Hallo Zouden jullie je bijna 2-jarige een oliebolletje en/of een nieuwjaarsrolletje geven? Zo niet, waarom niet?
Ik zou denk ik niet een hele oliebol geven, maar gewoon een paar stukjes van een oliebol die je zelf eet.
Mijn dochter is ruim 2 en die vindt de oiebollen heerlijk hoor! Niet dat ze er nou zoveel krijgt, maar mag gerust een hele opeten. Vind ik geen probleem.
Wat is een nieuwjaarsrolletje? Volgend jaar (dan is mijn zoon bijna 2) mag hij zeker een oliebol proeven. Sterker nog: morgenavond mag hij ook een paar hapjes. Net zoals dat hij met kerst lekker van de kerststol heeft geproefd en gesmuld van het ijs met slagroom en vruchtjes. (en een paar frietjes met stukje kipcorn)
Een nieuwjaarsrolletje is een opgerold wafeltje waar je slagroom in kunt doen en dan opeten. ` nieuwjaarsrolletje - Google zoeken
ja hoor hier krijgt plurk af en toe best een half oliebolletje. (man neemt ze deze tijd altijd regelmatig mee)
ja hoor, hier mag hij best een oliebol, hij vind het heerlijk, ik vind persoonlijk : als hij niet mag .... dan ik ook niet.... hij is oud genoeg om te snappen dat ik wel een oliebol eet en hij mag niet...dat vind ik niet eerlijk..... dus hij mag gewoon lekker zijn eigen oliebol.hoevaak komt het voor dat zo'n kleintje een oliebol eet... ook niet zo vaak.... nee ik doe er niet moeilijk over
Hier ook gewoon lekker een paar hapjes met ons mee-eten. Achter zijn rug om eten is al een tijdje niet meer mogelijk en idd, hij niet, dan ik/wij ook niet. Dus wij eten het niet de hele dag door, maar gewoon als tussendoortje en dan hapt hij wat mee naast zijn fruit of yoghurt of whatever. Hij vindt het allemaal heerlijk!
hier ook hoor.. en als we kleintjes hebben, mag ze er best één helemaal - want dametje wil het allemaal zélf doen .
Jahoor... die keer in het jaar dat ze een oliebolletje eten, waarom niet?! Lekker smullen hoor als ze het lekker vinden!
ja hoor, ik vind dat hetzelfde als een stukje chocolade met sinterklaas, het hoort bij het feest. Lekker even smullen. Meisje heeft er ook al 1 op en vroeg van de week om nog een lolliebol
Ik was wel van plan ee 1 met zoon te delen, maar hij heeft de laatste twee weken zo'n pijn in zn buk/darmen dat ik net liever niet heb, maar ja; hij slaapt nog maar kort, dus alleen oliebollen eten als hij slaapt gaat ook niet werken en meneer wil perse eten wat wij ook eten. Vegters rolletjes komen er hier niet in (zijn lekker hoor, maar doen we maar niet voor de lijn).
Mijn zoontjes (3,5 jr en 1 jr.) krijgen natuurlijk een oliebol op nieuwjaarsdag! Het hoort er bij en ik denk niet dat het veel kwaad kan voor een keer.
Jahoor, Finn krijgt vandaag vast wel meerdere stukjes oliebol. Knieperties en rolletjes heeft hij al gehad...
Papa staat op dit moment de oliebollen in de schuur te bakken, reken maar dat zoonlief die straks gaat proeven!