Stoffen sneakers gaan hier in de wasmachine op 30°/40° graden in een kussensloop. Leren sneakers maak ik schoon met tandpasta en/of wasmiddel.
Ik ben wel heel zuinig op m'n witte Puma sneakers of m'n Air max, met regen doe ik ze niet aan M'n man heeft zo'n soft gum om strepen weg te krijgen op zoolranden.. meestal maakt hij de schoenen/ zolen weer mooi wit haha. M'n zoontje heeft 2paar schoenen. Hij heeft nu 2 paar witte adidas sneakers, 1 paar voor school en 1 paar voor netjes...
Ik ben aan de slag gegaan met tandenborstel en tandpasta. Maar de zool blijft zo bruinig. NIet echt mooi. In de wasmachine lees ik hier veel. Maar dat durf ik toch niet goed ivm de zool en lijm en de foamlaag zeg maar (of hoe heet dat).
Ik doe echt niets aan verzorging. Heel soms even een wondersponsje langs mijn ene paar Adidas. (Ik heb er meerdere, maar ik twin met mijn kind dus als ik dan toch bezig ben met zijn schoenen wat te poetsen neem ik die van mijzelf ook mee) Heb ook echt enorm veel paar schoenen, en dat terwijl ik laatst 2 vuilniszakken aan schoenen heb opgeruimd.
Oh, dat kan ik wel eens proberen... Komt dat pak wat in de kast ligt toch nog van pas. (Had mijn man meegebracht met de boodschappen toen er op het lijstje vochtig toiletpapier stond)
In de wasmachine mieteren En witte (afneembare, dus geen stoffen) sneakers kun je ook prima schoonmaken met een schuursponsje en wat Cif.
Gewoon regelmatig in de wasmachine. Verder soms een bananenschil. https://www.google.com/amp/s/www.purewow.com/fashion/banana-peel-shoe-polish%3famphtml=true
Nou ik heb mijn sneakers in de wasmachine gedaan nadat ik het hier had gelezen. Pff wat duurt dat drogen lang. Al een dag. Ik vind ze wat gelig nu, maar komt misscomdat ze nog niet droog zijn. Ik wacht nog eventjes af..
Mijn sneakers in de wasmachine gedaan en de roze zool liet los. Mijn hele machine nu onder de roze smurrie. Echt top. Niet dus. Ik hou het bij schuursponsjes.
Ik maak ze schoon met billendoekjes. Ze gaan nu de derde zomer in en ze zien er nog heel goed uit. Ik loop er ook in met slecht weer en dan komt er natuurijk wel eens modder op. Maak ze meestal pas schoon als ik er zin aan heb een het kan dan wel eens gebeuren dat het vuil er al even op zit. Tot nu toe elke keer schoon gekregen. Ga de zool wel eens proberen met een wonderspons. Die is niet heel vies maar ook niet echt wit meer.
Je hebt van die grijze sponsjes van de action. Alleen met water en dan uitknijpen zijn ze ideaal voor heel smerige schoenen. En dan zeker voor de witte randen van de zolen.