Ja, hoor, ik poets ook onder de douche. In mijn geval wel een soort water-besparing, want ik poets terwijl mijn crème-spoeling intrekt. Kan in die tijd toch niets anders doen
ik mag graag even staan lummelen onder de douche en in die tijd poets ik mn tanden! heerijk onder de warme straal staan.. dus ja; ik poets mn tanden als ik douche!
Lekker verspillend maar ik doe het ook Mijn badkamer is koud dus onder de douche vind ik net even fijner haha.
Ja hoor hier doe ik dat ook weleens. Kun je lekker in de rondte je tandpasta uitspugen, zonder dat je weer eens zo'n tandpastavlek in je kleren hebt zitten.... Alleen neem ik dan nooit een slok van het warme water... Later spoel ik vaak mijn mond dan nog even onder de koude kraan bij de wastafel.