Afvallen met begeleiding - Ervaringen gevraagd

Discussie in 'De lounge' gestart door Jenny1980, 24 okt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jenny1980

    Jenny1980 Niet meer actief

    Hallo,

    Wie heeft er ervaring met afvallen onder begeleiding. Ik heb het nog nooit gedaan,maar ben het aan het overwegen, omdat ik momenteel alleen nog maar kan jojoën :( er zou mi ongeveer 10 kg af mogen. Het zou voor mij een stok achter de deur kunnen zijn. Misschien heeft iemand nog tips?
    Bedankt alvast!!
     
  2. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Wat voor begeleiding zou je willen gaan doen? Ik heb bijv EGA gedaan beviel mij erg goed. Ik kan het ook goed zelf heb in het verleden al veel kilo's zelf verloren maar na mijn vorige zwangerschap kon k even de moed niet opbrengen dit werkte toen prima voor mij.
     
  3. Kibbeling

    Kibbeling VIP lid

    21 mrt 2011
    5.188
    0
    0
    NULL
    zuid holland
    Ik ben zelf bezig met sonja bakker en dat gaat super en is goed vol te houden. Anders zou je misschien gewoon eens een afspraak bij een diëtiste moeten maken en aan de hand van je intake gesprek kijken of je er achter staat?
    Succes in elk geval!
     

Deel Deze Pagina