Mijn man en ik zitten even te discussiëren en ben echt benieuwd wie dit weet. Wij hebben met kerst 10 kg aan spareribs gekocht voor €150,-. Onbeperkt spareribs eten bij bijvoorbeeld een restaurant kost €13,50 p.p. (hebben we even opgezocht,nog nooit gedaan. ) Maar zij hebben personeelskosten, kosten voor een pand enz. Wie weet hoe dit kan?
Omdat onbeperkt mindere kwaliteit is misschien en dus ergens goedkoop gehaald? Net zoals al die All you can eat restaurants. En ze kopen het groter in dus goedkoper?
Vermoedelijk omdat jullie een andere inkoopprijs betalen. Een restaurant koopt groter in en er zit een rekenmodel achter ook. Jullie betaalde 15 euro per kilo. Op internet (net even gekeken haha) heb je bijv. 10 kilo voor 79 euro. Dat wat jullie hebben betaald is best aan de prijs. Ik gok dat een restaurant op zo'n 7,50 zit qua inkoop en misschien nog wel goedkoper. Zij verdienen niet alleen op die onbeperkt spareribs eten; waarbij bijna niemand die kilo p.p. ook daadwerkelijk haalt. Ze verdienen op de dranken, de evt. voorgerechtjes, nagerechten. Op de inkoopprijzen zitten omrekenfactoren bijv. inkoop x 2 = verkoop. Om het simpel te houden. Dus uiteindelijk kan het makkelijk uit.
Ik denk ook eerder aan een betere inkoopprijs. De meeste wokrestaurants waar ik heb gegeten is de kwaliteit echt wel prima over het algemeen trouwens, niet te vergelijken met yankee doodle bijvoorbeeld, maar beiden all you can eat.
Ik vind het ook duur wat jullie ingeslagen hebben, hier is het 8.5 euro per kilo bij de slager (eigen koeien), afhankelijk hoeveel je afneemt, dus 15 euro per kilo daar schrik ik van!
Meestal betaal je 22.50 voor -onbeperkt-spareribs eten. TS ik vraag mij vooral af hoe je dat allemaal klaar gaat maken? Een halve kilo is ongeveer 1 sparerib als je goede kwaliteit hebt, mijn hemel wat een werk.
De kwaliteit zal ook wel prima zijn, maar dan als nog is er wel betere kwaliteit ergens anders. De sushi zal bijvoorbeeld best prima zijn bij all you can eat en dingen als Sumo, maar ik weet hoe echt goede sushi smaakt bij een goed restaurant. Je betaalt gewoon veel minder voor all you can eat dus de beste producten zul je niet krijgen. En @PenF en haar kookkunsten kennende, slaat zij ook goede spareribs in.
Grappig dat je dat voorbeeld noemt. Mijn man heeft over heel de wereld gegeten e vindt de sushi hier bij het wokrestaurant de lekkerste haha (smaken verschillen uiteraard, misschien is hij niet zo'n fijnproever).
Sowieso is die restaurantsushi niet hoe ze het echt thuis in Japan eten. (Volgens mijn zus dan, die heeft er gewoond). Ontopic, veel onbeperkt eten-restaurants passen allerlei trucjes toe (google maar eens), ze zullen vast geen winst hebben als iemand 3 kg duur vlees wegwerkt, maar dat is hetzelfde principe als 1 kg bananen voor een euro bij de meeste supermarkten.
De spareribs waren top! Veel vlees eraan, maar ik ging er wel over nadenken hoe het dan ergens anders zoooo goedkoop kan.
Dit zijn ook niet de meest lekkere spareribs (mijn mening). Bij ons in het dorp bij de Argentijn kan je ook spareribs eten (all you can eat) maar daar betaal je wel € 21,50 voor. Overigens wel overheerlijk en goede kwaliteit.
Ligt het niet ook aan het tempo in zo'n restaurant. Je krijgt een sparerib op je bord en als je die op hebt kun je bijbestellen. Dus dan kom je niet aan de hoeveelheid die jullie thuis eten.
Op hoofdgerechten wordt in de horeca relatief weinig tot geen winst gemaakt. In combinatie met een lage inkoopprijs kan een goede deal geboden worden. Winst zit in de voorgerechten, broodjes vooraf, bijgerechten, nagerechten en drinken. Daarbij heeft drank een grote marge (denk aan de prijs voor gekookt water + theezakje, inkoopprijs voor een biertje ligt vaak rond de €0,55).
Bij de beren krijg je dan eerst 3 halve ribbetjes met een berg friet erbij, en het liefst hebben ze je al een broodje vooraf gegeven. Dus ik denk eerlijk gezegd dat er maar weinig mensen zijn die het maximale uit hun all you can eat halen. Waar ik trouwens niks op tegen heb, ik eet zeker zo lekker met wat aardappelen en groente ernaast ipv zoveel mogelijk vlees naar binnen bunkeren.
Ik heb het nooit gedaan bij de Beren dat zag ik alleen op Internet. Wij hebben de ribben van 1200 gram namelijk ook nog eens opgedeeld. En ik lust het niet eens. Maar ik was echt benieuwd naar hoe dan?!