Vanaf wanneer zouden jullie de box neerzetten? Ik weet dat ik echt aan de vroege kant ben met deze vraag maar wij hebben een hond en een kat. De kat hadden we al bij onze 1e dochter dus die "kent" de box al. Alleen onze hond hadden we nog niet. Wat is verstandig zodat de dieren eraan kunnen wennen?
Hier met 17wk de box opgezet. Onze hond is licht autistisch en word hysterisch bij vreemde dingen en veranderingen.
Met 32 weken ofzo? Misschien later. Wij hebben pas heel laat spullen gekocht ivm onze voorgeschiedenis. Box staat op de plek waar de hond het liefst lag. Dikke vette jammer, leert ze meteen dat de baby boven haar staat in rang. Maar ja, dat beest vindt t allemaal wel best.
Onze hond is inmiddels wel wat gewend qua veranderingen in de woonkamer. De box komt er dus pas rond 39weken. Of ik moet het eerder op mijn heupen krijgen. Of ik beval eerder dat kan ook nog
Rond 37 weken, mijn hond heeft al vaker een box gezien en kijkt nou niet echt naar nieuwe objecten om.
Bij de eerste stond ie met ongeveer 20 weken. We hadden ‘m tweedehands en dus geen doos. Naar zolder vond ik gedoe. Bij de tweede met 37 weken ofzo
Hier honden en katten, waarvan 1 hond een box niet kent. Maar deze hond is zeer relaxed. Denk niet dat die vreemd gaat kijken als er een box komt. Ik weet niet wanneer ik hem deze keer neerzet. Vorige keren ergens rond 24 weken en 30 weken gedaan. Nu hangt het er vanaf wanneer ik toevallig een mooie zie staan bij de kringloopwinkel. Dan zet ik hem gelijk neer in de woonkamer, want ergens anders geen plek.
Hier staat ie al sinds ie binnen is, wws met ongeveer 14 weken, ook zodat de katten konden wennen, om er vooral uit te blijven
Hier staat de box nu zo'n 2 weken, dus rond de 27 weken opgezet. De kat vindt het allemaal niet zo spannend en kijkt er niet naar om. Bij de 1e stond hij voor de 20 weken.
Ik heb ook de hond niet laten wennen aan een box ik koop zovaak meubels dat de hond echt niet wist dat het voor een baby was of weer een kleding kast.
Bij onze eerste met een week of 30. Bij de tweede na de bevalling op 38.2. We waren dr nog niet aan toe gekomen