Wij zijn ongeveer andrhalve week bezig met potje training en het gaat best wel goed we zijn vandaag 3 uur weg geweest en ze heeft niet geplast(wel had ze een easy up aan maar ik had gezegd dat ze daar niet in mog plassen omdat het een onderbroek was). Ze heeft in die anderhalve week nog maar 1 ongelukje gehad. Als ze aan het spelen is dan stopt ze en komt dat ze moet plassen. Maar wanneer kan ik haar nou meenemen zonder luier? En wanneer noem je een kind zindelijk?
Knap hoor!! Hoe doe je dat bij zo'n kleintje? Iris past wel regelmatig uit eigen beweging op t potje, maar hoe ga je dat echt 'trainen'? Ze hoeft voor mij niet perse nu zindelijk te zijn, maar in juni wordt de 2e geboren en dan lijkt t me wel handig als we daar al een eind mee op weg zijn, zeker omdat ze al wel op t potje plast en soms poept.
Vanaf dat ze een jaar is laat ik haar af en toe zonder luier lopen maar ze vond het verschrikkelijk als ze dan plaste. anderhalve week geleden kwam ze naar me toe rennen dat ze moest plassen ik dacht ja hoor dat zal wel maar toch op het potje gezet en ja hoor ze had geplast, maar ik dacht eerder dat het toeval was als dat ze het echt voelde dus luier uit gelaten en sinds dienkomt ze iedere keer vertellen dat ze moet plassen. Dus het is niet echt potje training want ze heeft het allemaal zelf gedaan het enige wat ik heb gedaan is 100 keer per dag zeggen dat ze wel op het potje moet gaan zitten als ze moet plassen. Ik weet niet of dat het zo bij alle kinderen gaat, maar ik denk het wel.
Wat knap van je dochter! Loopt ze binnenshuis rond met een onderbroek aan? Op zich werkt de easy up ook als onderbroek voor haar, je kunt haar ook meenemen met een onderbroek en een makkelijke broek aan. Maar het kan ook zijn dat ze zich wild schrikt als ze op straat in haar onderbroek zou plassen. Jij weet beter hoe ze dat zou vinden, sommige kinderen worden er erg verdrietig van en willen dan niet meer. Ik zou zelf de easy up onderbroek nog even gebruiken, mocht het mis gaan is het niet zo erg, en ze plast er niet expres in.
Thuis loopt ze gewoon met een onderbroekje en een broek aan. Maar dan neem ik haar buiten gewoon mee met een ease up. Bedankt!