Misschien vind je dit een gek idee, maar je zou ook even met een vinger inwendig de slijmpjes weg kunnen halen.... Als het goed is zou het dan een poosje langer weg moeten blijven
Mijn verloskundige zegt tegen mij schaam je nergens voor ik heb alles al eens gezien. Ik sta nergens meer van te kijken
Haha. Wel herkenbaar hoor. Zo wil ik ook bij elke controle en elke fysio-afspraak vooraf douchenen alles schoon, zodat ik zo fris mogelijk bij die afspraak ben. Eerste keer inwendig onderzoek vond ik ook vreselijk bij mijn eerste. Ik liep toen een week over tijd en zou gestript worden, maar lag daar zo verkrampt dat ze niks kon doen. Later inwendig onderzoek gehad tijdens de bevalling en toen boeide het me allemaal helemaal niks meer
Zie het nu pas: Gefeliciteerd Thauma! Eindelijk je mannetje in je armen Brr, ik verkramp alleen al bij de gedachte aan inwendig onderzoek :/ Lijkt me helemaal niets! Mja, er moet ook een hele baby doorheen dus ik neem aan dat het wel mee zal vallen.
Zo de vlos is vanmorgen nog geweest. kon alleen niet strippen, mijn baarmoeder ligt wat hoog en ze kon er niet bij hihi helaas, maandag komt ze nog eens proberen....maar misschien dat het gepot wel wat extra prikkelt....heb sindsdien wel weer wat harde buiken... was trouwens voor mij ook eerste ker inwendig onderzoek. maar vond het meevallen. geprobeerd goed te ontspannen en idd bedacht dat ze vlos al wel meer heeft gezien...dat hielp wel ml was er ook bij, dat was wel fijn verder nog visite gehad van nichtje met d'r zoontje...gaf gelijk wel de nodige afleiding. @Bolkje: fijn dat het bij jou wel gelukt is hoor! Hopelijk zet het wat in gang @Mienemuisje: idd spannend voor jou zeg. echt de laatste dingetjes doen vandaag en dan morgen inleiden....ben erg benieuwd! alvast heel veel succes!
Heb tot nu toe een keer een inwendig onderzoek gehad, met 36 weken, vond het helemaal niet vervelend... Weel ff ongemakkelijk als je zo voor het eerst met je benen wijd moet voor een "vreemde". Maar er zullen zeker (hopelijk snel ) heel wat keren gaan volgen hahahah!
Ziijn jullie er eigenlijk al helemaal uit met de naam? Biij ons heeft t wel een tijdje geduurt maar uiteindelijk zijin we er uit. Nu moet ik alleen uitkijken dat ik me niet verspreek omdat mijn man en ik de baby wel al bij zijn naam noemen.
Dankjewel Jill1984 & Misty75. Zal proberen jullie op de hoogte te houden morgen! En wat jammer dat je niet gestript kon worden Misty75 Ik vind inwendig onderzoek ook niet erg. Wel akward De eerste keer was bij de huisartsenpost toen ik een blaasontsteking had en de arts toch nog even wou kijken of ik geen ontsluiting had.
Ach het is wat het is mienemuisje. enne denk morgen eerst maar om jezelf, je man en je kindje...na de bevalling eerst maar eens genieten van elkaar!
Nou, ik merk dat het strippen me alleen maar nerveuzer heeft gemaakt. Ben er alleen maar ongeduldiger van geworden
Ga ik zeker doen Misty75 Weetje wat ik zo raar vind... Ik had me helemaal ingesteld op een oktober kindje. Nu is het officieel dat ik een november kindje ga krijgen
Fijn te lezen dat ik niet de enige ben die zich druk maakt om een inwendig onderzoek. Ga dan idd gewoon zorgen dat ik vlak voordat ik naar binnen ga een nieuw inlegkruisje heb en alles goed heb schoongepoetst op het toilet. Meer kan ik niet doen denk ik Mienemuisje, alvast veel plezier en succes gewenst voor morgen! Hopelijk gaat alles van een leien dakje Bolkje, kan me goed voorstellen dat je nu nog ongeduldiger bent! Voel je al wat 'anders dan anders'...?
haha ja dat zelfde gevoel had ik ook....wel gek eigenlijk he dat ons kindje nu in een andere maand geboren gaat worden dan dat we uitgerekend zijn....
Even een rare vraag misschien, maar hebben jullie ook dat je in de laatste 2 weken (voor de uitgerekende datum dan ) veel gevoeligere borsten en tepels kregen? Die van mij lijken ook ineens weer gegroeid te zijn en regelmatig ben ik een beetje aan het "lekken"... Is dit gewoon weer een van de wonderen van het vrouwelijke lichaam en is dit voorbereiding op de borstvoeding?
ik had/heb hier geen last van, maar zou natuurlijk goed kunnen. heb er wel meer over gelezen die er last van hebben. niet zo fijn voor jezelf denk ik
@thauma gefeliciteerd met jullie zoontje @misty over 4 weken 28 nov is de dag maar ik twijfel of ik het redt. @siertje dat is idd de voorbereiding op de bv. lekken kan voorkomen. zelf bij mijn 2 jongens niet gehad. maar wel het groeien op het einde.