Vandaag een testje gedaan met de hoop om een 2e streepje te zien. En tot mijn verbazing zie ik dus gewoon 2 streepjes. Dit is mijn tweede ronde na mijn miskraam. Hoop dat jullie ook wat zien. En owja di of woe is pas mijn nod . Foto staat in mijn album
Alvast een voorzichtige felicitatie Niet om je te ontmoedigen, maar bij deze testen had ik het ook, maar uiteindelijk test ik nog vaag.. Ik hoop uiteraard wel dat je bij jou een echte positieve is!
De vorige keer was hij ook zo licht. Maar toen 2 dagen voor nod. Nu moet ik woe pas ongi worden. Ben zo benieuwd.
Ik hoop het! De dikte en plek van het streepje kloppen, dus ik denk dat het wel goed zit! ik ben benieuwd!
Ik zie ook een streepje! Je bent nog vroeg met testen dus het is logisch dat het nog een heel licht streepje is. Alvast voorzichtig gefeliciteerd en hopelijk worden je streepjes mooi donkerder! Zelf begon ik op 11 DPO ook met een licht streepje (zelfde test) en zie mijn banner
Vanmorgen weer een testje gedaan en weer een tweede streep te zien. Mmm zo spannend dit. Foto staat in mijn album.
Jeeeeh net een clearbleu gedaan. Zwanger 1-2 weken. Oooh zo spannend dit. Hopen op een mooie plak baby. Duimen jullie mee.