Hoi Ik wil graag de kleertjes die Jarno nu helaas al niet meer aan kan bewaren, maar hoe doen jullie dat? In een doos en dan iets erin? of juist in een afgesloten plastic bak? Juist geen doos ivm motten? wat zijn jullie ervaringen? Graag reacties. Groetjes Danielle
Ik heb geen kindje maar mijn eigen kleren doe ik altijd in een vuilniszak op zolder, zomerkleren in de winter enzo.
Wij gebruiken ook van die curverdozen. Ik heb er eigenlijk niet eens bij na gedacht, dus misschien dat dat wel helemaal niet zo'n goed idee is. Ik heb er ook geen verstand van .
Ik heb de kleren van mijn oudste in vuilniszakken gestopt en een sticker erop gedaan met welke maat kleding erin zit. Die heb ik in opberghokken op zolder (achter de knieschotten) neergelegd. Na 4 jaar kwam meiske twee en kon ik dus alles weer tevoorschijn halen. Alles was nog in prima staat. Even wassen en nummer twee heeft het nu weer aan.
Ik heb het in vaccumzakken zitten... net als mijn positie kleding dan neemt het minder ruimte in beslag
Ik heb het in grote curverboxen op zolder neergezet. Maar het neemt best veel ruimte in als ik zo al zijn kleertjes wil bewaren dus ben van plan om met de tijd alles in vacuümzakken te gaan doen.
Hier ook kartonnen verhuisdozen. Helemaal niet bij nagedacht eigenlijk. Is het echt nodig om er allerlei fratsen mee uit te halen?
Geen idee. Wij hadden nog curverboxen leeg staan dus die hebben wij gebruikt. Anders vast wel gewone dozen gebruikt denk ik.
ik had kartonnen dozen vol staan op zolder. toen we na 12 jaar gingen verhuizen heb ik alles weggegeven en het zag er nog prima uit.
Ik heb alles in een verhuisdoos zitten, maar wellicht dat ik nog een grote curver doos ga aanschaffen. Mocht ik ooit weer een meisje krijgen dan kan ze diezelfde kleertjes aan. Want die waren toch zoo mooi en leuk!
Hier zitten ze ook in een curver box. Alleen staat ie bij mijn ouders op zolder Heb hier wienig plek.
Ik bewaar de meeste kleertjes in curverdozen met een deksel erop, ik stop er dan een Zwitsal geurbuiltje bij. Maar ik heb ook een aantal dozen en vuilniszakken vol met kleertjes. Ik had nog nooit gehoord van die vacuumzakken. Heeft iemand enig idee waar ik die kopen kan?
Vacuumzakken zijn misschien wel handig. Ik heb nu al een doos vol terwijl hij pas net uit maat 62 is. En zoveel ruimte hebben we hier niet...