Hey dames! Wanneer hebben jullie een afspraak gemaakt voor je 20wkn echo...kmoet het zelf maken, mn vk maakt die afspraak niet voor me. En hebben jullie allemaal gewacht tot die echo met het willen weten van het geslacht? Of kiezen jullie voor een eerdere pretecho? liefs
Wij hebben gewacht, ik vind het geslacht dan ook niet belangrijk dus heb voldoende geduld (al begin ik nu wel nieuwsgierig te worden. De VK heeft heeft de VK me met 16 weken een afsprakenformulier voor de 20 wkn echo meegegeven waarop de datum dat ik 20 weken was stond aangegeven. Ik denk dat het bij iedere praktijk anders werkt, bij een vriendin was het de VK die voor haar de afspraak maakte. Nadeel is dat je dan niet een voor jou handige tijd/dag kunt kiezen. Succes!
Ik moest zelf bellen voor een echo, heb ik eergisteren pas gedaan, omdat we nog niet wisten of we het wel of niet wilden. Ik kon nog wel ingepland worden maar kon geen dag of tijd kiezen, degene die ik aan de lijn had vertelde dat de meesten al met 12 weken ofzo belden... Ik moet trouwens in Groningen. Ik heb geen idee hoe het ergens anders gaat.
Ik heb zelf een afspraak bij een echobureau gemaakt na de 1e termijnecho (met 12 weken zwangerschap). Dit omdat ik graag naar een bepaald echobureau toe wilde. Je moet hier trouwens sowieso zelf de afspraak maken voor de 20 weken echo dat doet de VK niet.
Hey bedankt voor de reacties! Nee klopt, heb ook een formulier gekregen voor die 20wkn echo....en dus de afspraak moet ik zelf maken...kan het echobureau dan ook zelf kiezen.. Sommige bieden het aan, het op te nemen of dvd voor 7,- ofz...gaan jullie dat ook doen!? En mn vk hefet gezegd, afspraak moet rond 18-20 wkn...is dan 20 wkn beter, of maakt het niets uit als je met 18 gaat!?
de cd/dvd kost bij ons 10 euro. deze wil ik wel graag hebben! de 20 weken echo moet tussen de 18 en 21 (22?) weken gemaakt worden. volgens mij maakt het niet uit in welke week je gaat!
Ik heb de echo woensdag gehad, ik kreeg met 15 wk het formulier van de VK en moest ook zelf een afspraak maken. Ik kon ook niet zelf een echo-bureau kiezen, omdat dit een medische echo is en geen pret-echo., de echo moest gemaakt worden bij het Diagnostisch Centrum. Ze vroegen wel of we het geslacht wilden weten (ik wel, man niet, dus we weten het nu nog niet) en we kregen een USB-stickje met wat foto's mee naar huis...
Ik heb vorige week donderdag (met 15 weken) een afspraak gemaakt voor de 20wekenecho. Dat gebeurd bij ons ook in een diagnostisch centrum. Volgens de verloskundige kon ik bij 15 weken zwangerschap bellen. Ik kon zelf bepalen wanneer en hoe laat ik de echo wil.
Ik was 15 weken toen ik een afspraak maakte, maar de formulieren kreeg ik al toen ik 8 weken zwanger was. Ik zou opzich ook wel een pretecho willen, maar ik vind het nogal prijzig.. Dus toch maar wachten op de 20-weken echo
In Delft trouwens...bij Baby Vision....kan je voor 40,- even 15 min een 2D echo krijgen bijv alleen voor de geslachtsbepaling....als je echt niet kan wachten tot 20 wkn! + 2 fotootjes, eventueel meerprijs van 10,- voor een dvd! Mss gaan wij dat doen...en dan maken we een echte goede pretecho met 23 wkn ofzo...4D dan Ik wil het zoooooo graag weten hihihi! liefs
Ik heb ongeveer 2 weken van te voren gebeld voor een afspraak zodat er nog wat data vrij waren. Wij zijn idd bij de 20 weken echo er pas achtergekomen dat we een meisje krijgen. We wouden het al eerder weten maar uit die echo's kwam geen geslacht naar voren.
ik krijg mijn 20 weken echo gewoon bij mijn vk.. we maken dan samen een afspraak wanneer het beste uitkomt ik hoef dus niet naar een speciaal echo bureau... Maar ik ga wel met 18 weken nog een pret-echo laten maken omdat ik dat gewoon leuk vind en met 26 weken ook.. heb ik bij mijn zoontje ook gedaan en vond dat super.. xxx
Hallo! Mijn VK heeft tijdens de tweede afspraak bij haar uitgebreid stil gestaan bij de 20-weken echo. 'Het duurt gewoon lang, maak je niet direct ongerust' en 'twijfel niet als ze langdurig naar het hartje turen, dat is standaard'. Ook vertelde ze waar en wanneer (bij 16-17 wk) een afspraak kon maken. Eind vorige week, 17 wk, heb ik gebeld en ik kon zelf aangeven wanneer ik wilde. De afspraak staat nu in week 20. Ik denk dat het inderdaad overal anders geregels is. Ik vond het zelf prettig om te bellen, omdat ik zo zelf de dag/tijdstip kon beinvloeden. Succes! Groetjes, Kiki