Oktobers 2012 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Niboma, 24 jan 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Blackie

    Blackie Bekend lid

    9 jan 2012
    937
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wij hebben dat ook niet echt, hij heeft soms zijn momenten en dan laat ik hem vaak gewoon even. Doet ie bij mij ook. Als we iets kwijt willen dan doen we dat wel. En verder vertel ik hem gewoon alles zo'n beetje, mee met bijna(vandaag dus 1 keertje niet) alle afspraken van de verloskundige enz. Zegt ie daar niet veel maar neemt een hele hoop op!

    Nu wel even lachen. Zitten we op wassap. HIj even pauze. Hij verveelt zich, dag gaat langzaam en bleh. Tja zeg ik weinig aan te doen helaas. Zegt ie nou... die kleine kan...... Ik terug helaas geeft geen gehoor. Hij: nou dan krijgt ie 6 dagen buikarrest! ;) haha
     
  2. Godinn

    Godinn Fanatiek lid

    5 mrt 2012
    1.105
    0
    36
    Friesland
    @ Shaar, ja hoor, ik herken het :p
    Ik denk dat het grote verschil is met anderen dat onze mannen ons nooit eens laten gaan. Als jij of ik een rotmoment hebben, gaan hun er keihard tegen in. Andere mannen laten hun vrouw dan even lekker 'uitrazen'. Zij hebben gewoon een hele sterke eigen wil en ze willen dat het zo gaat zoals zij willen, incl bevalling. En waarschijnlijk ben jij ook wel wat zo? Ik wel namelijk.. Dus dan heb je snel wrijving....
     
  3. Blackie

    Blackie Bekend lid

    9 jan 2012
    937
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lijkt me toch lastig hoor beide zon sterke eigen wil. Bedoel je doet het uiteindelijk toch samen??
     
  4. Penny82

    Penny82 Bekend lid

    11 apr 2012
    788
    0
    0
    Noord Brabant
    @ Shaarr, de Zeeman in Gestel ;) En ik wil ook pas familie bellen nadat de kleine geboren is, dus ik vind dat je gelijk hebt. Moet er niet aan denken dat iedereen dan continue sms't en weet dat ik aan het bevallen ben.

    @ Sammie, vorige week is onze dansles weer begonnen. Wij doen stijldansen. Nu net met goud gestart. Ging best aardig.

    @ iedereen die echo's en controles heeft gehad, mooi dat je weer goedgekeurd bent!

    Heb zelf vandaag ook controle gehad. Bloeddruk was weer prima. De kleine was al ingedaald en lag met zijn hoofdje al vast. Gaat nog wel verder indalen. Dus dat is iig al goed nieuws :). VK zei ook dat hij wel echt hoog zat, dus bij mijn ribben. Ze vroeg of ik er niet veel last van had, ja dus haha.

    Het is net of mijn huid net onder mijn borsten in brand staat. Bh's verdraag ik nu niet, zo'n hempje zit ook te strak en helemaal geen hempje/bh gaat zeer doen op een gegeven moment.
     
  5. miepkip

    miepkip Bekend lid

    22 feb 2012
    930
    0
    0
    @ Engeltje, ben ook echt blij dat hij dan vrij heeft :) Heb er ondertussen wat vrede mee gekregen en hoop dat hij lekker tot 40 weken blijft zitten en groot/zwaar genoeg is dan om meteen mee naar huis te mogen. Wat fijn dat je gewoon weer naar huis mocht! Nu maar hopen dat ook jouw kleintje lekker actief blijft en het allemaal goed gaat! wat lief dat je moeder dat voor je doet!

    @ Maia, Wat fijn dat fleur weer is opgeknapt! En hmm.. taart maken :) Heb net een maak je eigen taart set gehaald bij de hema dus ik ga ook lekker (rustig aan) aan de slag :)! Is de foto mooi geworden? Volgend jaar kan de kleine er ook bij op :)
    En hoe ging het bij de cb?

