Zwanger en Kids, vroege testen waarschuwing

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Anika, 28 jun 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Anika

    Anika Lid

    10 apr 2016
    15
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi allemaal,

    Ik heb voor iedereen even een kleine waarschuwing, ik weet niet of dit al eerder gemeld is, dan excuus voor de dubbele melding. Ik heb 10, bijna 11 werken geleden een miskraam gehad, waarna ik lang positief bleef testen met de vroege testen van Z&k dipstick versie. Na 6 weken een minimale bloeding gehad, met de gedachte, mooi het werkt nog allemaal. Ik kreeg wat buikpijn, rugpijn en dacht na 3 weken, zou het? De test gaf weer aan licht positief en we waren natuurlijk blij dat we weer zwanger waren. Echte de test bleef licht positief en we bereiden ons weer voor op een miskraam. Deze kwam echter ook niet, maar de testen bleven licht positief. Midstream van Z&k ook positief. Second opinion bij een andere VK gevraagd, want de mijne vond dat ik moest afwachten. Ik mocht direct komen en er was enkel wat verdikt slijmvlies te zien en een eventueel blaasje in de bmm wat vanalles kon zijn. Doorgestuurd naar de gyn dezelfde dag, niets te zien, bloedtest negatief 0,1. En dat terwijl ik diezelfde ochtend nog positief testte... Ik ben boos, verdrietig, teleurgesteld, maar wilde vooral jullie behoeden voor deze emotionele rollercoaster.
     
  2. meisje1977

    meisje1977 VIP lid

    1 mrt 2013
    8.108
    472
    83
    Hè wat vervelend en verdrietig. Zwanger en kids zwangerschapstesten staan er idd om bekend. De ovulatietestjes zijn wel goed.
    Ik hoop dat je snel een mooie test in handen mag hebben
     
  3. mom2be88

    mom2be88 Bekend lid

    14 mrt 2016
    652
    165
    43
    Staan ze inderdaad om bekend al hebben ze het bij mij wel juist weergegeven (ik heb daarna gewoon kV en clear blue gedaan en die gaven hetzelfde resultaat) ik zou inderdaad niet meer met deze onbetrouwbare testjes gaan testen
     
  4. Loetje85

    Loetje85 Bekend lid

    17 jun 2016
    814
    200
    43
    Wat een teleurstelling, begrijp dat je heel verdrietig bent. Ik hoop voor je dat je snel een (ander merk) positieve test zult hebben! Zelf geen ervaring met Z&K testen, maar lees zo vaak dat ze vals positief aangeven. Ik blijf bij de KV testen :)
     

Deel Deze Pagina