Ik lees steeds meer over klaarkomen na de man,, dit zou de bevruchting bevorderen door de samentrekkingen zodat t sperma meer kans wordt gegeven het ei te bereiken, We hebben het geprobeerd maar mij lukt het echt niet, dan voel ik de sperma er weer uitlopen als mijn man door blijft gaam tot ik klaarkom,, Ik ben wel een paar keer vooorrr hem gekomen maar dat schijnt juist weer niet goed te zijn pfff Hoe zat/zit dat bij jullie?
ik heb er ook van gehoord ja hebben het eigenlijk deze cyclus pas voor het eerst geprobeerd, maar moet zeggen dat ik het toch niet echt iets vind hoor de eerste keer was ik zelf ook al bijna zo ver, dus kwam ik vrij snel ook wel op dat punt maar hij moest best diep in me blijven ivm het sperma probleem indd de keer daarna lukte het niet, en voelde het net of we niet wisten wat we aan het doen waren ik weet nog niet of het een succes was ps. als je voor je man komt schijnt door de samentrekking van je bm de baarmoedermond iets te sluiten wat het voor zaad moeilijker word binnen te komen
Anders probeer je eerst ff 5 minuten met je billen omhoog (kussen eronder) te liggen en dan pas klaar te komen, dat hielp bij mij. In mijn niet vruchtbare dagen liep het er ook wel sneller uit, in mijn vruchtbare dagen bleef het meestal binnen.
Zo doe ik het eigenlijk ook altijd.. het lukt mij niet eens tijdens de gemeenschap zelf, dus moet wel pas na afloop..
hoi, wij hebben een jaar geprobeerd zonder extra hulpmiddelen (ik wist niet helemaal wanneer mijn eisprong was, dus beetje 'gemikt') en de eerste maand dat ik wist wanneer mijn eisprong was (was wel ongeveer op het moment dat ik dacht) hebben we glijmiddel gebruikt, stil blijven liggen en bij het stilleggen ook mezelf laten klaarkomen (bij mij gaat dat ook moeilijk tijdens het vrijen) en ik was die maand zwanger (helaas mk geworden). weet niet of het puur geluk was of toch 1 van die dingen die geholpen hadden....
Gewoon glijmiddelen werkt het zaad tegen, dus dat zou ik niet aanraden. Het zou het beste zijn als je tegelijk klaarkomt heb ik begrepen, maar dat is best n opgave hihi. Kan je niet na de seks even op n kussen gaan liggen en n vibo ofzo erbij pakken? Het is allemaal kansberekening natuurlijk, maar ik snap wel dat je de kans altijd maximaal wilt maken. Maar als t echt niet haalbaar is dan zou ik toch gaan voor eerder klaarkomen, meer opwinding zorgt ook weer voor een goede klimaat voor de zaadcellen en dat is ook positief. Bovendien maakt teveel "gedoe" tijdens de seks al snel dat het een moetje wordt, en dat zou ik zo lang mogelijk vermijden.
Ja idd, als je clitoris een 'bevruchtingsknopje' wordt wat je moet drukken om het te stimuleren, dan zou ik al niet meer klaarkomen denk ik :')
Gister nadat hij kwam blijven liggen en paar minuten later zelf ook gekomen. Na 2 uur liggen stond ik voorzichtig op en ja hoor alles kwam er weer uit,, pfff sorry maar dan zakt de moed in mun schoenen Ik heb het idee dat er nix binnen is gebleven sorry hoe zit dat bij jullie
Ja dat kan zeker helpen Orgasme bij de vrouw vóór de gemeenschap maakt je cervixslijm spermavriendelijker. Zelfde geldt voor klaarkomen tijdens de gemeenschap. Een vrouwelijk orgasme na de gemeenschap stuwt meer spermacellen naar binnen. Er zal altijd zaad uitlopen. Het is niet voor niks dat er miljoenen zaadcellen zijn. Er komen er maar een paar honderd (in de meest gunstige gevallen) aan bij je ei. Maar ik zou er miet teveel aan ophangen of gaan forceren. Er zijn vrouwen die meteen opstaan en alles wegvegen en ook zwanger raken.
Als je 2 uur! bent blijven liggen is alles echt wel binnen. Wat eruit loopt had sowieso geen kans gehad. Als ik trouwens 2 uur blijf liggen heb ik de volgende dag een blaasontsteking. Ik bleef max 20 minuten liggen.
Waarom zou dat niet goed zijn? Het is echt geen rocket science. Doe gewoon wat prettig is, al die extra dingen waar vrouwen zich druk om maken zijn echt nutteloos. Onnodige stress
Les ergens iets dat speeksel ook een soort slechte omgeving schept voor zaad. Orale seks kun je dan beter overslaan. Bij ons maakte het niks uit maar mss een tip.
Normaal deden wij dat ook altijd maar deze ronde juist alle keren ik eerst. En nu zwanger 😀 dus ik geloof er niet zo in dat het 'slecht' zou zijn
Zo heb ik het ook gedaan, manlief ging douchen en ik kwam nog even klaar.. wel gelijk zwanger, maar of het hier aan lag geen idee. Baat het niet schaadt het niet heb ik toen gedacht.