Hoe werkt dat? Ik heb gekolfde melk in medela flesjes. M'n dochter vindt de calma speen maar niks.. welke speen kan ik dan kopen? Is er een andere medela speen of kan ik een aparte ring + bijvoorbeeld een avent speen erop zetten?
Volgens mij heeft medela ook andere spenen. En anders gewoon 1 of 2 flesjes los kopen van Avent of Dr Brown oid. En overgieten. Zo doe ik het sinds mijn dochter de calma speen niet meer wou (ivm spruw).
Je kan er ook de "gewone" speentjes van difrax, dr. brown of huismerk op zetten, plaatje uit het dopje drukken en speentje erin. Alleen avent niet die is te breed. Maar ik vond de flesjes dan niet lekker drinken, ze trekken vacuüm terwijl je dat met de dr. brown flessen niet hebt.
Wij gieten het over in Aventflessen. In de kolfflesjes gaat het naar het kinderdagverblijf en ze gieten het daar staat zelf over.