Omgeving Nantes

Discussion in 'Vakantie en vrije tijd' started by GoldenClown, Jul 29, 2022.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. GoldenClown

    GoldenClown Niet meer actief

    Wie is er wel eens in deze regio geweest? Willen 2 dagen naar Puy du Fou en overnachten in een mooi kasteeltje. Wie weet leuke brocante marktjes, mooie kathedralen etc wat het feit dat we niet ook naar Parijs gaan kan verzachten voor onze puber?
    Jongste is wel snel tevreden denk ik.
     
  2. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    Dec 28, 2014
    22,570
    13,823
    113
    Female
    Noord- Holland
    Geen idee of je puber hier blij van wordt, maar wij waren hier toch wel heel erg van onder de indruk! :eek: : https://www.lesmachines-nantes.fr/en/
    Helemaal te gek als je mee rijdt op de olifant!

    Jardin des plantes vonden wij ook erg leuk om doorheen te wandelen. Grappige tuinkunst :D
    https://www.loirestreek-frankrijk.nl/nieuws/de-leukste-tips-voor-een-bezoek-aan-nantes

    Ik zal ff verder moeten zoeken om m'n geheugen op te graven waar we ook alweer nog meer zijn geweest toen. Maar voor dat soort dingen heb ik meestal m'n man nodig :D
     
    GoldenClown likes this.
  3. GoldenClown

    GoldenClown Niet meer actief

    Gezien de verwachte hoge temperaturen en het ontbreken van een airco hebben we het wilde plan toch maar weer afgeschoten... daar gaan we niet zo lang voor in de auto zitten.
     

Share This Page