Hallo lieve meiden. Ik ben helemaal in paniek en hoop dat jullie me kunnen helpen! Ik heb vorige maand een tp gehad (ivf) en teste 2wk na de plaatsing positief! Om de 2 dagen deed ik een test met dikke duidelijke lijn. Afgelopen donderdag had ik een digitale gedaan en zei 3+ Ik ben zooo onzeker dat ik t nie kon laten vanmorgen weer te testen maar....tot mijn grote schrik én verbazing gaf deze licht positief! Nu is de controle streep ook niet mooi strak en vraag ik me af...moet ik me zorgen maken om de zwangerschap of is het de test??
Hoi, Na 6 weken is je hcg zo enorm hoog dat je thuistesten vaak lichter uit gaan slaan. Echt een test voorspelt absoluut niet of je zwangerschap wel of niet goed zal gaan. Nu niet meer testen je ben zwanger proberen te genieten! O en gefeliciteerd je testen zien er prachtig uit!
Ik was ook test-verslaafd hoor, ik snap je heel goed! Alleen inderdaad gaan je testen op een gegeven moment lichter worden vanwege teveel hcg. Niet meer testen hoor! Je maakt jezelf helemaal gek! Wanneer is je 1e echo? Oh en van harte . (Ik lees af en toe mee in jullie topic).
Ik vond ook nog een test na een x aantal weken. Was ook wat lichter idd. Ik schrok er best van maar vond bij Veel meiden hierop zp dus hetzelfde! Probeer het wat los te laten en geniet er van want je bent gewoon zwanger! Je testen zien er mooi uit!
Ik was al met een lief forum vriendinnetje aan het w.appen ook zei vertelde mij hetzelfde als jullie. Ik wist dit absoluut niet!! Heb ook nooit eerder na 5wk getest (2x voor die tijd mk en 1x al prachtige echo (dochter) ) Bedankt voor jullie reacties meiden!!! (Zonnestraal....i know ) Ben gewoon zoooo onzeker. Kan nie geloven dat t echt raak is na de eerste tp! Omdat ons meisje 5jr heeft geduurd en 10e plaatsing was. Morgen de echo al omdat t via ivf is. Ik ga ervan uit dat alles goed is. (Voel me ook nie anders dan de afgelopen weken) En miss is de controle streep zo "trillerig" omdat ie aamt shaken was van t vele hcg hahaha (Maar....moet die controle lijn dan ook nie wazig zijn?? Als ie niet goed kan meten?)
De controle lijn was bij mij ook scherp en de rest lijn zag er anders uit dan de andere. Beetje wazig en onscherp maar net als bij jou duidelijk aanwezig. Morgen hopelijk een prachtige echo!
Ik had dit ook, bij mij werd er ook gezegd dat het door zoveel hcg kwam. Helaas bleek bij mij dit niet het geval en was het een niet doorgaande zwangerschap en een missed abortion. Hopelijk bij jou alles goed!
Gefeliciteerd ST! Inderdaad. Vanaf 6 weken niet meer testen. Het hoge HCGgehalte kan de testuitslag dan negatief beinvloeden.
Dank jullie wel!!! Ik ben toch beetje vanslag hor. Ik was al zo onzeker. Maar de berichten die ik lees over de rare testen bij hoog HCG maken hoop goed!! Heb nog ff nieuwe foto van zelfde test gemaakt. Pfff twijfel wat ik nu moet doen Nog eens testen. Wachten tot morgen vk bellen voor raad
niet meer testen en wachten tot de echo morgen! ik heb op 13/9 mijn laatste test gedaan, juist om dit soort 'paniek' te voorkomen... het komt goed meid! no worries
Thanx!!!! En ga idd niet meer testen!! De gyn/vk niet bellen en lekker ontspannen! (Proberen) Ik ben zwanger tot de echo t tegendeel eventueel bewijst! En moet genieten van dit wonder! Maak mezelf alleen maar gek! Morgen gewoon goed nieuws!
Hoi lieve meiden!! We hebben zojuist ons 2e wonder gezien. Èn een heel mooi (nog rustig) hartje mogen horen!!! Het zag er keurig uit!! Wel moet ik rustig aan doen en mag ik niet sporten en zwaar tillen enzo omdat er 4 cystes van zo'n 3cm op mn eierstokken zitten. Over 2 weken weer een echo. Ik ben zoooooo blij en zooo opgelucht!! Moest onwijs huilen van ontlading. En omdat t zo mooi was!
genieten ga ik nu zeker meiden!!!!!!!!!! want elke dag zwangerschap is er 1 !!!!!! (weet uit ervaring hoe snel die 9mnd om zijn ) en zorgen maken doe ik nu niet meer!!! (voor zover dat mogelijk is dan hihi) heb een prachtig wurpie gezien en gehoord en ben intens blij!!! maar zal wel rustig aan doen.