Een week geleden ben ik (13 dagen voor de uitgerekende datum) bevallen van mijn dochtertje..HEERLIJK! Dames, nog veel sterkte met de zwangerschap en hopelijk mogen jullie ook zo'n heerlijk wondertje op de wereld zetten. Het is alle pijn en moeite waard! Succes!
Hey meissie gefeliciteerd met de geboorte van je prinses.... Ik kan niet wachten tot ik ook me kleine in me armen mag sluiten...Alleen duurt het nog heeel ergggggg langggggg... Nu nog je banner aanpassen...Liefs Jeanney
Bedankt jeanney5! Ach joh, 12 weken is toch al wat. Altijd minder dan 40 he In het begin vond ik het ook zo ver weg, maar opeens was het zover en kon ik elk moment bevallen.. Oh ja,heb mn banner maar aangepast
Van harte met jullie meisje! Ik ben ook aan het aftellen hoor, nog 8 weekjes voor de uitgerekende datum.... de tijd gaat snel! Geniet lekker van deze mooie tijd en veel geluk!
Gefeliciteerd met je prinsesje! Ik kan ook niet wachten tot ik mijn meisje in me armen kan houden! 't Aftellen is begonnen! Nog maar een paar weekjes!
van harte gefeliciteerd! is alles goed gegaan? vond je het eng of viel het allemaal mee? ik moet nog 8,5 week, kan niet wachten lijkt wel een eeuwigheid te duren!
gefeliciteerd met jullie meisje ! lijkt me een heerlijk gevoel om dan eindelijk de kleine in je armen te kunnen sluiten...! ja de bevalling .......................... nu ik nog maar een kleine 4 week moet , wordt het nu wel heeeeeeeeeeeeel erg spannend... ja je weet gewoon niet wat je te wachten staat en dat is het mindere eraan , de pijn enzo , denk ik laat maar komen maar de rest erom heen.. ook na de bevalling.. maar ach , dat loopt wel los .. maar geniet van jullie kleine prinses..
Bedankt voor jullie reacties! Bevalling is heel snel gegaan, maar dat zal misschien wel komen doordat het mn 2e kind is. Genieten van onze prinses? DAT DOEN WE ZEKER
Gefeliciteerd met jullie kleine meid. Ik kan niet wachten tot wij onze kleine in onze armen mogen krijgen nog 3 en half weekjes wachten (of iets meer)
gefeliciteerd hoor! ook ik kan niet meer wachten.. vind trouwens de tijd nu wel heel snel gaan, terwijl ik nog 17 weekjes moet... maar komt vast wel goed!