Zijn er nog meer meer mensen hier die dingen uitstellen? Wat ik vaak uitstel zijn: Het maken van een periodieke afspraak bij de dokter of tandarts. Maar ook kleine dingen als het slijpen van de punt van m'n wenkbrauw of oogpotlood 😁 Elke avond zeg ik tegen mezelf om optijd naar bed te gaan, maar ook dat stel ik elke avond braaf uit 😴 En wat ik al jaren uitstel is het sporten en vooral het volhouden sinds mijn 1e bevalling. Het is niet dat ik een hoop moet afvallen, stuk of 8 kilo maar. Ben klein van stuk, dus elk kilo telt voor 2. Kortom wat stellen jullie altijd uit?
Het huishouden 😂 Eigenlijk alles wel, maar ik geef mezelf ook altijd een deadline, tot waar ik mag uitstellen en dan houd ik me er wel altijd aan, dus dat helpt wel.
Strijken!! Bleh, rot werk. Ik strijk dus ook vaak alleen als ik iets nodig heb dat gestreken moet worden 😅
Afvallen Schoonmaken Opruimen Klussen in huis Tuinieren Papieren administratie bijwerken Soms heb je gewoon geen zin...
Fotoboek maken voor m'n beide jongens. Van de oudste heb ik helemaal niks nog, laat staan voor m'n jongste. Ik schaam me er diep voor. En hoe langer ik het uitstel, hoe moeilijker het wordt om er mee te beginnen. En de zolder opruimen stel ik ook heel erg uit momenteel. Pokkenwerk!
De was doen en vouwen en dan heb ik me toch een stapel haha wel eigen schuld dikke bult voor mij! Soms moet ik hoognodig naar de wc maar stel ik het uit. Geen zin om op te staan. Batterij opladen van mijn mobiel stel ik uit en dan? staat er nog maar 1% Gas tanken moet er een stukje voor rijden. Benen scheren. Op tijd naar bed gaan doe ik niet of op commando dat werkt hier averechts. Ik ga pas echt als ik moe ben en vervolgens ben ik moe en stel ik dat ook nog uit Soms heb ik een schop onder mijn bibs nodig!
Het slijpen van je wenkbrauw lijkt me best pijnlijk Ik heb uitstellen zo ongeveer tot mijn werk gemaakt. Mits ik het echt heeeeel leuk vind stel ik zo ongeveer alles uit xD
Ik stel ALLES uit. Rekeningen betalen; op de allerlaatste dag Huishouden Afbellen van een afspraak Maken van afspraken Als ik een of andere (huiswerk) opdracht krijg zit ik het op de heenweg in de bus of in de auto pas te maken. Alle dagelijkse dingen. Als ik bijvoorbeeld een afspraak hier thuis heb bijf ik tot 5 minuten voor tijd op de bank zitten om me vervolgens als speedy conzales aan te kleden en klaar te maken. Noem het maar op, of ik stel het uit. Tot grote ergenis bij mn man die vonstand achter mn broek aan zit en ik dan vervolgens zeg; ohja, doe ik zo! (En dat meerdere keren achter elkaar) Ik vind het zelf ook een van de meest irritante eigenschappen die ik heb. maargoed.. Om daar verandering in te brengen stel ik ook uit.
[QUOTE=2mam2;19651305]Ik stel ALLES uit. Rekeningen betalen; op de allerlaatste dag Huishouden Afbellen van een afspraak Maken van afspraken Als ik een of andere (huiswerk) opdracht krijg zit ik het op de heenweg in de bus of in de auto pas te maken. Alle dagelijkse dingen. Als ik bijvoorbeeld een afspraak hier thuis heb bijf ik tot 5 minuten voor tijd op de bank zitten om me vervolgens als speedy conzales aan te kleden en klaar te maken. Noem het maar op, of ik stel het uit. Tot grote ergenis bij mn man die vonstand achter mn broek aan zit en ik dan vervolgens zeg; ohja, doe ik zo! (En dat meerdere keren achter elkaar) Ik vind het zelf ook een van de meest irritante eigenschappen die ik heb. maargoed.. Om daar verandering in te brengen stel ik ook uit.[/QUOTE] Dank je, DANK JE WEL!! Schoot me door jou weer te binnen dat ik mijn wegenbelasting nog moest overmaken.....gelijk gedaan, pfffff. ik stel zoveel uit. Heb mezelf vandaag gewoon gedwongen om mijn koffers in te pakken. Ik ga as donderdag op vakantie, heb nog bergen met afspraken en vergaderingen staan, tussendoor moet ik nog werken, dus ik wist niet wanneer ik het moest doen, dus met enorme tegenzin staan inpakken. En je zou toch denken dat dat hartstikke leuk is? Nou, niet dus.... Afspraken maken, ze afzeggen, huishouden ook. Ik wilde vanmorgen al stofzuigen, maar is nog niet gedaan, morgen dan maar.....Heb vandaag al 4 uur!!! staan inpakken, een klein aquarium schoongemaakt, mijn keuken op staan ruimen, boodschappen gedaan.....vind het wel genoeg voor een zaterdag :x Moet de kinderen nog op bed leggen, ben ik ook aan het uitstellen. Heb gewoon geen zin!