Hi hallo meiden, Ik heb gisterochtend een smileyface gehad op mijn cb digital ovulatietester en nu heb ik vanmiddag pas kunnen klussen.. Ben ik nu te laat?? en moet ik weer een maand wachten??? Grtz. Lin
Haha, sorry even lachen maar ik lach je niet uit hoor meid. Die test is er speciaal voor om aan te geven vanaf wanneer je lichaam het bepaalde vruchtbaarheidshormoon aangeeft. Het zou een beetje gek zijn als de test zegt ' alleen nu klussen ' . Op mijn test staat binnen 12-24 uur mogelijk een ovulatie. Dus ik denk dat je op tijd bent hoor. Het is in iedergeval niet kansloos Heb je vandaag nog getest? meestal heb je 1 of 2 dagen een positieve uitslag dacht ik. Groetjs en succces!!
Die test betekent dat je ei waarschijnlijk binnen 12-24 uur gaat springen. Na de ovulatie een eitje nog 24 uur vruchtbaar. Je hebt dus ongeveer 36-48 uur om te vrijen. En daarnaast, als je bv. gisteren of eergisteren ook heb gevreeen, dat zaad leeft ws. ook nog, de soldaatjes kunnen nog wel 3 dagen of meer leven in je baarmoeder, zeker als er veel vruchtbaar slijm is. Dat gaat ook vooraf aan je ovulatie (meestal). Even terzijde... ik zou geen ovulatie testen met ochtendurine doen! LH zit altijd in je urine en synthetiseert 's nachts (kan dan in hogere concentratie in je urine zitten). Ovutesten kunnen dus vals positief geven als je met ochtendurine test. Dat staat meestal wel in de gebruiksaanwijzing. Ik heb geen ervaring met CB tests, maar het principe lijkt me het zelfde, dat ding zoekt op LH.