    @ Laupio, dat gevoel heb ik aan de ene kant ook nog wel een beetje van als hij er nu uit is dan weet je hoeveel hij binnen krijgt etc. Dan kun je tenminste meteen ingrijpen als er wat is. Maar heb toch wel liever dat hij blijft zitten en dat we over 12 dagen goed nieuws krijgen.
    Hoop voor je dat ook jouw meisje snel opknapt! Is natuurlijk niet fijn dat je kleine meis ziekjes is.

    @ Pleuni, lekker genieten van je verlof meis! En ik heb ook mijn nachthemd bij de zeeman gehaald, Je hebt er gelukkig nog wat vrolijke tussenzitten haha, Slaap al 6 jaar lang in ondergoed en in de winter in een trainingsbroek en een nachthemd voelt zo raar!

    @ SuperM wat leuk gedaan die traktatie zo! En wat fijn dat ze het naar hun zin hadden op de psz! Heb je goed meis! Doe rustig aan! Haha hopelijk blijft hij nog even zitten voor je! Zou wat zijn als Jaylinn gelijk heeft.

    @ Sammie, als ik binnen nu en 12 dagen beval, val ik onder de gyn. En ik moet tijdens de bevalling zowiezo aan de ctg, omdat het soms bij de kleintjes fout kan gaan tijdens de bevalling, omdat het teveel voor ze word. En nu zijn ze er optijd bij voor een eventueele spoedks, mocht het niet goed zijn.

    @ Blackie, ik ben uiteindelijk om half 4 in slaapgevallen! Was denk ik erg moe geworden van het huilen en de paracetamol. Ben wel de hele nacht nog erg misselijk geweest. Haha de striemen zitten gelukkig niet op mijn buik, maar mijn billen hebben wel een tijgerprintje!
    En wat fijn dat de kleine gewoon ingedaald is! Dat zou wat zijn als hij meteen daarna zou komen!
    Haha buikarrest! In dat geval die van ons krijgt minimaal 12 dagen :) En nu maar hopen dat ze willen luisteren ;)

    @ Shaarr, voel me al wat beter. Nog wel erg veel hoofdpijn, maar heb me er bij neergelegd dat het voor de kleine beter is dat als hij zo klein is hij in de couveuse moet en thuis komen doen ze allemaal. Ben alleen wel erg zenuwachtig voor 24-09 hoop zo dat hij voldoende gegroeit is dan!
    Haha hoe komt hij erbij :p! Niet even navragen of het echt zo is dat je als zw. Een boete krijgt haha! Jij bent aan het bevallen en dus jij beslist over hoe of wat! Hier is manlief het met me eens dat we pas bellen nadat de kleine er is en we rustig met zijn 3tjes even op de kraamafdeling hebben gezeten. Eerst aan elkaar wennen en dan mag de rest de kleine bekijken! Dus ik geef je echt groot gelijk!

    @ Theertje, welkom in week 37! Wat apart haha dat het meteen daarna is begonnen! Geloof het graag dat hij er toen erger uitzag dan jij toen!

    @ Mieke, wat fijn dat alles goed is! Maar je kunt hem alsnog beter te vroeg dan te laat klaar hebben staan ;)

    Nou meiden, manlief en ik zijn vandaag maar meteen even naar prenatal gegaan en hebben een prematuur setje van maat 44 gehaald! Zodat mocht hij nu komen tenminste een passend setje heeft en wat een verschil met maat 50! Ik vond het toch wel een beetje eng toen ik zag hoe klein het was! Helaas is dat half uurtje prenatal toch te zwaar geweest! Heb sinds dat we daar waren krampen en ze trekken maar niet weg! Er zit geen regelmaat in, maar heb de kleine vanaf dat moment niet meer gevoeld (naja 1x maar die valt te verwaarlozen!) Hoop zo dat de kramp weer wegtrekt en niks doorzet! Ik ga morgen meteen de prematuur kleertjes wassen en dan heb ik helemaal niks meer te doen en kan ik dus 12 dagen lang volledig rusten! :)
     
  6. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    14 aug 2011
    9.348
    0
    0
    @ shaar en godin: dan hebben jullie mannen vast t boek van kluun niet gelezen, help ik heb mn vrouw zwanger gemaakt!
    Mijn man heeft er van geleerd, gewoon meebuigen, ook al ben je het er niet mee eens hahaha
    Die stomme hormonsters van ons ook allemaal, lijkt me als man zijnde ook best lastig om mee om te gaan hoor! Al slaat mijn man zich er goed doorheen :)

