Terminologie.... snap er niets van!

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Djoels, 14 apr 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Djoels

    Djoels Actief lid

    13 apr 2009
    177
    0
    0
    dames,

    Ik hoop dat iemand me kan helpen met al die afkortingen en terminologiën hier op het forum... ik word er gek van.

    Klussen is volgens mij sex hebben of niet?
    Iemand zit in dr MMM ?
    Onder aan een banner staan allemaal getallen b.v. 23-26-31. etc, waarvoor is dat?
    Rode duivels? (ongesteld?)

    Mag het beestje niet bij de naam genoemd worden hier?
    Ik word een beetje nerveus van al die termen, dus wellicht is er al een topic waarin zaken uitgelegd worden wat wat is etc.

    Maar ik kan me niet voorstellen dat ik zou schrijven 'ik ga klussen vanavond met mijn vriend'.

    a) dat kan vanavond niet, hij woont hier namelijk niet
    b) ik kan niet geloven dat ik het zo zou benoemen. ;)
    Afijn, een beginneling, dat zien jullie vast gelijk.

    Groet
    Djoels
     
  2. justfem

    justfem Fanatiek lid

    29 sep 2008
    1.950
    0
    0
    PT Vormgeefster FT Mama
    Zuid-Holland ergens onder de rook van Rotterdam
    Hoi,

    De meeste dames gebruiken idd afkortingen en termen om het beestje niet direct bij de naam te noemen, maar natuurlijk is iedereen vrij om het wel gewoon bij de naam te noemen.

    Klussen = sex hebben voor een baby

    MMM = Medische Malle Molen (als het je niet lukt om spontaan zwanger te raken en hulp nodig hebt van de medische sector)

    De cijfers onder aan een banner zijn de dagen dat de voorgaande cyclussen hebben geduurd. Als je al langer bezig bent en onregelmatig ongesteld bent kun je dan zelf duidelijk zien hoe je cyclus zich ontwikkeld. Byv: 30-28-34 betekend cyclus van 30 dagen, 28 dagen en 34 dagen.

    Rode duivels, :evil: = ongesteld zijn

    Hopelijk heb je hier iets aan ;)

    En wat betreft het nog niet kunnen voorstellen dat je het klussen noemt dat dacht ik in het begin ook, maar na 8 rondes weet ik niet beter dan dat ik het hier op het forum zo noem ;)

    Oh en dat je een beginner bent: ik denk dat het goed is om te vragen naar dat wat je niet begrijpt ;)

    Heel veel succes met zwanger raken, dat je maar gauw een wondertej mag verwachten ;)
     
  3. petrabr

    petrabr VIP lid

    6 okt 2007
    8.000
    1
    0
    zuid holland
    hee djoelz,
    heel veel succes
    je went snel hoor hier op het forum, vind zelf brusje ook zo'n gekke term, maar dat is dus broertje of zusje
     
  4. Nisa

    Nisa Fanatiek lid

    17 nov 2008
    2.007
    1
    38
    Turkije!!!!!
    HAHA leuk
    ben er ook sinds een paar maanden en moest het ook eerst ontcijferen :)
    maar wel slim om het gewoon direct te vragen =D>

    oh ja en je hebt ook nog Mvm=
    moeders voor moeders dat is een soort "instantie" waar je als zwangere(in bepaalde week) urine moet inleveren
    en op de een of ander manier helpt dat andere dames met een zwangerschapswens waarbij het niet echt wil lukken ofzoiets :oops: :(

    er zijn vast dames die er meer verstand hebben.

    en idd. je noemt het al klussen voordat je het zelf in de gaten heb :)
    spreek uit ervaring

    groetjesssss en welkom trouwens,

    nisa
     
  5. barleeus

    barleeus Actief lid

    23 feb 2008
    423
    0
    0
    Noord-Holland
    en dan heb je natuurlijk nog NOD (niet ongesteldheidsdag) dus de dag dat je hoopt niet ongesteld te worden.

    o en moeders voor moeders haalt inderdaad urine op van zwangere dames. Die halen het HCG (zwangerschapshormoon) uit de urine en maken hier Pegnyl van. Dit is een medicijn wat er voor zorgt dat je een eisprong krijgt. Heb het nu één keer gebruikt. Helaas zonder resultaat. :( Maar als je straks zwanger bent. Doen!!

    groetjes
     
  6. Iva

    Iva Actief lid

    26 mrt 2009
    231
    1
    0
    Hahaha Djoels, ik vind het wel grappig dat jij het zo in een berichtje gooit. Ik irriteer me ook lichtelijk aan die afkortingen en kreten. Maar misschien is het de leeftijd ;) (ik ben ongeveer van jouw leeftijd zie ik).
    Het went wel. Maar ik weiger het 'klussen' te noemen. Klussen doe ik in huis, als ik een plankje aan de muur hang. Maar goed.

    Ook zal ik verder niemand in mijn onderschrift aan d'r neus hangen hoe lang mijn cyclussen allemaal waren. Niet dat het geheim is, maar ik zie het nut er niet zo van in.
    Anderzijds is het wel heel erg fijn om even aan iemand te vertellen dat ik dan en dan mijn eisprong heb, want zwanger willen worden = geduld hebben, wachten, wachten wachten, nog meer geduld hebben en er over willen praten, maar het niet met jan en alleman willen bespreken, dus zo'n forum is reuzehandig om euh... je ei kwijt te kunnen ;)
     
  7. Djoels

    Djoels Actief lid

    13 apr 2009
    177
    0
    0
    Haha wat heerlijk jullie reacties allemaal!

    Okee, ik zal het eerlijk bekennen, ik geloof dat ik nog liever dood ga dan dat ik het 'klussen' noem, dat kan ik niet. Ik heb gewoon sex, bedrijf liefde of heb porneau. Ik vind die 3 al meer dan voldoende keuze, maar ik begrijp dat al die termen hier ook niet echt passen dus zal ik het wel gewoon 'vrijen' noemen of zo iets! :D

    Moeders voor Moeders ken ik inderdaad, een hele goede instantie.

    Zelf heb ik wel zo'n bannert onderaan mijn bericht en heb er al een paar dagen op gekeken om te zien hoe het nu ook alweer werkte.

    Ik zag nog meer termen voorbij komen, inderdaad de NOD, nou daar kan ik nog wel mee leven. Maar rode duivels, dat kan ik echt niet uit mijn keel krijgen, sorry!

    Overigens wil ik helemaal niemand voor het hoofd stoten, iedereen heeft tenslotte zijn eigen beleving bij bepaalde dingen.

    Nou leuk dat ik zo welkom wordt geheten. Ik vind het spannend. Ik ga ervan uit dat ik voorlopig ook nog niet in verwachting ben. Wat ik al ergens anders tikte, ik woon nog niet eens samen dus ben helemaal niet in de gelegenheid om altijd sex te hebben. Daarentegen als hij bij me is, gaan we van God los... dat dan weer wel. Maar ja, ik ben op leeftijd, dan is het goed om daar over na te denken. Spiraal eruit en we zullen zien hoe het loopt. De reden dat ik naar dit forum kwam is omdat ik even niet wist hoe het zat met eisprongen, ovulaties, menstruaties, mirena's eruit en zo..... en opeens zag ik zoveel informatie hier, dat ik besloot een accountje te maken en wat dingen te vragen... Ja ik ben nu eenmaal een ouwehoer. ;)
     
  8. limmeke

    limmeke VIP lid

    28 mei 2008
    17.318
    0
    0
    als ouwehoer zit je op dit forum goed dan :)

    je komt nog wel veel meer afkortingen tegen zoals SLT = samenlevingstest.. DTL = duurt te lang hehehe.

    Aan klussen heb ik ook een hekel... ik heb dan ook niet geklust voor een beebje... maar kan me voorstellen dat als mensen al een eeuwigheid bezig zijn, het idd meer "klusgericht" wordt, sex hebben tijdens de eisprong.
     
  9. Djoels

    Djoels Actief lid

    13 apr 2009
    177
    0
    0
    Oh ja. Beebje.

    Ook daar doe ik niet aan mee. Wat een vreselijk woord. Vraag me af of ik ergens wel aan mee wil doen, behalve het delen van - al dan niet relevante - informatie :D

    Nou ja, ieder zijn heug, dat is een feit!
     
  10. sookie

    sookie Fanatiek lid

    13 dec 2007
    1.727
    0
    0
    Middelrode
    Tja, en wanneer het niet op de natuurlijke manier lukt dan gaat het steeds meer op klussen lijken! :D Potjes, spuitjes, ziekenhuisafspraken, timingen, eendebekken, .. Nouja je snapt het plaatje!

    Enne, voor mij is het niet persee de dingen niet bij de naam willen noemen, maar als je er al zo lang mee bezig bent, moet je de lol er ook van inzien. En tja, als dat betekent creatief zijn met benamingen en afkortingen (tik maar es iedere keer medische mallemolen of buitenbaarmoederlijke zwangerschap,(<-3x woordwaarde) hihi)

    Anywayz, idd ieder z'n manier en waar ie zich prettig bij voelt. Maar dat is ook zo fijn van dit forum, iedereen mag het noemen zotie wil, we snappen het lichtelijk wel (en anders: vragen)

    Veel (klets)plezier hier, en mogen het wondertje zich snel aandienen!!

    Knuf Sookie
     

Deel Deze Pagina