Onbeschoft meisje - totaal verbijsterd

Discussie in 'De lounge' gestart door bozoe, 30 sep 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Riverdale87

    Riverdale87 Fanatiek lid

    15 okt 2017
    4.151
    4.681
    113
    Vrouw
    Zo.. ik denk dat ik van gekkigheid niet zou weten wat ik moest zeggen. Als ze over mijn kinderen praten dan word ik ook woest, dus ik denk dat ik dat zou moeten onderdrukken.
    Ik denk wel dat dat meisje aardig wat aandacht tekort komt thuis. Ontzettend sneu eigenlijk :(
     
    bozoe vindt dit leuk.
  2. Tove

    Tove Niet meer actief

    Natuurlijk! Als volwassene hoor je je altijd netjes te gedragen tegenover een kind;).

    Nee hoor, maar ik vind het ook vooral sneu voor het kind. Ik denk dat op dezelfde manier terug reageren geen zin heeft, maar ik vind het wel heel begrijpelijk als dat wel zou gebeuren! Ik vind het dan ook knap hoe TS heeft gereageerd.
     
    2littlemonkeys, DastyQueen en bozoe vinden dit leuk.
  3. NdNk

    NdNk Fanatiek lid

    8 mrt 2012
    2.321
    1.421
    113
    Vrouw
    De benadering zoals @riean aangeeft is de 'professionele' aanpak en benadering met een laag EE (emotie/lichaamshouding zo neutraal mogelijk).
    Zo zou ik het op mijn werk ook doen.
    Ze komt juist een beetje jaloers over. Ze zit een gezinnetje gezellig lopen, baby wordt gedragen en gekoesterd en er loopt een meisje van 2 jaar bij in misschien voor haar wel hele mooie kleren oid.
    Het klinkt in ieder geval als een reactie van een meisje met hechtingsproblemen/gedragssproblemen. Mensen afstoten, provoceren is daar zeker een onderdeel van.
    Dus al met al een heel sneu verhaal.
    Maar dit soort 'gekke' situaties is heel begrijpelijk dat je hebt gereageerd zoals je hebt gereageerd :)
     
    Yanna, Madelie, flipflop en 2 anderen vinden dit leuk.
  4. riean

    riean VIP lid

    21 apr 2014
    5.786
    7.374
    113
    Heb je helemaal gelijk in hoor. Ik zal vast ook met open mond staan, maar weet vanuit mijn werk wel wat er nog meer kapot kan gaan bij een jong kind dat 'even flink aangesproken' wordt door een totaal onbekende, dus ik hoop vooral dat ik reageer zoals ik in mijn werk doe. Maar idd, als het om mijn kinderen gaat is het zeker veel minder makkelijk
     
    rums en DastyQueen vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina