Hoi, Maandag had ik mijn eisprong eindelijk want het was erg pijnlijk. nu loop ik sinds gisteren met een gevoel in mijn buik alsof ik ongesteld moet worden. Weten jullie misschien wat dit kan betekenen?
Ik heb dat ook gehad na ongeveer 4 dagen na de eisprong, hele dag last van buikpijn menstruatiepijn beetje. 2 dagen lang en nu soms met vlaagjes. Maar ja ik heb ook andere symptoontjes, zoals moe zijn, hartkloppingen, jeuk dus misschien heb ik wel een positieve test in mn handen de 18e van juli! Misschien ben jij ook wel zwanger en was dat menstruatiepijn, door de innestelling. Groetjes, Mandy
Verschrikkelijk. Sinds ik het spiraaltje heb heb ik zo ontzettend veel buikpijn voor, tijdens en na mijn eisprong. Ik dacht vorige maand zelfs nog aan een blindedarmontsteking. Je bent niet de enige. liefs Anita
Had hier vorige maand ook last van... Raar iets. Blijkbaar normaal. Ik had het ook nooit gehad, maar je lichaam houd je vaak genoeg voor de gek met allerlei zaken.
Hoi, De kramp is nu gelukkig weer over, ik werd er helemaal gek van. Het voelde alsof ik ongesteld moest worden maar er kwam niets. Nu zit ik nog 5 dagen voor mijn NOD, erg spannend allemaal, ik hoop het zo... maar ja je hebt het niet in de hand en je lichaam kan je erg voor de gek houden. Je hebt er geen controle op.