Ik heb laatst een leuke manier gelezen van de vrouwen van vroeger... dat de hoeveelheid urine je hebt geplast daar ook dezelfde hoeveelheid bleek bij moet gooien en als het ontzettend begint te schuimen dat je dan zwanger bleek te zijn... nu heb ik het vandaag voor de grap eens geprobeert en als resultaat dat het zo ontzettend hard begon te schuimen... alleen nu geven mijn zwangerschap testen zo'n ontzettend vaag streepje dat ik hem niet als positief beschouwd ... dinsdag zal ik nogmaals testen omdat de streepjes niet duidelijker worden... zijn hier nog dames die het ook geprobeert hebben en ook zwanger bleken te zijn????
Lijkt mij ten eerste nogal een gedoe, aangezien je dan in een maatbeker moet plassen. Anders weet je niet hoeveel je geplast hebt en hoeveel bleek er bij moet. Ten tweede lijkt het mij onzin. Ik heb nog nooit gehoord dat het HCG-hormoon reageert met bleek door te schuimen. Als ik een hele poos niet geplast hebt, schuimt het sowieso al een beetje zonder bleek toe te voegen.
Er is hier een tijd geleden een topic over geweest. Daaruit bleek bijna iedereen schuim te plassen dan. Dus het zegt erg weinig. Bovendien gaf iemand toen aan dat de gassen die daarbij vrij komen bijzonder giftig zijn!!! Niet aan te raden dus