ik heb je verhaal gelezen in je eigen topic en ben echt zoooooo onwijs blij voor je!! van harte gefeliciteerd!!!
Wauw, wat GEWELDIG!!! Ontzettend gefeliciteerd, en we duimen allemaal mee dat je de komende maanden gaat blijven genieten!!! Wat super!
Gefeliciteerd! Wat een geweldig nieuws moet dat voor jullie zijn, maar kan me ook de onzekerheid voorstellen...hopelijk kun je het snel geloven dat je toch echt zwanger bent en er met volle teugen van genieten!
Marjah.. Ik schrok er gewoon van toen ik je naam zag staan en nu zelfs emo, meid wat geweldig, het is jullie zo gegund! Geweldig, gefeliciteerd!
Ik begin een emo-muts e worden Of zijn jullie nu zo lief?! Beide denk ik. Tot nu toe gaat alles goed, ik ben toch ook al 4+2 Onderweg Af en toe een lichte vlaag van misselijkheid, af een toe een soort boer-hik-luchthap-combi, en mijn darmpjes liggen dwars. Dwars? Nou ja puilen uit! Ze liggen dwars naar voren. De ene dag werken mijn darmen normaal en dan dus echt totaal niet en dat sinds zondag, dus het kan nog leuk worden . Maar ik hoop toch echt dat het zo blijft voor langere tijd... In ieder geval lijk ik nu al wel een paar maanden heen! Whahahahh Vanavond moet ik als dessert en toetje meenemen, en ik wist niet wat. De persoon in kwestie zei dat ik me mocht uitleven. Tja, als mijn pens toch al enorm is... Dan wordt het dus zoet en vet! Mjammie Enniewee; vandaag weer aan het werk, drukke dag. Ik moet me wel proberen te concentreren, anders is het ook zo lullig voor al mijn afspraken. Vanavond etentje en dan een lekker lang weekend Heerlijk! Oh, en weten jullie wat zo fijn is? Ik heb al jaren niet zo lekker geslapen als de afgelopen week YeAaaaaaah
Wat geweldig om te lezen! Echt een wonder! Van harte gefeliciteerd. Ik hoop dat alles goed gaat en dat je het straks heel hard van de daken durft te schreeuwen. Geniet er van!
Wauw, wonderen bestaan!!!! Gefeliciteerd, hoe moeilijk ook om nu al te juichen...Stapje voor stapje kom je dichterbij. Heb vertrouwen in het kleintje dat zijn best doet in je buik. ( na 3 miskramen snap ik je terughoudendheid, als ik zie wat je allemaal hebt meegemaakt voor dit wondertje)
Kippenvel om jou hier te vinden! Ben echt superblij!! Ik begrijp je gevoel naar ons lotgenootjes heel goed, maar ik zie het ECHT als een enorme boost! Ik hoop dat je echt kunt gaan genieten, heb gehoord dat cryo's sterker zijn dan versche emmies, omdat ze het ontdooien overleefd hebben. Heb er alle vertrouwen in dat hij/zij blijft zitten! Ik heb maar 1 EIS: Maak die banner aan!!
Wow, wat ontzettend gaaf, dat nu ook JIJ hier een topic mag openen. Ik was een van de meelezers deze week, die af en toe nieuwsgierig in jouw topic rond hing... en nu... Ben je 'gewoon' (ahum) ... Z.W.A.N.G.E.R.!!!!!!! Van harte gefeliciteerd!!! View attachment 241021
Heeeeee! Ik heb je gevonden hoor! Heel goed dat je hier een topic bent gestart. Hopelijk helpt het je ook om je snel op en top zwanger te voelen!
Marja@ Gefeliciteerd wat een wonder en naar zo veel jaar mag jij je hier toch melden super meis het is je gegund . Of moet ik even langs komen je knijpen . Groei maar goed kleintje je mama heeft vele wegen moeten bewandelen en vele teleurstellingen moeten verwerken. Ze geeft de liefde die jij verdient en jij haar puzzel compleet . Jij was het wachten waard kleintje.