    @ kim: ja ik herken het hoor! De mijne komt ook nog eens pas snachts of savonds laat thuis, maar als t later wordt als half 1, dan begint t bij mij toch echt te kriebelen! Gelukkig weet hij dat en whatsappt hij ffies als t later wordt ;)

    Verder is t ff niet zo goed blijven hangen, volgens mij 2 goeie vk controles? Superfijn! :D

    Ohhhh meiden nog fftjes, ben zo benieuwd naar de eerste oktober ( september) beeb! :D
     
  7. Blackie

    Blackie Bekend lid

    9 jan 2012
    937
    0
    0
    NULL
    NULL
    @pleini wat zei je nee vind het wel lekker dat geschop tegen mijn ribben:p hihi
    Wel tof dat alles verder ook bij jou goed was
     
  8. Blackie

    Blackie Bekend lid

    9 jan 2012
    937
    0
    0
    NULL
    NULL
    @miepkip haha tijgerprintje...die is goed:p
    Mja ken dat, ik ging vandaag even met hond naar buiten na 5 minuten terug... nu net wel even kwartiertje met hem gelopen maar toen ging het echt niet... Tja de laatste loodjes komen er nu echt aan!
     
  9. Godinn

    Godinn Fanatiek lid

    5 mrt 2012
    1.105
    0
    36
    Friesland
    @ Blackie; is inderdaad lastig. Ik kan heel goed toegeven, maar over hoe ik wil bevallen heeft hij weinig te zeggen. Hij heeft het niet te doen.. Natuurlijk heeft hij wel inbreng.. Maar als hij zegt: We hoeven er niet over te praten, over de bevalling, maar als ik dat wel graag eens wil...
     
  10. Theertje

    Theertje Bekend lid

    26 jan 2012
    734
    0
    0
    huismama
    @ de rest laten weten dat je bevalling begonnen is. Hier bij de 1e hebben we niks gezegd en ben een hoop mensen tegen gekomen die dag. Vond het zo leuk om mijn ouders wakker te bellen met de mededeling dat het een meisje is. Ze waren helemaal verbaast dat we niet eerder wat hebben laten weten . Heerlijk die rust . Bij de 2e zijn er altijd mensen die het weten want de 1e moest ergens slapen en mijn moeder is zo'n figuur dat dan meteen de tam tam rond gaat. Overigens niemand die gesmst heeft tijdens de bevalling of het er al is . De meeste snappen wel dat je belt zodra je kan.......
     
  11. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    14 aug 2011
    9.348
    0
    0
    Wij hebben alleen onze ouders verteld over de geplande datum. Tijd laten we niet weten en we bellen ze pas als we weer met zn drietjes al gezinnetje bij elkaar zijn geweest.... Eerst samen genieten ;)
     
  12. miepkip

    miepkip Bekend lid

    22 feb 2012
    930
    0
    0
    @ Blackie, tja, het is wel zo :) Maar kan er wel verdrietig om worden dat mijn billen niet zo mooi meer zijn, maar ben blij dat mijn buik gespaard is gebleven. En al zou ik wat striae op mijn buik hebben ik krijg er wel een mooi mannetje voor terug :D! En mijn vriend zou me niet aan de kant zetten vanwege striae ;)

    @ Godinn, kun je hem niet gewoon duidelijk maken dat jij wil praten en dat ie niks hoeft te zeggen/te doen behalve te luisteren? Hard aanpakken je man en zeggen dat jij het wel wil en dat jij de bevalling moet doorstaan en dus jij even wil praten om jezelf gerust te stellen en anders zou je eens aan zijn vader (of je eigen vader) moeten vragen of hij met je man wil praten. En dan leg je aan je eigen vader of svader uit dat je hoopt dat ze zo op hem in kunnen praten dat hij naar jou luisterd.

