He allemaal, Eventjes uitleggen... Ik zit nu in ronde 4 en dit is de eerste ronde met ovulatietesten. Ik heb cyclussen gehad van 31 dgn, 26 dgn en 28 dgn. Eerste dag van mijn laatste ongesteldheid was 13 oktober. Ik ben op dag 10 (22 okt) begonnen met testen, tot nu toe nog geen smiley. Ben op dag 10 begonnen, omdat ik dan mijn korste cyclus heb gepakt. Maar nu.. had ik (dacht ik) woensdag of donderdag heel veel vruchtbaar slijm, maar dat was pas dag 8, dus ga der eigenlijk niet vanuit dat ik toen vruchtbaar was. En ik voel ook elke maand 2 dagen pijn in mijn buik en rug(denk dus dat dit mijn eisprong is, maar wil het een keer zeker weten vandaar de ovulatietesten).En die buikpijn heb ik ook nog niet gehad Ovulatietesten geven maar geen smiley aan en ik word er eerlijk gezegt een beetje onzeker van! Ook omdat ik in een ander topic had gevraagd of je naar de streepjes mocht kijken bij clearblue (mag dus niet) maar een paar meiden gaven wel aan dat als hun ei nadert dat de streepjes ook donkerder worden.. Ik heb dat dus niet?? Heb wel een licht streepje, maar hij word niet donkerder ofzo! ... Dus dan denk ik.. Nou mijn ei komt er voorlopig nog niet aan of ik heb m dus al gemist, maar dat is toch raar als ik al op dag 10 ben begonnen met testen? Sorry voor mijn war verhaal, hoop dat jullie het een beetje begrijpen.. Raak dr eigenlijk een beetje onzeker van, bang dat ik helemaal geen eisprong heb! Ga allemaal dingen in me hoofd halen... Wat denken jullie?? Liefs Tahnee
hoi tahnee, ik heb zelf geen ervaring met ovu-testen, maar ik zie in je banner dat je nu op dag 14 zit. als je deze cyclus een langere cyclus hebt, bijv 31, dan kan het heel goed dat je ei nog moet komen... ik zou het nog even rustig afwachten en door blijven testen. succes!
Oke surf, dankje wel... Ik test nog wel eventjes door dan! Vind het gewoon een beetje vreemd aangezien ik ook helemaal geen vruchtbaar slijm meer hebt, maargoed we zien het wel.. In ieder geval bedankt voor je meedenken n reactie!
als je uitgaat van een cyclus die 31 dagen duurt heb je ongeveer cyclusdag 17 je eisprong. je zit nu op dag 13 dus kan heel goed dat ie over een paar dagen knalt. ik heb deze maand ook vaker vruchtbaar slijm gehad, nou ben ik niet zon goed voorbeeld want ik zit op dag 52 en heb nog geen posi zwangerschapstest. Maar volgens mij kan het ook dat je een aantal dagen na je vruchtbaar slijm pas je eisprong hebt.
Doorgaan met testen ik had deze maand met de digitale cb testen op de zestiende dag een positieve test.
Dank jullie wel girls! Gek is het dat als je een verhaal of advies of wat dan ook van iemand anders hoort, dat dat je altijd gerust stelt op een bepaalde manier... Ik ga dan gewoon nog eventjes doortesten! @fleurtje: oh, dat lijkt me vervelend zeg... maar lees ook soms dat sommige vrouwen later positief testen. Wil je niet je bloed laten testen bij de huisarts dan?
maar als je nu op dag 14 zit en je kun ookeen cyclus hebben van 31 dagen.. dan klopt het toch dat jenog geen smiley hbt gehad?? Hier een cyclus van 31 dagen en een eisprong op dag 17 ongeveer.. dus dan komt je ei echt nogwel... je lf kan ook iets korter zijn en dus je eitje nog iets later...gewoon doortesten.. hij komt echt wel... succes **toetsenbord doet raar dus er missen wat letters misschien**