Sinds de kraamweek doen we inbakeren met een extrablarge hydrofiel. Gaat in principe ok, maar snachts moet ik mw eruithalen om luier te verschonen en wordt ze klaar waker. Welke inbakerdoek is fijn? Mw weegt 4,2 kg en is 53 cm lang Heeft iemand nog eentje in de aanbieding mss?
Elke bakerdoek heeft zijn eigen plus- en minpunten. Wat voor het ene kindje heel goed werkt, kan juist absoluut niet werken bij een ander. Wil je heel strak of liever wat losser? Wij hebben bij de oudste gebruik gemaakt van de puckababy. Deze is niet heel strak en vond ik wel makkelijk. Pacco is bijvoorbeeld al strakker, maar ook makkelijk in gebruik.
Ik heb erg goede ervaringen met de Puckababy en Woombie. Vooral de Woombie is erg fijn. Deze heeft een dubbele rits, waardoor je hem niet uit hoeft te trekken om de luier te verschonen. De puckababy moet je wel geheel uittrekken.
Wij hebben bij de oudste een Puckababy gebruikt en gebruiken hem nu bij de jongste weer. Ik vind het ideaal. Ze liggen er niet helemaal als een mummie in en afbouwen ging bij de oudste heel vlot.
Wij hebben de puckababy gehad. Prettig materiaal en voor onze dame net goed. Met 4 maanden al gestopt want ze draaide dus nu gebruiken we hem als gewone slaapzak. Je gebt van 0-3 maand en van 3-6 maand. De eerste hadden we nieuw maar de 3-6 2dehands en dat was nog een hele nette. Ps met de pucka haalde ik haar er ook niet helemaal uit. Rits open en zakje onder ruggetje en verschonen maar.
Met de pacco is verschonen zonder los te maken niet heel makkelijk. Met de puckababy gaat het nog redelijk. Ik heb ze beide gebruikt, ben begonnen met de pacco deze is wel echt heel strak. Daarna ben ik gaan afbouwen met behulp van de Puckababy. Ons kindje was wel echt heel druk en had het strakke van de pacco nodig.
Bedankt. Als'ik zie hoe mw ligt met haar beentjes moet het niet te strak van beneden zijn, armpjes wel. Dus zag een swaddle wrap of idd de woomb.
Er wordt geadviseerd te wachten met inbakeren tot de eerste controle op het CB, om er zeker van te zijn dat er niets mer de heupjes is. Das nl wel van belang. Ik hen trouwens beide kindjes met de pacco ingebakerd
De ergopouch is ook fijn, kan je ook verschonen zonder je kindje er helemaal uit te moeten halen. Zelf gebruikte ik de eerste weken de swaddle me, maar dan moet je je baby er wel uithalen als je luiertje moet verschonen..
Wij zijn gaan inbakeren op advies van het ziekenhuis en zij adviseerde dat met de pacco te doen. Ik kan haar verschonen door alleen de onderkant los te maken en dan slaapt ze gewoon door. Ik heb ook een hele dunne swaddle me, die is minder strak en moet helemaal uit. Die gebruik ik als het heel warm weer is (nog niet zo vaak dus )