Hoi meiden! Sinds ongeveer 1,5 week voel ik 's ochtends als ik in bed lig met n wat vollere blaas heel duidelijk een verdikking rechts ter hoogte van mn navel. Als ik dan naar het toilet ben geweest is het ook weer weg. Zouden dit mn darmen kunnen zijn die door een vollere blaas nog meer naar buiten worden geduwd? Heeft iemand er ook ervaring mee? Ik vind het zo vreemd, ik maak me er geen zorgen ofzo over, maar vroeg me af of iemand meer het herkent.
Aan je aantal weken te zien kan het ook van je baarmoeder zijn...de mijne is altijd wel blij als ik smorgens naar de wc ben geweest.. MEER RUIMTE!
Ik had van de week een controle bij mijn vk. Ik vroeg toen hoe het kon dat ik al mijn oude broeken al niet meer dicht kon krijgen. Ze gaf aan dat mijn baarmoeder vrij ver naar achteren ligt. De baarmoeder drukt echter wel mijn darmen naar voren, waardoor die ervoor zorgen dat mijn buik wat dikker is geworden. Maar dit kan volgens haar geen kwaad. Het is nooit bij iedereen gelijk.