Nee hoor geen moeite mee!! Ik ben er trots op en van mij mogen mensen er aan zitten. Het is toch niet je doos idd. Of je kont? Heb het nog niet mee gemaakt dat wild vreemden dit doen, maar wel van bekenden. Ik vind het heel leuk als mensen interesse tonen en even een aaitje over m'n buik geven. Het is winter en ik draag toch dikke kleding.
In het begin vond ik het niet zo erg, maar nu kan ik het absoluut niet meer verdragen! Gek word ik ervan, maarja ik laat de mensen maar hun gang gaan. Lang kunnen ze het toch niet meer doen
Dat wil ik dus niet hebben, van niemand behalve mijn vriend. Als anderen aan mijn buik willen zitten, moeten ze dit vragen. Absoluut niet zomaar. Vreselijk!
Whaha weet je wat hier al een paar keer is gebeurd? Dan prikken ze in mijn buik.. En dan de opmerking "voelt altijd zo grappig, een zwangere buik!" Verschrikkelijk, heb bijna de neiging zo'n shirt te kopen met "don't touch!"
Kan niet wachten totdat mensen dit gaan doen , hier alleen nog maar vrienden en familie maar geen kennissen of vreemden. Lijkt me hardstikke leuk wanneer iemand die ik niet ken even wil voelen.
Waarom? Ik snap da echt niet. Bij een vrouw die niet zwanger is (of een man) ga je toch ook niet zomaar over de buik zitten aaien? Dat een vrouw zwanger is, verandert toch niks aan het feit dat het HAAR buik is? Nee, ik was er ook niet van gediend. Dat mensen het vragen vind ik nog tot daar aan toe. ik snap best dat mensen het bijzonder vinden. Maar door het te vragen, laat je de vrouw de keus. Maar zomaar ongevraagd aan andermans lichaam zitten, vind ik echt not-done. Ik houd daar absoluut niet van, zwanger of niet,
Pff vind dat vreselijk... Ook iedereen wil m'n buik ineens zien! Vraag ik toch ook niet aan anderen.. Nee, van mij mogen ze lekker van me af blijven! Hou daar echt niet van! Zeker niet als je het gewoon doen zonder te vragen..
Nog niet gehad maar moet er niet aan denken! Vind het zo en zo vervelend als mensen aan me zitten! Werk ook in een winkel en krijg het al benauwd als iemand op de schouders klopt....! Dus ik hoop van harte dat mensen het uit hun hoofd laten
Vandaag een familiefeestje van mijn vriend. De vorige keer hebben enkele tantes het gepresteerd om aan mijn buik te zitten zonder te vragen. Normaal zijn ze te beroerd om je gedag te zoenen en krijg je een stijf handje. Ik was dus echt verbaasd dat ze dit wel normaal vonden. Ik zag dus behoorlijk op tegen vandaag, hoe ga ik het afhouden zonder lomp en bot te zijn. Gelukkig bleven ze allemaal zitten tijdens het felicitatie rondje, ik heb dus mijn tas voor mijn buik gehouden. na een stuk of 3 waagde 1 oom het om de tas op zij te willen duwen dat heb ik toen heel snel afgekapt. "ja maar met mijn platte hand mag toch wel", alsof dat anders is... De rest hield zich toen maar in. Later kwam hij nog wel even zeggen dat een collega van hem dat helemaal niet erg vind... Dan vraag ik me af of ze het maar toelaat of dat hij het netjes heeft gevraagd. Ik ben hartstikke trots op mijn buikje en de kleine man er in. Mensen mogen er gerust aan zitten, maar wel eerst even netjes vragen en op momenten dat het kan. Later heb ik nog een aangetrouwde neef laten voelen waar de billen/benen lagen. Kleine was rustig maar je kon hem wel voelen liggen, daar heb ik geen probleem mee. Zolang mensen het maar vragen en ook even de tijd voor je nemen.
Ik Heb er niet echt moeite mee, zolang ze mijn shirt niet omhoog trekken Vind het wel leuk opzich dat ze interesse willen tonen. Ze bedoelen het allemaal goed, diegene die het doen (en bij mij zijn het ook alleen maar vrouwen die het doen hoor). ik zie het meer als een soort schouderklopje op mijn buik Maar van vreemde zou ik het niet willen, en is ook nog niet gebeurt
Mijn zusje voelt graag aan mijn buik en een paar vriendinnen zijn ook altijd erg nieuwsgierig, maar ze vragen het altijd!!! Vind het juist zo raar dat mensen die niet dichtbij me staan, of zelfs vreemden zondere gene in ene, zonder het te vragen, aan me gaan zitten! Vind het altijd wel moeilijk om erop te reageren, probeer het subtiel te houden. Heb zelf ook wel is de behoefte om een zwangere vrouw over de buik te aaien moeten onderdrukken! Op de één of andere manier lokt het dat reflex op. maar geen haar op mijn hoofd die het daadwerkelijk ook echt zou doen!!
Vanmiddag was ik ff bij de carnaval in het dorp.Te pas en te onpas zaten mensen aan mijn buik.Op zich vind ik het niet zo heel erg,maar ik vond het vandaag echt niet normaal hoor.Je lijkt zo bijna publiekelijk bezit!
Misschien hebben sommige mensen een boedha associatie bij het zien van een bol buikje. Aan de andere kant, bij mijn overbuurman hebben ze dat volgens mij niet en die heeft een buik om U tegen te zeggen.
Uhm ik heb een opgezwolle buik door de hormonen en werk in de oudere zorg. Ik merk dat ik het per cliënt anders vind. Maar zijn veel oude mannen en vrouwen van boven de 90 die dat vooral doen of de clienten van buitenlandse afkomst vooral. Dus ben benieuwd als ik zwanger ben wat ze dan doen Wat ik erg vervelend vind is dat je meteen als soort van "ziek" gezien word, wel heel lief, maar ze gaan op eens heel lenig doen zodat ik niet hoef te bukken enz... Maar sowieso aan mijn buik zitten door een vreemde echt niet... Vriendin van me maakte mee dat ze met haar dochtertje ging wandelen en een oude dame gewoon der vinger in de mond van der kindje duwde, kon heel die vrouw niet... Vind ik ook iets wat vaak gebeurd en ik echt niet vind kunnen...
Haha, eens! En de enkeling die dat doet, is daar over het algemeen heel lief mee. Voorzichtig, zachtjes. Ik trek het beter dan nieuwjaarszoenen en verjaardagsfelicitaties, want het is oprechte interesse, geen aanraken omdat het hoort ofzo.
je buik aanraken is voor mij al taboe maar ook nog willen zien, dat gaat wel echt ver. ik vind het echt niet kunnen dat mensen je aanraken, dat doen ze toch ook niet als je niet zwanger bent. ik ben heel trots op MIJN buik, maar hoef dit niet te delen met anderen. sommige dingen kunnen gewoon niet.
:x vinger in het kindjes mondje!! nou dan denk ik dat die dame geluk heeft dat het niet mijn kindje was, wat bezielt zo iemand. ik denk dat mijn vingers dan toch ergens bij haar waren beland.
Ja mijn vriendin was ook echt boos. En dan ook nog terwijl de kleine gewoon sliep, dus werd wakker. Als ze dat bij mijn kindje had gedaan denk ik dat ze het nooit meer had durven doen.