Hoi verloskundigen, Even twee vraagjes. Ik zit in week 9 van mijn zwangerschap. Ik heb al heel lang een blessure aan mijn schouder en af en toe ontzettende nekpijn en hoofdpijn door spierverharding. Eerder slikte ik dan Diclofenac. Dat mag nu niet dat weet ik. Wat kan ik wel gebruiken of doen om het te verminderen? Teveel paracetamol is toch ook niet goed? En 1 innemen helpt bij mij niks. Vraag 2: Ik ben snipverkouden. Gebruik al 4 dagen kinderneusspray. Maar las dat dat niet heel goed is en ik het niet langer dan 5 dagen mag gebruiken. Wat kan ik wel doen wat helpt? Zo'n vicks inhaler? Of iets anders tegen verkoudheid? Homeopatische middelen? Ik kan alleen nog maar met mn mond open ademen, best irritant.
Hallo, Paracetamol mag in de zwangerschap 8 per dag kan geen kwaad. Je kan evt. met deze klachten ook naar een osteopaat gaan, die kan ook verlichting geven. Voor de verkoudheid mag je zoutoplossing gebruiken, vicks mag ook, ga anders even naar de apotheek en haal daar wat kan je meteen vragen of het mag in de zwangerschap, hun zijn goed up to date. Groetjes Ineke
Dankjewel voor je reactie! Ga morgen naar de apotheek. Ik had begrepen dat je juist niet zoveel paracetamol mocht hebben? Alleen heel af en toe. Naar een osteopaat ben ik al eens geweest, hielp helaas niet..
hoi ja je mag echt tot 8 paracetamol per dag. Liever minder natuurlijk, maar soms kan het even nodig zijn. Mirjam