    Manlief dacht in het begin bij ieder ding dat ik me aanstelde totdat ik aan mijn zwager heb gevraagd of hij even met manlief kon praten (zwager heeft zelf een dochtertje van anderhalf) en hem kon uitleggen wat een vrouw doorstaat tijdens de zwangerschap en na het gesprek en de 20 weken echo, begon manlief toch meer te beseffen wat ik allemaal doorstond etc.

    Nou dames de krampen zijn er nog! Heb ook het gevoel dat er ongelofelijk veel druk down under is. De beeb is wel wat actief geworden. Maar verlies ook weer veel afscheiding. Blijf hopen dat het afneemt!
     
  13. Blackie

    Blackie Bekend lid

    9 jan 2012
    937
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Godinn denk idd wat miepkip zegt het slimste is. Maak het bespreekbaar. Jij houd uiteindelijk de regie maar het is toch fijn als je er samen staat en hij echt langs je staat!

    Ze weten bij ons allemaal dat 2 okt de geplande data is maar wanneer het echt komt weet toch niemand. Ze bellen me er ook niet om. Ze weten dat ze het vanzelf horen. Bij ons zal er ook niet snel doorgebrieft worden, zelfs mijn moeder niet die er erg goed in is, ze weet dat wij eerst mogelijkheid moeten hebben het te vertellen aan wie we willen.

    @miepkip
    Nou wil niet zeggen dat het minder erg is, maar heb het op mijn bovenbenen, iets borst en mijn buik... buik vind ik het ergste...maar ja hoort er wel bij heb me er wel bij neergelegen.
    Vond mijn collega toen het ergste. "ja ik had nergens last van want smeerde me daar mee in bla bla" nou zo makkelijk is het niet, merk wel dat er genetisch iets achter zit.
     
  14. Sammie1

    Sammie1 Fanatiek lid

    14 feb 2012
    3.494
    2
    38
    @ vertellen dat je aan het bevallen bent
    Nou nee, als het niet hoeft dan vertel ik het niet.
    Maar ja, stel ik raak in paniek dan bel ik toch mn moeder op of we hebben vervoer nodig naar het ziekenhuis. Maar zal haar dan wel op het hart drukken om niemand in te lichten.

    @ Klossen. Joepie het bed staat op klossen! :$:$ Lieve help wat is dat bed hoog zeg! Ik kan er makkelijk in, maar ik weet niet ofik er nog wel uit kom nu.. Dat ging altijd al zo moeilijk met die ischias.

    Verder is de kast ingeruimd met de babykleertjes. Morgen dan alle lakens netjes strijken (had ze beter niet in de droger kunnen doen haha) Dan is alles top. Tenzij ik weer iets nieuws verzin wat nog ff snel af moet..

    Morgen mag ik weer op controle bij de VK.
    Ik snap dat mn lichaam voorwerk aan het doen is, maar ik vraag me toch af of het écht normaal is dat mn buik ongeveer de hele dag keihard is enzo. Soms krijg ik het er echt benauwd van gewoon.


    @ Blackie, dat is idd behoorlijk wat strea! Ze zeggen toch dat het wel een beetje wegtrekt na de bevalling?
    Ik zag laatst ook dat ik een paar streepjes heb op m'n onderbuik.

    Zo zometeen expeditie robinson kijken.
     
  15. Blackie

    Blackie Bekend lid

    9 jan 2012
    937
    0
    0
    NULL
    NULL
    @sammie ik ga er niet vanuit. alleen dat ze lichter worden. Dan kan het alleen maar meevallen.
    Mijn man zal me er inderdaad niet minder om vinden.
    Haha uit bed komen vind ik nu juist makkelijker:p glij er gewoon uit hihi
     
  16. miepkip

    miepkip Bekend lid

    22 feb 2012
    930
    0
    0
    @ Blackie, ja klopt, maar je moet idd maar zo denken je krijgt er een prachtig wondertje voor terug! Mijn moeder heeft het ook heel erg op haar buik. En die zegt zelf ook van hoeveel pijn het haar ook deed tijdens de zwangerschap zodra ze haar 3 kinderen vast had, maakte de striae niks meer uit voor haar.
    En denk ook wel dat als je de kleine vast kan houden dat je je er meer over heen kan zetten, want je hebt een lekker mannetje om van te genieten :) En wat dat spul betreft. Ik heb het in het begin gesmeert, omdat ik het zo lekker vond ruiken ;) Maar de laatste weken ook niet meer gedaan. Het zorgt er wel voor dat de huid wat soepeler is. Maar als je ze krijgt, krijg je ze! Je kunt er idd niks aan doen. Zou ook niet goed zijn als je man je er minder mooi om zou vinden! Haha dan was ik wel even een gesprekje komen voeren met je man hoor :p En wat een mooie buik :)! Ook al zo lekker groot en rond!

