misselijk na ma

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by Zoe10, Nov 14, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Zoe10

    Zoe10 Bekend lid

    Sep 3, 2007
    551
    2
    16
    Hallo
    Ik heb een vraagje.

    Ik heb op 14-10 een ma gehad na 6 weken zwangerschap. Tijdens die 6 weken ben ik helemaal niet misselijk geweest. Ongeveer een week na de ma begon ik wel misselijk te worden wat rond mijn eerste ongi het ergste was(kon niet zonder spuugzakje de deur uit). Nu ben ik af en toe nog steeds misselijk maar t is wel minder aan het worden.

    Kan die misselijkheid komen door de hormonen die nog uit mijn systeem moesten of is dat niet mogelijk? Heb ruim een week geleden wel een test gedaan om te kijke of alle hcg weg was en die was negatief.

    Liefs Zoe
     
  2. Brigitte

    Brigitte VIP lid

    Sep 25, 2006
    6,432
    5
    38
    Hoi Zoe,

    dat zou inderdaad nog goed kunnen. Je lichaam is zich weer aan het aanpassen aan de normale situatie en je hebt nog een hoop andere hormonen in je lichaam die nog een rolletje spelen en langzaam verdwijnen.

    Groetjes Brigitte
     

Share This Page