatal? ik heb m geleend maar duurde vorige keer oz lang met verwarmen. er zit zo'n ienie minie maatbekertje bij, moet je er echt zooo weinig water in doen joh? niet dat het melk in de fles helemaal onder water sstaat dus?
Haha ja het is echt heel weinig inderdaad. En het klopt, het duurt vreselijk lang, vind ik ook. Maar dat is volgens mij beter voor de melk. Ik vond het ook maar raar, zo weinig water.
Idd lief ja Ja dat is makkelijk! Ff googelen op recept kruidnoten Heb ze nu niet gemaakt hoor We hadden een klein zakje bolletje kruidnoten (moet het nu bekopen met maagzur maargoed)
flessenwarmer: wij deden het altijd in een pannetje Of onder de kraan (we hebben zon heerlijke kraan waar water van 80 graden uitkomt)
Er is morgen hier in de stad een marathon en ze hebben ons precies ingesloten qua route. Zou dus wel erg typisch zijn als ik precies dan moet bevallen, naar het ziekenhuis moet en dwars door die marathon heen moet met de auto Zou ook wel lastig zijn qua familiebezoek, aangezien ze dan niet zo makkelijk bij ons huis kunnen komen... Naja, volgens mij zit die kleine er nog prima dus het zal wel niet
haha nou als je dan met de auto erdoor moet, rij dan iig mijn neef niet aan Die loopt morgen zijn eerste marathon! haha
hoi meiden!! @ moomoo: Happy birthday!!! @ paloe: lekker pepernoten....ik ben nu gigantisch verslaafd aan m&ms @yukl: het zou wel heel toevallig zijn als het morgen gebeurt,haha! @ hier: heb mijn mannetje meegenomen naar het winkelcentrum, ik zei; we moeten echt nog wat in huis hebben voor de kleine!! Hij had echt zoiets....prima schat,wat jij wilt het is jouw feestje, de lieverd haha! Straks komen mijn schoonouders, op zich altijd wel gezellig en ik heb er ook wel zin in,maar voel mij totaal niet gezellig en lekker.....heb het koud terwijl ik onder de dekens lig en ben zo moe!!! dat terwijl ik toch geslapen heb vanmiddag.....ach ja, het zijn lieve mensen en als het echt niet gaat, dan geef ik dat wel aan.....
Ik ben niet aan het bevallen, ik ben aan het schoonmaken, huiswerk maken, taart bakken en nu eten koken. Expres veel te veel gedaan en NIKS, geeneens harde buuken. Zucht . @Yukl oooh lijkt me juist vet! Misschien moet je dan met zon politie escorte erdoorheen, zoals in de film @Flesje verwarmen mag je tegenwoordig niet gewoon warm water uit de kraan gebruiken? Of moet het flesje zelf ook warm zijn?
Hey dames! Hier nog geen baby hoor Was erg gezellig met mijn moeder vanochtend Later op de middag belde een vriendin van me en ben met haar, haar zus en hun kleintje even het dorp in geweest Even flink gelopen (meer gewaggeld maar goed ) Heb mezelf op een mooie nieuwe tas en een paar mooie pumps getrakteerd Vond wel dat ik dat verdiend had Heb voor vriendlief ook nog een spelletje voor de ps3 gekocht wat hij graag wou hebben dus ben ook nog een goede vriendin geweest Dankzij het lopen wel flink harde buiken die ook echt pijnlijk zijn dus hopen dat dat het laatste duwtje was voor ons mannetje Nu even uitpuffen op de bank!
je mag wel water uit de kraan pakken, dat mag van sommige kraambureaus wel, sommige niet enz Eigen inzicht wat je hierin wil, maar ja met bv werkt dat niet echt
ja maar er is een discussie over het gebruik van warm water uit de kraan. De een zegt dat t kan de ander niet. Ik moet zeggen dat ik steeds makkelijker werd. Na de bv eerst water gekookt, daarna werd t koud en magnetron en met anderhalf jaar ofzo toen was t vaak hup warm water uit de kraan en melk maken. Ze heeft er nooit een kramp of weet ik t wat van gehad. Met pasgeboren baby denk ik zelf dat ik het niet zou doen. Wel koud en dan magnetron en als ze echt krampgevoelig zijn zou ik t water eerst koken. Maar heb er geen ervaring mee, dus kan ook niks zinnigs erover zeggen is meer mn gevoel. Wij gaan ook zo eten, alleen heb ik geen honger. Maar ik zal t toch maar doen
Ben wel blij dat ik gegaan ben hoor. Even afgeleid, niet zo gefocust op het moeten komen van ons mannetje. Zag er verder ook niet charmant uit hoor Had mijn ultra oude joggingbroek aan met een shirtje... en mijn winterjas van vorig jaar die niet dicht past nu Oh en ik was niet alleen he Had 2 vriendinnen bij me en mijn zwager heeft me heel lief opgehaald en thuis gebracht.