    @ Sammie, striae trekt als het goed is na een tijdje ook weer bij. (het word laat maar zeggen de kleur van een litteken.) en dan valt het nog amper op!
    Succes morgen bij de vk!

    Helaas zijn de krampen hier nog steeds aanwezig :( Heb met manlief afgesproken dat als de baby voor morgenvroeg nog niet voldoende heeft bewogen ik gewoon weer ga bellen (Kan nu al zeggen dat als ik bel vanwege dat ik de baby minder voel, ik door mag naar het zh voor een ctg.) Maar ik ga ervanuit dat meneer vannacht weer actiever wordt! Ik zal bdw. vanavond een foto maken van z'n eerste setje (maatje 44) en z'n eerste setje (maatje 50) Hoop dat hij maatje 50 aan mag, maar als hij nu komt zal het maatje 44 zijn. Dus dat moet natuurlijk ook een leuk pakje zijn :)
     
  17. kimmiikim

    kimmiikim Fanatiek lid

    26 jan 2011
    1.609
    0
    0
    NULL
    NULL
    idd wat striae blackie.. maar wat een prachtige buik zeg!!! daar mag je trots op zijn!!!!
     
  18. Godinn

    Godinn Fanatiek lid

    5 mrt 2012
    1.105
    0
    36
    Friesland
    Striae... Tsja.. Als schoonheidsspecialiste zie ik het vaker. Wij hebben er speciale cremes voor, ook voor de zwangere vrouw. Ook 1 welke beloofd: Niet goed, geld terug. Maar goed, dan moet je wel met regelmaat smeren. Ik heb er zelf geen last van. Of dat nu door de creme komt... Ik denk dat het ook wel aanleg is. Maar zo'n créme denk ik altijd: Baat het niet dan schaadt het niet.

    Ik ben erg benieuwd naar je pakje MK! Hopen dat hij alleen niet van pas komt :)

    Zo.. Even lekker douchen en dan hopelijk beter slapen dan afgelopen nacht. Wat is dat rot hé.. Dat wakker liggen!

    Hoe krijgen jullie die foto hier trouwens op?
     
  19. Sammie1

    Sammie1 Fanatiek lid

    14 feb 2012
    3.494
    2
    38
    Ben benieuwd naar je pakjes!

    @ Foto toevoegen?
    Als je een reactie typt zie je toch een paperclip staan in het balkje boven het tekstvak? Klik daarop, dan kan je een bestand kiezen vanaf je pc of een url en dan klik je op uplouden, en dan sluit dit venster.
    Dan staat hij in het bericht (al zie je hem dus NIET in het tekstvak staan). Voor de zekerheid kan je even eerst 'voorbeeld van bericht' bekijken.
     
  20. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    14 aug 2011
    9.348
    0
    0
    @ miepkip: idd gewoon bellen hoor als je t niet vertrouwd!

    @ blackie: mooie grote buik hoor! Ik heb ook heel erg last van striae, vooral op mn onderbuik. Zelf durf ik er geen foto van te plaatsen, maar top dat jij t wel gewoon doet! Wees maar gewoon lekker trots op t huisje van je beeb :) ( ben ik trouwens ook gewoon hoor ;) )
    Smeer ( lees mn man smeert ) iedere avond mn buik in al vanaf t begin af aan, maar heb er ook gewoon aanleg voor denk ik, er valt echt niet tegenop te smeren!

    Ik gaat zo lekker mn bedje in! De pijn is gelukkig een stukje minder, hopelijk is t morgen nog minder en hoef ik niet zoveel pc meer te slikken.
     

Deel Deze Pagina