vorige week dinsdag hevige bloeding gehad, op echo goede hartslag en kindje, bloeding stopte 2 uur later tijdens plassen in ziekenhuis weer bloeding en stopte uur later weer.tijdens inwendige echo kwam klein beetje bloed mee, maar alles zag er goed uit, konden geen oorzaak vinden, niet meer gebloed alleen 2 dagen bruinverlies. nu een week later had ik vanmoregn tijdens plassen ook opeens bruinverlies? is dit normaal een week later of moet ik mij zorgen maken?
Hoi Chantypaul,. dat is nog een restje zijn van een bloeding eerder. Kan een nieuwe bloeding zijn geweest, maar kan ook nog van de eerdere bloedingen komen. Bruinverlies is meestal niet erg, dus probeer je er nu niet te druk om te maken. Als het weer veel helderrood wordt kun je je vk/gyn weer bellen voor advies. Groeten Brigitte
Inmiddels weet ik wat er aan de hand is, ik heb een bloedstolsel in mijn baarmoeder, de gyn heeft dit waargenomen op echo, ik kan dus nog tijdje vloeien of weer n bloeding krijgen, heeft gelukkkig niks met miskraam nodig, moet alleen rustig aan doen.