Kan het kwaad?

Discussion in 'Zwangerschap' started by Bonkie, May 3, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Bonkie

    Bonkie Fanatiek lid

    Nov 30, 2009
    2,518
    1
    0
    Make-up & Hair Artist
    Amstelveen
    Ik ben sinds vorige week misselijk, met mate, maar mijn hele eetlust is verdwenen. Leef op hooguit 10 druiven per dag, hoewel die er voor het eerst vanmorgen allemaal weer er zijn uitgekomen.

    Nu slikte ik altijd foliumzuur echter trek ik het niet om dit te slikken. Is het erg??

    Iemand eettips? En dan niet ineens aankomen met hele zware happen hihi.
     
  2. PatriciaK

    PatriciaK Fanatiek lid

    May 10, 2007
    1,454
    0
    0
    probeer kleine beetjes te eten begin met een cracker s`morgens.. en een kopje thee..

    ik was ook heel misselijk en nog steeds maar als ik hele kleine beetjes eet dan gaat het redelijk goed..

    hoop dat het gauw over gaat bij je en dat je weer normaal kan eten...

    xxxx
     
  3. mientje1982

    Apr 25, 2010
    68
    1
    8
    NULL
    NULL
    meid laat wel snel je urine controleren op ketonen. als die erin zitten is het niet goed en moet je aan de infuuus. zitten ze er niet in hoef je je ook geen zorgen te maken. want 10 druiven klinkt niet best.

    loop zelf met een neusmaagsonde en ben al 29,4 dagen zwanger.

    voor meer vragen pm me

    mientje
     
  4. taliaa

    taliaa VIP lid

    Mar 2, 2007
    16,056
    2,193
    113
    Brabant
    ik drink sapjes en die hak-drank, van groente en fruit. Waterijsjes. En verder alles waar ik zin in heb. Is dat om 10:00 'sochtends chips? dan doe ik dat. Omdat ik weet dat alles wat ik eet is meegenomen en van niet eten word ik nog misselijker
     
  5. Ineke1983

    Ineke1983 Fanatiek lid

    Jan 30, 2009
    3,322
    0
    0
    Limburg, België
    Voor het kindje is niet niet zo bijzonder erg dat je de eerste 11 weken niet veel eet, die haalt toch wat hij nodig heeft zegt m'n gyn, maar je moet echt proberen te drinken!!!
    Heb in week 6-7-8 hetzelfde gehad en toen POSTAFENE gekregen van HA... misschien eens achter vragen bij je apotheek, is speciaal voor zwangere vrouwen en helpt me goed, maar als ik het niet neem ben ik ook een wrak hoor!

    Foliumzuur echt nog minsten een maand doornemen meid! Het is nu MEGABELANGRIJK volgens mijn gyn omdat het kindje nu gevormd wordt!!!!!!!
     
  6. Vera

    Vera Fanatiek lid

    Apr 17, 2006
    2,604
    1
    0
    Foliumzuur is echt belangrijk. Dus toch slikken en als het 's ochtends niet lukt dan 's avonds of zo.
    Drinken is het allerbelangrijkste. Al komt het er weer uit, toch blijven drinken. En eten, tsja... als het er allemaal weer uitkomt, dan schiet het niet echt op, maar toch proberen. En als het puur is dat je geen trek hebt dan jezelf er overheen zetten, want het is wel belangrijk.
     
  7. Sylvia29

    Sylvia29 Fanatiek lid

    Jan 2, 2010
    1,996
    0
    0
    Ik deed wat Taliaa doet in mijn misselijkheids periode, eten wat maar bleef hangen, als dat snachts om 3 uur een tostie was dan nam ik een tostie, en qua drinken bleef bij mij melk en cola binnen, geen light of zero, dat kwam er weer uit, maar gewone cola dronk ik buiten de melk om.
    Niet erg goed, dat weet ik :D maar mijn vk zei als het binnen blijft is het al goed.

    Geroostert brood bleef bij mij wel binnen trouwens, niets erop, alleen droog geroostert brood, terwijl krackers er wel uit kwamen.
     
  8. Bonkie

    Bonkie Fanatiek lid

    Nov 30, 2009
    2,518
    1
    0
    Make-up & Hair Artist
    Amstelveen
    Net een sultanatje gegeten, en foliumzuur. Nu net weer boven de plee gehangen. Volgens mij is de foliumzuur er weer uit. Dus heel zinvol is het niet? :( moet ik er dan nog 1 nemen?
     
  9. Jucade

    Jucade VIP lid

    Jul 20, 2006
    18,229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    Nee zal ik niet doen. Misschien pikt t evengoed wat mee?
     

Share This Page