Ik heb sinds gisteren een pijnlijke voet. De pijn zit onder mijn voet direct na mijn tenen en het lijkt ook een beetje opgezet te zijn. Heeft iemand een idee wat dit kan zijn? Ik heb dit nog nooit gehad. Als ik er morgen nog last van heb maak ik natuurlijk een afspraak met de huisarts.
Even naar je huisarts gaan ipv hier aan leken advies vragen. Niemand kan jou zo vertellen wat er met je voet is, dat zal door een dokter bekeken moeten worden. Beterschap!
@ winterbird: er zit heen eelt op de plek waar het pijn doet. @ booey: ik was nieuwsgierig of iemand ooit iets soortgelijks had gehad. Ik ga straks naar de huisarts,.
De huisarts denkt dat het een morton neuroom is, een goedaardige zweling van een zenuw. Meestal gaat het na wat rust vanzelf over. Daar ga ik dan maar vanuit