Hoi, Ik heb in mijn tuin een plantenbak van 2.80 bij 80. Ik wil hier zo'n 10 cm aarde uitscheppen, aangezien er grind in komt. Ik heb alleen geen idee wat ik met die aarde aan moet... Een klein laagje in de gft en een klein laagje in die van de buren, maar dan blijven er nog wel wat scheppen aarde over. Op de site vs gemeente staat weinig tot geen info. Eigenlijk alleen dat dit geen gft-afval is. Wie heeft tips?
Wij hebben het toen in vuilniszakken gedaan, deze in de schuur/tuin en steeds een zak in de vuilnisbak...
Wij hebben het ook naar de milieustraat gebracht. Moet er niet aan denken dat je weken of maanden bezig bent met het wekelijks een beetje weggooien haha. Voor 10 eiro huur je een aanhanger en het storten kost (bij onze gemeente) 2 euro.
Daar komt als ik het zo uit mijn hoofd uitreken een kwart kubieke meter aan zand uit. Dan heb je het over wel wat meer dan een paar scheppen. Ik zou het ook afvoeren.
Zooo tuintje is weer spik en span. Totaal 2 vuilniszakken vol. Die doe ik beetje bij beetje wel weg.. heb veel nog gerecycled haha. Thnxxx.